TT negativní, ale břicho roste

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Adele1005
Nováček 3 příspěvky 17.02.18 14:11
TT negativní, ale břicho roste

Dobrý den, neukamenujte mě prosím ale potřebuju radu. Měla jsem s přítelem 17.1. pohl. nechráněný styk, menstruace se měla dostavit 6.2., dostavila se o dva dny později. Žádné příznaky těhotenství nemám, ale i přesto, jsem neustále nafouklá, nikdy předtím jsem nebývala, mám i zvláštní tlaky v podbříšku. Dělala jsem si dva TT (12. a 13.2.) a oba negativní. Přesto se nemůžu zbavit dojmu, proč, když nikdy předtím jsem teď tak neustále nafouklá. Jsem momentálně 14dní v zahraničí, takže nemám možnost si zajít na gyndu a vzhledem k tomu, že je mi 17 a mimčo nyní vážně neplánuji, tak jsem denně nervózní a stojim neustale před zrcadlem. Pokud si to jen vsugerovavam, proč potom ty tlaky v podbříšku a mírné píchání? Prosím o radu. Děkuji

Reklama

Reakce:

P4ja
Závislačka 4930 příspěvků 17.02.18 14:18

@Adele1005 Může to být PMS ve spojení se změnou místa.

Zara.Ray
Zasloužilá kecalka 562 příspěvků 17.02.18 14:20

No těhotná nebudeš asi. Pokud byl test negativní tak si nemyslím že je to těhu. Můžeš být ve stresu. V této době by ti břicho fakt nerostlo. Můžeš mít jiný zdravotní problém. Mohla jsi sníst něco co tě nafukuje. Nebo co třeba nějaké léky. Může to mít spoustu důvodů ale v tomhle případě si nemyslím že je to těhu. Jinak i to píchaní v podbřišku si můžeš sama " vynutit".Prostě si ten pocit vsugeruješ a stane se to no. A dva dny zpoždění nic není.

Čičorečka
Zasloužilá kecalka 815 příspěvků 17.02.18 14:43

Odmenstruovala jsi a testy jsou negativní. Jestli jsi v zahraničí, je ti určitě blbě ze změny prostředí a jiného jídla, než jsi zvyklá. Žádný strachy.

LaraA
Kecalka 482 příspěvků 17.02.18 16:31

@Adele1005 proč se nechránís, když nechceš otěhotnět :nevim:

Aronoele
Stálice 67 příspěvků 17.02.18 20:35

Mě začalo břicho růst až tak v 17 týdnu těhotenství, i když každý to má trochu jinak, tohle je fakt brzo… :)
Určitě nejsi těhotná, v téhle době by už měl test vyjít pozitivní. Takže žádnou paniku. Břicho nafouklé může být ze stresu, zadržování vody. Asi bys mohla zkusit omezit sůl a více pít, třeba to trochu pomůže.. taky mívám někdy nafouklé břicho… může to být jen období…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.02.18 21:00

Ahoj, mám dotaz. Pozoruji na sobě nafoukle břicho a trošku mě i pobolívá, k tomu byl i pocit na zvracení. S přítelem jsme spolu krátce a hsme mladí, dítě nechceme. Navíc beru HA, beru ji pravidelně a přítel se „udělá“ vždy mimo mě. Dáváme si na tohle pozor. MS hsem normálně dostala a už v té době mě toto trapilo. Dělala jsem 1 TT a ten byl negativní. Může se jednat o těhotenství? Žádné jiné příznaky na sobě nepozoruju. Antibiotika jsem nebrala, ani jiné léky, co by snižovaly účinnost. Vylekalo mě nejvíc ten trošku víc nafouknutý tvrdší podbřišek…

jancabr
Kecalka 290 příspěvků 28 inzerátů 17.02.18 21:33

Pocit nafouklého břicha je obvykle od jídla nebo od stresu. Hlavně to chce hodně pohybu. Mám sedavé zaměstnání, tak mě nafouklé břicho a bolesti v podbřišku občas pěkně potrápí. Taky mi to jednou způsobily moc těsné kalhoty. No to byly hrozný křeče.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.02.18 21:36

@jancabr
Ja orave začala cvičit v pulce, ledna. Mam takový špíček dole.. prijde mi, ze ho docela shazuju a, ja prave nevim, zacalo mi být blbě, nevolnosti. MS ale přišla.. zase si říkám, ze kdyz beru HA, tak by tohle riziko, když to beru pravidelně, mělo být fakt minimální.. možná už mi hrabe z toho čtení všech diskuzi…

P4ja
Závislačka 4930 příspěvků 17.02.18 21:40
@Anonymní píše:
@jancabr
Ja orave začala cvičit v pulce, ledna. Mam takový špíček dole.. prijde mi, ze ho docela shazuju a, ja prave nevim, zacalo mi být blbě, nevolnosti. MS ale přišla.. zase si říkám, ze kdyz beru HA, tak by tohle riziko, když to beru pravidelně, mělo být fakt minimální.. možná už mi hrabe z toho čtení všech diskuzi…

Ano riziko, když bereš HA pravidelně a přítel ejakuluje mimo, je minimální. Diskuze radím brát s rezervou. Většinou k otěhotnění přes HA dojde při nesprávném braní HA.
Blbě ti může být z čehokoli. A pokud cvičíš břišní svaly, tak i ze cvičení.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.02.18 21:52

@P4ja asi uz plasim, každopádně HA beru 4.měsíc momentálně. Tak to chráněná jsem od 1.dne… tak doufám, že se jen mýlím :/ každopádně v pondělí jdu na gyndu, tak to budu chytřejší..

Aronoele
Stálice 67 příspěvků 18.02.18 16:56

Může to být tou antikoncepcí to bych určitě vzala v úvahu - poradila bych se s gynekologem, každá antikoncepce nemusí být ideální pro tebe. já měla postupně tři různé když jsem ji brala… Bohužel někdo i po HA přibírá. Já asi dvě kila ročně a po vysazení antikoncepce úplně mi taky zůstalo bříško.. může to být ze zadržování vody v těle. To se tvoří i více celulitida, ale opravdu tyhle názory ber s rezervou a poraď se s doktorem

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Wow! Takhle sexy Petru Kvitovou asi neznáte: Trumfla i slavné topmodelky!

Úspěšná tenistka Petra Kvitová (28) je ve skvělé formě. Aktuálně to dokazuje... číst dále >

Vondráčková se uzavřela do sebe. Jaké jsou teď její plány a co bude dělat?

Prožívá nejhorší období svého života a projevuje se to na její psychice.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Módní bible Vogue přichází do Česka, titulní stránka patří Olze Havlové

Poprvé v historii se magazín Vogue objevuje v československé verzi. První... číst dále >

Co má hot dog společného se psy a kde se vlastně vzal?

Dlouhá uzenina v housce se všemožnou oblohou je kandidátem na nejdokonalejší... číst dále >

Reklama