Kendamil 1 vs Babybio 1 kozí mléka

26
25.7.21 14:07

Kendamil 1 vs Babybio 1 kozí mléka

Ahoj holky podobné téma tu není a mě vcelku chybí a zajímá, třeba pomůže i nějaké mamince při vybírání mléka 🙂

Chtěla bych se podívat na recenze, názory jak pozitivní, tak negativní. Mám tu někoho, kdo krmí kozím UM? Na netu toho moc v recenzích o kozích UM není 🤷🏼‍♀️

Mockrát děkuji :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
171
25.7.21 16:31

Já to zkusila, dcera nevypila ani pět mililitrů. 🤣 U nás to neprošlo. Zkus třeba od Naše mléko koupit nejdřív sáčky s jednou porcí, kdyby to dítko odmítlo jako to mé. Na to um od Naše mléko jsou i celkem fajn ohlasy. Jinak to prý to chutná dost odlišně a ubliknuti také zapáchá víc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26
25.7.21 16:53

@xxprincesscz a měla jsi jedno z výše uvedených nebo to naše mléko? Malý trpí brutálním způsobem na koliky a chtěla bych zkusit jedno z těch dvou mlík, jelikož kozi je lip stravitelný a podobá se víc mm 🤷🏼‍♀️ Zítra jdeme k dr, takže to s ní proberu, ale děkuji za recenzi 🙂 s tím jsem se ještě nesetkala, tak aspoň vím na co se kdyžtak připravit 😬

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
171
25.7.21 16:58

@Mirhuska Já měla to od Naše mléko, jiné jsem dal nezkoušela. Líbilo se mi, že je to vyrobené u nás a že to mohou děti i při ABKM, dcera právě má ABKM a chtěla jsem do ní dostat alespoň nějaké mléko, ale bohužel. :/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26
25.7.21 18:50

@xxprincesscz tak to je mi líto 😕 já četla na to naše mléko, ze mají na prd odměrky, má mít jedna odměrka 14g a po navážení měla 18g, což by u nás bylo víc jak jedna odmerka navíc 😕 několik mamin se shodlo, že pak měly děti problémy s bříškem, pak to zjistily 😕 už jen z toho důvodu chci buď kendamil nebo babybio, jsou prý chuťově dobrý 🤷🏼‍♀️ Známá má kendamil a je s nim moc spokojená, tak to risknu jen právě nevím který 🙈

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
26.7.21 04:43

@Mirhuska tak ja mam cerstvu skusenost s kendamil kozim. Mam malo mlieka tak som zacala dokrmovat, najskor som si kupila klasicky kendamil ale kedze maleho -aktualne 7, trapilo obcas brusko som si povedala ze vyskusam kendamil kozie ktore by malo byt lahsie stravitelne. Chutovo je vyborne ani by som nepoznala ze kozie a maly slupne flasu hned. Co sa tKa bruska tak moc sa toho nezmenilo ale pripisovala som to tomu ze kedze som ho aj kojila aj dokrmovala robilo mu sarapatu aj to moje mlieko v kombinacii s UM a pripadne co som aj ja pojedla a tak. Minuky tZden v pondelok som sa rozhodla ze ostaneme vyhradne na UM ci mu nebude lepsie a ja si budem mlieko odsavat aby som pripadne aj to malo este nestratila keby som sa nakoniec rozjodla ku kojeniu vratit. Tak necakala som to ale ten tyuden bol. doslova peklo s malym stale plakal a stale. nespokojny po papani a nekakal 3 dni. Predtym. kakaval kazdy den a michane vajicka potom sa vykakal na 3 den a strasne vela a take mazlavite a zelene zapachajuce hrozne. Potom sa to nejak srovnalo a bol uz aj v pohode a neplakaval tolko. Ale zase kakal po tych 3dnoch a zase zelene. Citala som ze to je tym ze vela zeleza je v mlieku tak neviem. Ako povedala by som ze nejak extra mu po tom mlieku nie je ale teda skusim spotrebovat tu pixlu a asi skusim ine aj ked vobec neviem ktore lebo znama mi vravela ze ak miminko nje je spokojne na umelom a ma broblemy treba vymenit tak ja neviem. A to kozie je extra drahe akoze ak neriesis financie ti to je jedno samozrejme. Podla mna tak ako to pisu vsetky matky vo vsetkych diskusiach proste kazde mimco je ine a kazdemu sadne nieco ine treba vyskusat.
Mne tuto. diskusiu vyhodiko akurat ked som si zadala ze chcem si precitat recenzie ktore UM je najviac preferovane matkami. Ale proste asi fakt budem len skusat aj ked z tej predstavy mi je blbo aby malemu nebolo este horsie a duplom ked mlieka sa casto striedat nemaju. Inak niekedy na tie koliky fakt pomoze len cas, ja som si pretrpela prveho polroka s prvym synom a skusali sme vsetko a chcelo to len cas. Toho som ale iba kojila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
171
26.7.21 06:55

@Katkat24 Toho střídání bych se nebála. My měli 5 mlék během třech měsíců a z toho tři mléka na předpis, doktorka říkala, že to nevadí, holt se musí zkoušet co sedne. A že u nás ty problémy byly taky strašný.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26
26.7.21 14:53

@Katkat24 mockrát děkuji 🙏🏻 To jsem potřebovala slyšet a i jsem si to myslela… až na to kozi úplně stejnej případ - malýmu je 6 týdnů a po mm ubýval - postupně se přestalo tvořit mliko i přes správnou techniku, podporovače tvorby mlika atd… ( první kojen do dvou let ) takže jsem začala taky dokrmovat a taky kendamilem… malej mi to zvracel a měl brutální zácpy, tak jsem se bala a myslela si že mu to bude dělat i to kozi, když je to stejný výrobce ( jelikož jsem zkusila teď dvě různý beby a katastrofa 🙄 ), tak jsem zkusila objednat to babybio a uvidím 🤷🏼‍♀️ Pak napisu, jak jsme dopadli… Jinak dr mi řekla ať si z toho nic nedělám, že to musíme vyzkoušet, každý mimi je jiný a má tam i maminky, který zkusily 7mlík než jim něco sedlo 🙈 takže pevný nervy bych nám popřála 😬

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
27.7.21 09:07

@Mirhuska tak daj prosim ta vediet ako sadlo to babybio ja som si teraz trosku o nom precitala tak sa mi pozdava aj ta kravska verzia. No ak bude mat syn stale tu stolicu zelenu tak musim zmenit urcite lebo to teda nebude dobry znakom.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26
27.7.21 09:17

@Katkat24 dneska má dorazit, tak ho hned nasadím a třeba po 24hod napíšu jak to vypadá… 🙂 a pak třeba po 14ti dnech, pokud ho teda bude chtít 😬

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
27.7.21 19:06

@Mirhuska inak a ake mlieko predtym si davala malemu ked pises ze trpi na koliky? alebo kojis a dokrmujes? nejak som nepostrehla z prispevkov. Maly dnes zase sialene zachvaty ma cely den a vobec neviem teda ze co s tym mliekomnake mu mam dalsie vyskusat ked to kozie by malo byt lahsie stravitelne tak ked mu dam daky hipp napr alebo nutrilon tak to bude asi o dost horsie.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26
28.7.21 20:06

@Katkat24 měl kendamil, bebu ha a bebu supremepro a katastrofa, když mu nesedne to kozi chci zkusit sunar ar je na koliky i zvracení, pak jsem koukala na hipp comfort a ha a pak se už půjdu oběsit 🤣 🤣 🤣 do nutrilonu se mi moc nechce, protože to děti z 90% zabetonuje a z toho mám strach 🙈 jinak to kozi zatím dobrý, dyl mu to teda trvá než to sní, ale dobrý 🙏🏻 Poblil se pořádně v noci ale to bylo tím, ze nachvilku usnul a vdechl blbě mliko, tak to letělo 🙈 jinak kdybych to měla srovnat s tou bebou supremepro (699,–) tak to kozi je žlutější a pěkně voní, beba je do bíla a smrdí jak bolavá noha, řekla bych až chemicky 🥴

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26
31.7.21 20:47

@Katkat24 Tak jsme dnes s babybio skončili 🙈 první den dobrý a postupně začal mít problém s vyprazdňovaním 🙄 dnes už řval bolestí a musela jsem mu pomoct a začal to zvracet od včera úplně strašně teda 🤦🏼‍♀️ Po konzultaci mi bylo doporučeno změnit… přemýšlela jsem nad tím a bude to asi tím, že je plnotučný.. to samý měl u kendamilu u kteryho to takhle začalo a pak mi to zvracel obloukem a nemohl se taky vůbec vyprázdnit 🙄

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
4.8.21 05:34

@Mirhuska ahoj, tak na akom mliecku ste nakoniec skonciki a je to lepsie? tak ja som dala sancu este kendamil. organic ale teda tiez mi nekaka kazdy den niekedy ani obden, myslis ze to je fakt tym ze je plnotucne? Mne sa hrozne nechce ist do tych ostatnych znaciek co maju v sebe palmovy olej a ryby tuk ktore prave tiez udajne nie su dobre na zazivanie nehovoriac o tom ze su to shity a prave v tomto mi je ten kendamil sympaticky ze to nepouziva. Akoze on sa nejak extra nekruti alebo neplace pri tlaceni- obcas ho to chyti taky zachvat alenic hrozne ale urcite to nie je dobre. A prave neviem ci si proste len musi na to navyknut a to kakanie sa upravi. Zvrcat mi po kendamile nezvracia.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26
4.8.21 07:59

@Katkat24 Ahojky, myslím si že mu to nedělá dobře, protože takhle veliký problémy má po podání plnotučných 🙄 teď zkoušíme sunar AR, sice jsem do nej nechtěla jít, ale už jsem tak zoufalá že ho zkouším… pořad má koliky, ale aspoň po něm kaká a nezvrací po něm tolik, občas si ublinkne, ale žádná katastrofa… objednala jsem ještě sunar ha a budu je míchat, protože samotný ar po chvilce pití strašně houstne a malýmu to vadí.. já kendamil chtěla z těch samých důvodů jako ty, ale bohužel 😔 max mě napadl jeste od kendamilu buď ten anti colic nebo lactose free…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat