Problémy s UM a kakáním

25.7.21 01:23

Problémy s UM a kakáním

Zdravím, mám skoro 2 měsíčního syna a nemůžu kojit. Ze začátku jsem trochu mléka odstrikala a aspon obcas mu ho dala, ale bohuzel jsme museli plne prejit na UM. Prvne jsme meli Nutrilon, to malej probrecel dny i noci… na radu známé jsme presli na BEBU comfort, ze zacatku ok, po asi tydnu uz opet to same. Maly ma problemy s prdiky, nedokaze se sam vykakat (pomahame mu rektalni trubickou a kdyz ji den nepouzijeme, nehorazne rve a sviji se v bolestech). Zkouseli jsme snad vsechno… espumisan, baby calm, biogaiu, biopron, fenyklovy caj, pupik, nahrivani, polohovani atd atd… malej je proste vecne nespokojeny, porad tlaci a kdyz mu to nejde, tak samozrejme place. Cetla jsem tady, ze lidem zabralo UM Hipp bio probiotik, tak jsem se chtela zeptat co si o tom myslíte? Máme zkusit prejit? Jsem uz opravdu moc zoufala, ale doktorka nas samozrejme „odbyla“ s tim, ze to ma kazdy miminko a ze je to normální :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1562
25.7.21 06:27

Pokud tohle delaji tyhle mlika, tak Hipp bych nedavala, ten taky obsahuje rybi tuk, soju atd co detem zpusobuje zacpu a prdiky… Bohuzel uz do mlek pro maly miminka cpou vyrobci sra.cky, co tam nemaji co delat… a taky od toho ty UM smrdi jak bolava noha. Coz jsem taky nevedela. Pak jsem objevila Kendamil, plnotucne a vonave UM bez techlech sra.cek, a male hodne pomohl. Jsou ji skoro dva roky, doted si rano a vecer mlicko da. Kendamil ma od 6.tydnu… Pak uz bych jedine zkusila kozi UM, je slozenim a chuti nejvic podobne materskemu mleku, a pro deti lepe stravitelne. To byla moje zaloha, kdyby ani Kendamil nesedl…ale nastesti sedl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26
25.7.21 07:07

Přesně jak píše konys, mám +- stejně staryho chlapečka a momentálně má třetí mliko 🙄 má taky strašně citlivý bříško, navíc mi po nich zvrací - teď teda extrémně, jde mu to i nosem chudakovi 😔 a teď co máme bebu supremepro, tak mi přijde, že je i po ni strašně hladovej… na tomto základě jsem se rozhodla, že zkusíme kozí, jen jsem se ještě nerozhodla jestli babybio nebo kendamil 🤷🏼‍♀️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
458
25.7.21 08:14

@bajuse1221 Každé dítě je jiné, ale naši kluci měli s prdíky nehorázný problém právě po tom Hippu. Nezbývá nic jiného než zkoušet. Nám teda nakonec vyhovuje Nutrilon.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64599
25.7.21 08:30

Každé dítě je jiné.. 7 kluka sedl Sunar, z věčně nespokojeneho ukriceneho prcka bylo najednou spokojené mimčo.. Ale trvalo cca týden, než si na um zvykl

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat