Prdíky u dítěte 6 měsíců

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Klidna
Povídálka 12 příspěvků 03.12.18 12:01
Prdiky u ditete 6 mesicu

Ahoj, mám kojence je mu 6 mesicu. Od narození trpěl hodne na koliky. Přes den byl schopný řvát i pět hodin v kuse a poradne nic nezabiralo. Myslela jsem, že to nepreziji. V noci se budil 3 krat na kojení ale pak zas hned usnul a spal dobre. Kolem 3.mesice začal s kojením problém, porad odtahoval hlavu, občas si prdnul, ale desny řev u toho. Já porad kojila a malý hubnul. Koupila jsem speciální láhev a začala krmit i sunarem. Měsíc byl celkem klid, docela nabral. Ted už kojím jen ráno a občas odpoledne, na oběd davam prikrm, večer kasi. Ale už asi měsíc v noci je to hrůza. Uspím ho tak ve 23.00 a pak se budí a pláče každou hodinu a ja mezitím kolikrát ani nestihnu usnout. Podle me jsou to prdy. Kroutí se, občas si i prdne a u toho rve. MUDr. Doporučila změnit mléko. Ted davam nutrilon a změna zadna. Kamarádka říkala, že ji malý trpěl na prdy do 7. měsíce. Je mozne, že by pulrocni dite bylo prostě jen tak citlive na každý prd? Nemám trvat na nějakém vyšetření? Měl to někdo podobne? Dekuji :srdce:

Reakce:
LindaPraha
Extra třída :D 13804 příspěvků 03.12.18 12:33

@Klidna no, taky jsem si rikala, ze to mimino snad brzy prejde. Pozitri je mu rok a bricho ho boli dost, hlavne k ranu, jak se celou noc nehybe. A to uz od 10.mesice chodi, takze pres den pohybu plno. Nevadi mu ta kase? Ta u nas neprosla vubec

Aduš8
Ukecaná baba ;) 2278 příspěvků 03.12.18 12:42

@Klidna taky mě napadlo, jestli to není tou kaší. Já ji k večeři dávala až od 10.měsíce a to jen pár týdnů. Je těžko stravitelná. Klidně můžeš dávat znovu masozeleninový příkrm, kaši já dávala k snídani :palec:

Sashie
Ukecaná baba ;) 1982 příspěvků 03.12.18 13:28

Malý trpěl na prdíky taky, víceméně ho to přešlo až teď v 10. měsíci. Ale občas mu to ještě dá zabrat. Chce to fakt pevné nervy… :hug:

Klidna
Povídálka 12 příspěvků 03.12.18 13:40

Děkuji za reakce. Aspoň vím, že v tom nejsem sama. Kaší to zrejme nebude. Davam ji od 4.mesice a do 5.měsíce spinkal krasne.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejrozesmátější invalida měsíce Bohdalová: „Jak vidíte, jsem tu živá!“

Se zraněním na těle, zato se širokým úsměvem dorazila herečka Jiřina... číst dále >

Alláhu Akbar? "Typický radikál" Chekatt měl dávno sedět, ne běhat na svobodě!

Vrah ze Štrasburku před útokem křičel Alláhu Akbar (Bůh je veliký). Po... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >