Předčasná MS, můžu být těhotná?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

SkinAnn
Nováček 2 příspěvky 20.02.18 10:26
Předčasná MS, můžu být těhotná?

Dobrý den, potřebovala bych radu :roll:
Včera 19.2 jsem začala špinit a krvácet, jen mi to na MS přijde trochu brzo, protoze tu jsem měla dostat až 28.2
12.2 jsem měla ovulaci a od druhého dne jsem ulehla v posteli s horečkami nad 38…
Normálně mě bolí v podbříšku a v krvi jsou i kousky sliznice (myslím)
Myslíte si že je to normální MS která jen přišla o 10 dní dříve protoze tělo není stroj? Nebo je to něco jiného, jako uhnizďování vajíčka či brzký potrat?
Moc se v tom nevyznám, co by to mohlo být nebo ne, ale jistě vím že těhotná být nesmím.
S přítelem občas provozujeme nechráněný sex, ale dáváme si pozor a na 100% jistě můžu říct že se do mě ejakulát nedostal
O co by mohlo jít? Moc vás prosím o radu :srdce: 8o

Příspěvek upraven 20.02.18 v 10:29

Reklama

Reakce:

Paola21
Závislačka 3384 příspěvků 20.02.18 10:27
@SkinAnn píše:
Včera 19.2 jsem začala špinit a krvácet, jen mi to na MS přijde trochu brzo, protoze tu jsem měla dostat až 28.2
Myslíte si že je to normální MS která jen přišla o 10 dní dříve protoze tělo není stroj? Nebo je to něco jiného, jako uhnizďování vajíčka či brzký potrat?
Moc se v tom nevyznám, co by to mohlo být nebo ne, ale jistě vím že těhotná být nesmím.
S přítelem občas provozujeme nechráněný sex, ale dáváme si pozor a na 100% jistě můžu říct že se do mě ejakulát nedostal
O co by mohlo jít? Moc vás prosím o radu :srdce: 8o

Tohle si přesně myslím.

Uživatel je onlineivašot.
Kelišová 5991 příspěvků 20.02.18 10:29
@SkinAnn píše:

O co by mohlo jít? Moc vás prosím o radu :srdce: 8o

Nejspíš to bude prostě menstruace, která dorazila dřív :palec:.
Ale jestli víš, že těhotná být nesmíš, tak používej antikoncepci. Přerušovaná soulož je hra s ohněm.

SkinAnn
Nováček 2 příspěvky 20.02.18 10:35

@ivašot. @Paola21
Děkuji hned jsem o trošičku klidnější

Paola21
Závislačka 3384 příspěvků 20.02.18 10:39
@SkinAnn píše:
@ivašot. @Paola21
Děkuji hned jsem o trošičku klidnější
:palec:

novatopp
Povídálka 30 příspěvků 20.02.18 11:20

Udivuje me kolik zoufalek tady je a zoufale se snazi otehotnet i pres MS :)

Paola21
Závislačka 3384 příspěvků 20.02.18 11:27
@novatopp píše:
Udivuje me kolik zoufalek tady je a zoufale se snazi otehotnet i pres MS :)

Zakladatelka nechce ale otěhotnět ;)

Tynkaemm
Povídálka 35 příspěvků 20.02.18 12:40

Ahoj holky… Potřebují pomoct… Už 2 dny me bolí podbřišku,, a beru HA od prvního dne cyklu a dnes je to 15 prášek co mám v sobě, s přítelem SME měli pohlaví styk pri 12 prášku, myslíte že mužů byt těhotná :,(

novatopp
Povídálka 30 příspěvků 20.02.18 13:03

@Tynkaemm pane boze proc nejdes k doktoroivi???

Tynkaemm
Povídálka 35 příspěvků 20.02.18 13:08
@novatopp píše:
@Tynkaemm pane boze proc nejdes k doktoroivi???

Pač on tu je jen v patek

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Jde to!

Naučte se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy. Za dva... číst dále >

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Články z Expres.cz

Andrea Pomeje mluví o rozvodu a Jirkovi vzkazuje: Jdi se léčit!

Andrea Pomeje se konečně rozhoupala. Pět měsíců poté, co doslova vyhodila... číst dále >

„Jouda“ Youd chtěl zabít ženu a dítě: V letadle, kterým vletěl do domu, uhořel sám!

Některé věci vám prostě hlava nebere. Člověk ještě pochopí, že se někdo po... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

Dress code nemusí být v létě peklo. Pět tipů, jak na něj vyzrát

Formální oblečení může být pro někoho v parném horku jako noční můra. Dlouhé... číst dále >

Reklama