Přebalovací podložky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Kakika
Extra třída :D 15000 příspěvků 02.11.09 07:38
Přebalovací podložky

Nedávno jsem tu zahlédla odkaz na přebalovací deky, které lze prát a nahradí tak jednorázové podložky, kterých tedy zrovna my máme celkem spotřebu :cry:
Nemůžu ten odkaz najít, pokud ho máte uložený, prosím prosím, napiště ho. Děkuji

Reakce:
monda
Ukecaná baba ;) 2094 příspěvků 02.11.09 08:18
podložky

já používám tyhle. daj se vyprat a já jsem s nima spokojená:

http://www.plinky.cz/index.php?…

Kakika
Extra třída :D 15000 příspěvků 02.11.09 10:05

super, mockrát děkuju. Už jsem si 3 objednala (abych stíhala točit. Nechávám totiž Lukáška po každém koupání vyblbnout se hanbatého a to samozřejmě každý den podložku počůrá. Tohle bude skutečná úspora peněz :potlesk:

janinkacumacek
Zasloužilá kecalka 529 příspěvků 03.11.09 10:20

Moc si jich nekupuj, až ti mrně začne lozit, stavět se a běhat, tak ti moc nepomůžou, tak bych si vzala tu velkou velikost jako použití pak do postýlky.

Jinak já měla jednor.vel. 60×90 cm za 7,– kč nemocniční a stejně mi malej předváděl vodotrysk mimo jednorázovku, tak jsem pod něj dávala velký plastový ubrus a tetra plenu :lol: , no a v 6ti měsících bylo po srandě :roll: , začal lozit.

čičinka
Echt Kelišová 8297 příspěvků 03.11.09 11:16

Na vyvětrání používám klasický čtverec složený „na novorozence“ a zajištěné snapi sponkou. Vyvětrá obdobně jako nahatý, jen to kolem sebe moc nepočůrá.

Kakika
Extra třída :D 15000 příspěvků 03.11.09 15:53

Tak on nejradši větrá při pasení, takže čůrá pod sebe. v postýlce máme jednorázovku 90×60 schovanou pod napínacím prostěradlem, takže s tím zatím problémy nemáme. No a při přebalování už se mi mrská a otáčí teď, takže se děsím té chvíle, kdy začne rovnou zdrhat a vždycky se mi odplazí :lol: No a k té čtvercovce, on hysterčí jen při náznaku zabalení. Je to sice rozmazlenost, já vím :oops: , ale tu půlhodinku večer mu klidně dopřeju. Jen kdyby se dali prát jednorázovky. Je mi jasné, že jak začne lézt,tak mám po srandě, ale zatím se ta investice pořád vyplatí :dance:

Evikkk
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.11.09 20:15

Ahoj, ja mam latkovou pratelnou podlozku od Nappies by Minki. Je pratelna, fleesova, mekkoucka a zespod nepropustna. Mam holcici ruzovou s kytickama, uzasna. Kupovala jsem i s pytlem na mokre pleny na www.papilios.eu. Jesli mas chlapecka - urcite jsem tam zahledla i peknoucke klucici vzory:-). Cauky, Evikk

Matagabik
Povídálka 30 příspěvků 01.12.09 22:18

POkud vim, tak nepropustnou podložku do postýlky prodává taky Ikea - stojí asi kolem 150,– Kč, jestli se nemýlím. Je bílá, z jedné strany je to jako flanel a z jedné jakoby pogumovaná. Prát se dá normálně, mám to vyzkoušené. Je to myslím tohle :
 http://www.ikea.com/…cts/40143304

kikka
Nováček 1 příspěvek 03.12.09 22:21
přebalovací podložky

ahoj krásné jsou podložky od Papilios :-)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Články z Expres.cz

Tak jak to bylo?! 7 nejasností v případu „Jan Tuna vs. gorila“

Moderátor televize Seznam Jan Tuna (45) se před pár dny účastnil uzavřeného... číst dále >

Alláhu Akbar? "Typický radikál" Chekatt měl dávno sedět, ne běhat na svobodě!

Vrah ze Štrasburku před útokem křičel Alláhu Akbar (Bůh je veliký). Po... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >