Přecitlivělost na vše kolem sebe

27.4.20 08:47

Přecitlivělost na vše kolem sebe

Dobrý den maminky, :kytka: chtěla bych se zeptat zda někdo z vás trpí přecitlivělostí jako já. Nemám novorozené miminko ani nejsem těhotná, mám 7 holčičku takže s hormony by to nemělo být nic společného. Děje se mi to že kdykoli sedím s přáteli nebo rodinou, hrozně sleduji jejich reakce na cokoliv co řeknu, nebo jejich komunikaci zda se na mě přitom také dívají nebo zda na mě nejsou naštvaní, no zkrátka hrůza. Jakmile se na mě třeba někdo jen trochu špatně podívá a třeba to tak nemyslí tak já sem pak celou dobu zmatená a smutná. Sem schopná se pak trápit celý víkend vlastně kvůli ničemu, protože nakonec vždy zjistím že žádný problém nebyl. Hodně mě trápí například i tchýně, která má také řekla bych problémy se sebou jako já, dříve je měla i horší, ale ted jakoby věděla že jsem na tom podobně a že mě svými způsoby zkouší. Prosím vás jen o jakoukoli radu, zkušenost cokoli. Vážně jsem z toho už neštastná a unavená :nevim:. Děkuji za cokoli, krásný den

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

5976
27.4.20 11:05

Problém se sebevědomím? Co ti to odstartovalo? Normální mi to určitě nepřijde. A že tě tchýně zkouší - to mi svým způsobem už přijde jako paranoia…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
121
27.4.20 11:13

@AndreaLucy Ahoj, mívám to samé. Zatím s tím delší dobu bojuji, moc tě nepotěším, neúspěšně. Občas mi připadá, že je to lepší, ale jsou to takové záblesky. Jak mě něco vykolejí, je to zpátky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
47
27.4.20 12:38

Nejsi v tom sama, mám to stejné a taky bych potřebovala poradit? Určitě je zde problém v sebedůvěře a sebevědomím jako u mě. Mohli bychom se blíž spojit, třeba si psát a sebepodporovat se :)) Děkuji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama