Přebarvení vlasů

2
16.5.20 02:14

Přebarvení vlasů

Ahoj, tyden zpatky jsem si doma obarvila vlasy barvou Pantenne. Mám světle hnědé vlasy a chtěla jsem jen o odstin světlejší hnědou, ale barva bohužel chytla na naprosto šílenou něco mezi blond a místy zrz. Druhy den jsem hned valila do obchodu a koupila barvici šampon, tmavší hnědou, vlasy tentokrát ale chytly do úplné zrz, když na ně svítí sluníčko tak jsou poměrně dost příklad oranžové. Naštěstí se mi podařilo objednat se na pondělí ke kadenici, myslíte že se jí podari obarvit mi vlasy zpátky na hnědou? Když jsem volala do kadeřnictví tak mi řekly, že se to musí udělat nějak přes zelenou a pak vytonovat ci co :D myslíte že si můžu dovolit říct si jakou barvu chci (světle hnedou) nebo mám být vůbec ráda když se to nějak podaří dát na nějakou co se bude podobat hnědé?
Děkuju moc za rady a vaše zkušenosti!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

7238
16.5.20 10:59

Určitě bych kadeřnici řekla, co přesně si představuješ. Pokud to nepůjde hned, bude vědět, k čemu smerujes a může se podle toho zařídit na příště. A ty se aspoň nebudeš ošklivě divit, kdyby ti to stáhla na blond, páč sis neřekla cílovou barvu :) jinak určitě to půjde, mojí kamarádce se povedl podobný kousek a taky se té oranžové zbavila

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2
16.5.20 22:25

@Lalelale A nepamatuješ si jestli ji ta barva od kadeřnice chytla na poprvé nebo musela víckrát?
Jinak díky za odpověď!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7238
16.5.20 23:44

@lucieb19 šmarja nechci kecat, ale mám dojem, že nadvakrát. Napoprvé to chytlo do takové hrozně hezké zrzavé, takže se rozhodla si ji nechat. A napodruhé už to měla do požadované hnědé. A to si to dělala sama doma, protože se znova ke kadeřnici bála. Ale je to strašně dávno, tak doufám, že si počet pokusů pamatuju dobře :oops: Pokud si chceš být hodně jistá, šla bych ke kadeřnici, co ti někdo doporučil :) jít někam, kde to člověk vůbec nezná, je u kadeřnic trochu risk

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama