Rozdílné ovulační testy

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.02.18 20:33
Rozdílné ovulační testy

Ahoj holky, můžete mi prosím poradit? Dnes odpoledne jsem si udělala dva ovulacni testy, každý jiné značky. Oba jsou dělaný ve stejnou chvíli a ze stejného vzorku. Na jednom není nic a druhý je možná pozitivní?? Jak je to možné? Teď vůbec nevím, zda mam ovulaci. Co si o tom myslíte? Prosím o anonym. Dekuji.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Petruna21
Echt Kelišová 9778 příspěvků 13.02.18 20:34

Tak to nevím :think: já bych zkusila ještě jeden teď  :)

Tichošlápek
Echt Kelišová 9103 příspěvků 13.02.18 20:37

Jsou myslím negativní oba. To první je wondfo ze? Ten ti takto bude vycházet většinu cyklu, aby byl pozitivní, tak by ta testovací čárka musela byt výraznější

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.02.18 20:39

@Tichošlápek ano, ten první je wondfo. Akorát nechápu, že na tom druhém není ani náznak.

lachtanice86
Kelišová 5413 příspěvků 13.02.18 20:40

Určitě je jeden wondfo. Ten mi tyhle silné čáry dělal téměř celý cyklus a pozitivní vypadal úplně jinak. Byl mnohem výraznější

Tichošlápek
Echt Kelišová 9103 příspěvků 13.02.18 20:42
@Anonymní píše:
@Tichošlápek ano, ten první je wondfo. Akorát nechápu, že na tom druhém není ani náznak.

Wondfo je hodně citlivý. Bude takto skutečně vypadat téměř porad - to je u nej negativní výsledek. Časem uz to poznáš i na něm, ale ze zacatku je to trochu matoucí. Dle těchto testu ovulace není

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.02.18 20:45

Děkuji za vysvětlení :) Takže testovací musí být hodně výrazná, více než kontrolní.

Uživatel je onlineLa-Vra
Ukecaná baba ;) 2093 příspěvků 13.02.18 20:57
@Anonymní píše:
Ahoj holky, můžete mi prosím poradit? Dnes odpoledne jsem si udělala dva ovulacni testy, každý jiné značky. Oba jsou dělaný ve stejnou chvíli a ze stejného vzorku. Na jednom není nic a druhý je možná pozitivní?? Jak je to možné? Teď vůbec nevím, zda mam ovulaci. Co si o tom myslíte? Prosím o anonym. Dekuji.

Wondfo má testovací čárku při ovu tmavší než kontrolní. Doporučuji testovat jednou značkou a nekombinovat je. Každý test může mít jiné množství barviva. Když budete testovat jen wondfem, uvidíte, že rozdíl při ovulaci poznáte

jaaaninda
Zasloužilá kecalka 550 příspěvků 13.02.18 21:01

@Tichošlápek @lachtanice86 se tu k vám s prominutím vtěrnu.. Dle recenzí jsem věděla, že wondfo nebude pro mě, když i na jiných testech mám //čárky po celý cyklus, ale nedopatřením jsem je koupila a tak teda zkoušela. Celý cyklus jsem zatím měla druhou čárku viditelnou, ale slabší než kontrolní. Dnes byla kontrolní poprvé stejně silná. Ale podle vašich zkušeností to teda na ovu ještě nevypadá?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.02.18 21:02
@La-Vra píše:
Wondfo má testovací čárku při ovu tmavší než kontrolní. Doporučuji testovat jednou značkou a nekombinovat je. Každý test může mít jiné množství barviva. Když budete testovat jen wondfem, uvidíte, že rozdíl při ovulaci poznáte

Já právě nekombinuji. Každý den si dělám naráz Wondfo a i ten druhý. Že stejného vzorku ve stejnou chvíli. Ten druhý je snehobily a wondfo má pořád čárku. Tak jsem to právě nechápala.

Tichošlápek
Echt Kelišová 9103 příspěvků 13.02.18 21:03

@jaaaninda u mne to ovu ještě nebyla. Az když ta čárka byla hodně tmave fialová. Bohužel nemám foto, ale stejná nebyla - šlo to vidět snadno.

Uživatel je onlineLa-Vra
Ukecaná baba ;) 2093 příspěvků 13.02.18 21:09
@Anonymní píše:
Já právě nekombinuji. Každý den si dělám naráz Wondfo a i ten druhý. Že stejného vzorku ve stejnou chvíli. Ten druhý je snehobily a wondfo má pořád čárku. Tak jsem to právě nechápala.

Tak to jo. Je to množstvím barviva a citlivostí. Pokud pokaždé děláte oba, tak ten rozdíl krásně uvidíte a ovulaci poznáte u obou testů

jaaaninda
Zasloužilá kecalka 550 příspěvků 13.02.18 21:13

@Tichošlápek děkuji. Testy došly a to je možná dobře :lol: podle BT snad poznám jestli ovu dorazila, a kdyby to do konce týdne nevypadalo, tak koupím jiné :)

Kimiska1
Kecalka 152 příspěvků 13.02.18 21:25

Ovulacni testy se stejne jako tehotenske delaji v ruzne citlivosti. Na nasem trhu tusim nejcasteji s citlivosti 20 nebo 25. Obcas se da narazit na 30. Na ebay se daji sehnat i s citlivosti 40. Osobne uprednostnuju citlivost 30. Je tam jasny vysledek. Slabounka druha, nebo to roste a je to silnejsi nez kontrolni. Clovek se vyhne tomu, ze to skoro pozitivne vypada cely mesic a nemusi lustit jestli to je jeste negativni nebo uz pozitivni :). Vysledky jsou proste jasny :). Takze doporucuji kouknout na Ebay, vyhodou je, ze stoji zlomek toho co u nas a funguji spolehlive.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.02.18 09:14

@Tichošlápek Ahoj, tak jsem zkusila teď Wondfo a mám testovací silnější.. Co myslis? Děkuji za odpověď. Nikdy jsem si testy nedelala. Zakl.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Do první třídy jedině s kvalitní aktovkou. Víte, na co si dát při výběru pozor?

Prázdniny pomalu končí a blíží se začátek školního roku, pro mnohé děti... číst dále >

Články z Expres.cz

Vondráčková přestává být poslušnou ženou a Plekancovi to vrací!

Když Tomáš Plekanec informoval o rozpadu manželství s Lucií Vondráčkovou,... číst dále >

Rozkol v Herbáři, konec na Primě: Rybová bude na složenky vydělávat na Ulici!

Herečka Linda Rybová (42) se nikdy netajila tím, že seriály dělá pro peníze a... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Co víte o ženském orgasmu?

K Mezinárodnímu dni ženského orgasmu, který připadá na středu 8. srpna, jsme... číst dále >

Soutěž Léto v plavkách: hlasujte pro vítěze druhého kola!

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Reklama