Kdy se dostaví menstruace po přechodu na jinou HA?

1844
3.2.11 11:17

přechod z antiko na antiko

ahoj holky budu přecházet z jednofázové na jednofázovou. jedná se mi o to že doktorka řekla když doberu jednu tak si mám hned vzít druhou bez přestávky, a tak mě zajímá kdy se dostaví menstruace. nejraději bych dobrala jednu udělala pauzu a po pauze přešla na druhou antikoncepci dá se to? zapoměla jsem se na to zeptat doktorky. díky za radu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

10178
3.2.11 11:20

já přecházela normálně s pauzou, vadit by to nemělo :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.2.11 11:26

Ahoj, já včera dobrala poslední Azalii a dnes už začnu brát Yadine, doktor mi to takhle včera řekla a měla bych být chráněna před těhu ihned.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
68370
3.2.11 11:27

Přesně tak, normálně bych nechala pauzu, pokud chceš :-)
Jinak, když začneš hned s druhou, tak se MS nedostaví vůbec… někdo tedy v termínu MS trochu špiní, ale já třeba nic, používala jsem to na dovolenou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.2.11 11:38
lulushka píše:
já přecházela normálně s pauzou, vadit by to nemělo :nevim:

Taky jsem přecházela s pauzou a v pohodě… :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1844
3.2.11 13:43

díky já bych raději tu pauzu měla. udělám si jí. díky za rady

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
91
7.2.13 20:19

Zdravím, potřebuju poradit… včera jsem si vzala poslední prášek antikoncepce, kterou jsem brala kvůli kojení, protože už nekojím, nechala jsem si napsat normální antikoncepci a teď nevím, jak ji začít brát.. doktor řekl, že mám udělat pauzu a začít brát, až se dostaví menstruace, jenomže já krvácím celou dobu, co beru tuto antikoncepci kvůli kojení… mám teda dělat pauzu? Nebo přejít rovnou na normální HA?? Díky za odpověď.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9092
7.2.13 20:24

@Denien pauzu bych nedělala, to by tělo taky mohlo začít pěkně blbnout. Vezmi si hned prášek nové antikoncepce, pokud vím, tak je dobré se ještě týden chránit jinak, u většiny HA to tak je, mrkni do příbaláku, co tam píšou. Mělo by tam být něco o přechodu z minipilulky nebo tak ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
91
7.2.13 20:28

Letáček jsem četla, ale potřebovala jsem se ujistit, jestli to tak můžu, protože dělat pauzu mi přišlo divný, protože čekat na něco, co vlastně pořád mám… tak moc děkuji :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.2.13 20:31

Přecházela jsem z Azalie na Eloine, bez pauzy

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
91
7.2.13 20:33

Udělám to stejně, díky ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5903
4.12.14 11:52

Ahoj holky chcu přejít s Antikocepce Eloine na Sylviane ale nevím jak na to, neb u toho Eloine jite prášky pořád aj při menzes jsou akorát barevně rozlišené tak ted nevím zda dobrat celé plato i stěma při kteých se má dostat menzes a pak začít brát Sylviane a nebo bez těch co maj vyvolat menzes diky za rady

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
160
5.12.14 15:33

To same mam ted ja…
Po dvouslozkove prechazim na divnou jednoslozkovou (28 dni a ted cekam, zda menstruace bude v kuse x dnu/tydnu/mesicu, nebo vubec, nebo co :?: ), a problem spis je, ze jsem z posledniho platicka snedla jen 2 tydny a ten treti ne.
Menili mi to kvuli riziku trombozy. Mela jsem hned nasadit tu novou, ale ja udelala pauzu, dnes se mi sppustily mesicky, tak doufam, ze s tou novou tak aspon snizim pravdepodobnost, ze budu pri ni krvacet, kdyz si to odbudu ted.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2
6.12.14 18:02

Zdravím :) Příští týden bych měla přejít z Qlairy na Minisiston. Problém je, že mi u Qlairy chbí jeden aktivní (žlutý) prášek (jednou jsem zvracela) a už nemám náhradní balení a přijde mi zbytečné ho kvůli 1 prášku kupovat. Mám tedy přejít po dobrání žlutých prášků (2 červené vůbec nebrat) a tedy bez pauzy? Díky moc

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama