Přechod na nove UM

29
26.7.21 07:05

Přechod na nove UM

Zdravím, potřebuji poradit.. prechazime z nutrilon allergy care na normální UM, zkusila snem hipp ale odmítá ho.. myslíte, ze mám ještě zkoušet a nebo rovnou zkusit jiné mleko?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1931
26.7.21 08:09

@Minniees Místo hippu bych zůstala u nutrilonu. Každé mlíko chutná jinak a tak mu nemusí vonět.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2582
26.7.21 08:45

@Minniees můžu se zeptat, proč přecházet z alergy care? Naše malá má 2 měsíce a je teď na Sunar Hypoalergic a právě nevím, jak dlouho má být na tomhle mlíčku. Jestli je to až do doby, kdy má začít jíst mléčné výrobky nebo jestli se dává klasické UM dříve. Děkuju

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
184
26.7.21 10:27

@Minniees Když jsem ztratila mléko, přešli jsme na Bebu HA, po konzultaci s dr, jsme přešli na normální, jelikož neměl problém s laktózou. Přecházet se má pomalu, začala jsem mléko míchat, až jsem postupně nahradila cele mléko tím novým. Poté jsme přecházeli na Hipp bio combiotik, to samé. Nenahradit hned ze dne na den, ale postupně několik dní. U Hippu jsme doteď, míchala jsem opět při přechodu na 2ku a 3ku. Chutnají pokaždé trochu jinak. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
184
26.7.21 10:32

@Margit. Tomanova Mě se dr ptala, jak dítě snášelo moje mléko a jestli sem jedla mléčné výrobky. Jelikož ho snášel dobře, měli jsme přejít z HA UM na normální, když s laktózou nemá problém. Ono jde spíš o to, zkusit jak to dítě na tu laktózu reaguje, podle mě by pak bylo těžší ho na ni učit, kdyby ho člověk o ni “ochuzoval” zbytečně. Ale to je jen můj názor. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
707
26.7.21 11:40
@Minniees píše:
Zdravím, potřebuji poradit.. prechazime z nutrilon allergy care na normální UM, zkusila snem hipp ale odmítá ho.. myslíte, ze mám ještě zkoušet a nebo rovnou zkusit jiné mleko?

My jsme z nutrilonu AC přecházeli na normální Nutrilon a to hodně pomalu, snad dva týdny. Jestli chceš zůstat u HiPP tak ještě zkoušej, jinak je asi lepší zůstat u stejné značky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29
26.7.21 11:57

@Margit. Tomanova dělali jsme test a mléčné výrobky ji nevadí takže už můžeme přejít na normální UM:)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29
26.7.21 11:58
@Jaaanča píše:
My jsme z nutrilonu AC přecházeli na normální Nutrilon a to hodně pomalu, snad dva týdny. Jestli chceš zůstat u HiPP tak ještě zkoušej, jinak je asi lepší zůstat u stejné značky

Dobre, dekuji.. koupila jsem teda ten nutrilon a budu pomalu zkoušet doufám, ze si zvykne :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29
26.7.21 11:59
@Maky12345 píše:
@Minniees Když jsem ztratila mléko, přešli jsme na Bebu HA, po konzultaci s dr, jsme přešli na normální, jelikož neměl problém s laktózou. Přecházet se má pomalu, začala jsem mléko míchat, až jsem postupně nahradila cele mléko tím novým. Poté jsme přecházeli na Hipp bio combiotik, to samé. Nenahradit hned ze dne na den, ale postupně několik dní. U Hippu jsme doteď, míchala jsem opět při přechodu na 2ku a 3ku. Chutnají pokaždé trochu jinak. :)

Jakoze mužů smichat nutrilon allergy care+ normální nutrilon?:)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
184
26.7.21 12:12

@Minniees Jako já jsem to tak dělala při každém přechodu i z jiných značek :D jestli se to nemá dělat to netuším, ale dávala sem třeba týden poměr 80% starého a 20% nového UM, další týden zase o něco více nového až do úplného přechodu na nové, aby si zvykl na novou chuť :) s Hippem jsme už od 1 po 3ku a zatím spokojenost :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat