Přečerpání dovolené

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.10.18 11:18
Přečerpání dovolené

Zdravim :mavam:.
V praci jsem precerpala dovolenou. Muze mi zamestnavatel vzit novou dovolenou od dalsiho roku na to, aby pokryl vanocni celozavodni dovolenou?

Reakce:

lachtanice86
Kelišová 6459 příspěvků 20.10.18 11:23
@Anonymní píše:
Zdravim :mavam:.
V praci jsem precerpala dovolenou. Muze mi zamestnavatel vzit novou dovolenou od dalsiho roku na to, aby pokryl vanocni celozavodni dovolenou?
Řekla bych že ne. Mělo by se řešit neplacenym volnem. A měla sis to hlídat.

ludmilaadamkova
Ukecaná baba ;) 1223 příspěvků 20.10.18 11:27

Ne prpste ti ty dny neproplati nebo si je napracuj prescasama.

ka2ka
Extra třída :D 13014 příspěvků 1 inzerát 20.10.18 11:30

dopředu ti dovolenou nedá

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.10.18 12:31

Novou dovolenou dava ve starem roku bezne kazdy rok, kdyz nekomu nevyjde. Tvrdi nam, ze to muze udelat. Hledala jsem, ale nenasla. Ja jsem to letos poprve neuhlidala, chybi mi den. Napracuju to, ale je nas tak pulka firmy, ktera to tak ma.

Ijen
Zasloužilá kecalka 971 příspěvků 20.10.18 14:45

Nevim, ja resim kazdy rok opacnou situaci, vsem nam spis dva tydny prebyvaji.

sagina
Echt Kelišová 7612 příspěvků 20.10.18 22:15
@lachtanice86 píše: Řekla bych že ne. Mělo by se řešit neplacenym volnem. A měla sis to hlídat.

je to obráceně. pokud zaměstnavatel chce udělit celozávodní dovolenou, tak je na něm, aby si dovolenou u zaměstnanců hlídal a aby jim jí nepovolil vyčerpat víc, než kolik vyčerpat mohou, aby mu zbylo na určení dovolené o vánocích. neplaceným volnem se tahle situace řešit nemůže, o to by totiž musel požádat zaměstnanec, a ten k tomu nemá důvod (pravda, pokud on sám to volno nevyžaduje). takže to spíš vidím na (placenou) překážku v práci ze strany zaměstnavatele, pokud v té době nebude moc přidělovat zaměstnanci práci a ani mu nebude moc nařídit dovolenou, protože už žádnou nebude mít :nevim:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Oscarový Michael Caine v českém filmu Jan Žižka. Jaký je jeho příběh?

Když byl ještě dítě, chodil často do kina, kde ho napadlo, že se stane... číst dále >

Babiš ml. a jeho schizofrenie: 6 lidí, kterým tato porucha ničí nebo ničila život

Zjistěte si, co je to schizofrenie, kterou má můj syn, řekl ve středu před... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

Latexová svoboda nahých mužů. Na neobvyklé výstavě je orgasmus povolen

Po nahých ženách nabídli organizátoři výstavy Voayer skutečně nahé muže. V... číst dále >