Předčasná MS, můžu být těhotná?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
SkinAnn
Nováček 2 příspěvky 20.02.18 10:26
Předčasná MS, můžu být těhotná?

Dobrý den, potřebovala bych radu :roll:
Včera 19.2 jsem začala špinit a krvácet, jen mi to na MS přijde trochu brzo, protoze tu jsem měla dostat až 28.2
12.2 jsem měla ovulaci a od druhého dne jsem ulehla v posteli s horečkami nad 38…
Normálně mě bolí v podbříšku a v krvi jsou i kousky sliznice (myslím)
Myslíte si že je to normální MS která jen přišla o 10 dní dříve protoze tělo není stroj? Nebo je to něco jiného, jako uhnizďování vajíčka či brzký potrat?
Moc se v tom nevyznám, co by to mohlo být nebo ne, ale jistě vím že těhotná být nesmím.
S přítelem občas provozujeme nechráněný sex, ale dáváme si pozor a na 100% jistě můžu říct že se do mě ejakulát nedostal
O co by mohlo jít? Moc vás prosím o radu :srdce: 8o

Příspěvek upraven 20.02.18 v 10:29

Reakce:
Paola21
Závislačka 3610 příspěvků 20.02.18 10:27
@SkinAnn píše:
Včera 19.2 jsem začala špinit a krvácet, jen mi to na MS přijde trochu brzo, protoze tu jsem měla dostat až 28.2
Myslíte si že je to normální MS která jen přišla o 10 dní dříve protoze tělo není stroj? Nebo je to něco jiného, jako uhnizďování vajíčka či brzký potrat?
Moc se v tom nevyznám, co by to mohlo být nebo ne, ale jistě vím že těhotná být nesmím.
S přítelem občas provozujeme nechráněný sex, ale dáváme si pozor a na 100% jistě můžu říct že se do mě ejakulát nedostal
O co by mohlo jít? Moc vás prosím o radu :srdce: 8o

Tohle si přesně myslím.

ivašot.
Kelišová 6721 příspěvků 20.02.18 10:29
@SkinAnn píše:

O co by mohlo jít? Moc vás prosím o radu :srdce: 8o

Nejspíš to bude prostě menstruace, která dorazila dřív :palec:.
Ale jestli víš, že těhotná být nesmíš, tak používej antikoncepci. Přerušovaná soulož je hra s ohněm.

SkinAnn
Nováček 2 příspěvky 20.02.18 10:35

@ivašot. @Paola21
Děkuji hned jsem o trošičku klidnější

Paola21
Závislačka 3610 příspěvků 20.02.18 10:39
@SkinAnn píše:
@ivašot. @Paola21
Děkuji hned jsem o trošičku klidnější
:palec:
novatopp
Povídálka 30 příspěvků 20.02.18 11:20

Udivuje me kolik zoufalek tady je a zoufale se snazi otehotnet i pres MS :)

Paola21
Závislačka 3610 příspěvků 20.02.18 11:27
@novatopp píše:
Udivuje me kolik zoufalek tady je a zoufale se snazi otehotnet i pres MS :)

Zakladatelka nechce ale otěhotnět ;)

Tynkaemm
Povídálka 41 příspěvků 20.02.18 12:40

Ahoj holky… Potřebují pomoct… Už 2 dny me bolí podbřišku,, a beru HA od prvního dne cyklu a dnes je to 15 prášek co mám v sobě, s přítelem SME měli pohlaví styk pri 12 prášku, myslíte že mužů byt těhotná :,(

novatopp
Povídálka 30 příspěvků 20.02.18 13:03

@Tynkaemm pane boze proc nejdes k doktoroivi???

Tynkaemm
Povídálka 41 příspěvků 20.02.18 13:08
@novatopp píše:
@Tynkaemm pane boze proc nejdes k doktoroivi???

Pač on tu je jen v patek

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Alláhu Akbar? "Typický radikál" Chekatt měl dávno sedět, ne běhat na svobodě!

Vrah ze Štrasburku před útokem křičel Alláhu Akbar (Bůh je veliký). Po... číst dále >

Andrea Pomeje vzdala hold svému příteli v den narozenin Jiřího Pomeje

Šťastné narozeniny dnes Jiří Pomeje dozajista neprožije. Na smrt nemocný... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >