Reklama

Jsem těhotná? Prosím o radu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

peti13 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.02.18 00:00
Jsem těhotná? Prosím o radu

Ahoj holky,
v říjnu jsem přestala brát antikoncepci, mám pravidelnou MS. Týden před MS jsme s přítelem měli nechráněný styk. Už mám 5 dnů zpoždění. Ráno je mi na zvracení, jsem nafouklá jak balón, chodím často na malou, bolí mě tzv. celý člověk :roll:
Test mi vyšel negativní. Chtěla bych miminko :,(

Nějaké rady jak mám postupovat dál?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Elath
Kecalka 103 příspěvků 12.02.18 00:04

Počkat pár dní a test opakovat. Pokud menstruace nepřijde a test zůstane negativní zajít k doktorovi, aby zjistil, zda je vše v pořádku.

rena621
Ukecaná baba ;) 1230 příspěvků 12.02.18 00:16

Pozitivny test vysledek byl po mesici od snazeni. Nechci te strasit ale kdyz beres hormony i vic nez 6 mesicu trva nez se telo da dokopy. No znam zeny co aktivne brali prasky a behem nemoci antibiotika silne a povedlo se detatko. Takze drzime palecky. Ja vracim aktivne mam 6t a je to hnus uz at je 2 trimester.

Andy27
Kelišová 6238 příspěvků 12.02.18 00:19
@peti13 píše:
Ahoj holky,
v říjnu jsem přestala brát antikoncepci, mám pravidelnou MS. Týden před MS jsme s přítelem měli nechráněný styk. Už mám 5 dnů zpoždění. Ráno je mi na zvracení, jsem nafouklá jak balón, chodím často na malou, bolí mě tzv. celý člověk :roll:
Test mi vyšel negativní. Chtěla bych miminko :,(Nějaké rady jak mám postupovat dál?

Zest zopakovat, jit na krev

PerlaMarina
Ukecaná baba ;) 1819 příspěvků 12.02.18 00:55

:mrgreen: :mrgreen: Pardon, ale tohle mi přijde jako trolling.
Ale budiž: pokud byl test negativní, pak nejspíš těhotná nejsi. Při 5 dnech zpoždění už by něco vidět bylo. Ale pro klid duše můžeš test za pár dní zopakovat.
Nafouklé břicho, časté močení a jiné symptomy mívám já před každou menstruací.

peti13 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.02.18 01:10

Je mi 22 let, mnoho zkušeností nemám. Mám milujícího o 9 let staršího partnera se kterým se snažíme o miminko, chci se tu slušně zeptat jak mám postupovat, pokud Vám to přijde nevhodné či trolling tak jste na omylu. Nikdy jsem zpožděnou MS neměla, ráda si poslechnu názory ostatních. Jsem mladá a zdravá a ráda bych se dozvěděla více.. Cítím se opravdu jinak a tyto příznaky mám poprvé… @PerlaMarina

Anna766
Hvězda diskuse 68997 příspěvků 12.02.18 01:13

@peti13 klid :kytka: tady se v poslední době bere za trolling už úplně všechno.

Elath
Kecalka 103 příspěvků 12.02.18 01:46
@peti13 píše:
Je mi 22 let, mnoho zkušeností nemám. Mám milujícího o 9 let staršího partnera se kterým se snažíme o miminko, chci se tu slušně zeptat jak mám postupovat, pokud Vám to přijde nevhodné či trolling tak jste na omylu. Nikdy jsem zpožděnou MS neměla, ráda si poslechnu názory ostatních. Jsem mladá a zdravá a ráda bych se dozvěděla více.. Cítím se opravdu jinak a tyto příznaky mám poprvé… @PerlaMarina

Na obhajobu těch, co si myslí že trolling musí říct, že trollů je to opravdu hodně, ať už s kuriózními dotazy, nebo aby dělali zle.

Takže jak už jsem psala určitě za pár dní zkus ještě jeden test (mohla jsi mít málo hormonů a proto se to hned na prvním neukázalo, některým se to prý ukazuje klidně až po měsíci těhotenství).
Ale když se ti ani za pár dní menstruace nespustí, určitě zajdi k doktorovi. Může to být zdravotní komplikace, která se jen jako těhotenství „maskuje“. Může to být cysta, ale mohlo by to být i mimoděložní těhotenství, nebo i něco horšího.

Nebo máš prostě jen zpoždění. I mě se to stalo a to to mám přesné jak hodinky. Na podzim jsem měla 5 dní přesně zpoždění, těhotenský test negativní. No nakonec šestý se mi to spustilo. :-D

Doktor ti za návštěvu rozhodně nevynadá, obzvlášť když mu řekneš, že se snažíte a že normálně zpoždění nemáš. ;)

Zara.Ray
Zasloužilá kecalka 571 příspěvků 12.02.18 06:37

@peti13 zatím vydrž. Mohla jsi mít ovulaci posunutou hormony. Pokud ano tak na testu to ještě vidět být nemusí.
Každopádně doporučuji nehrotit takhle na začátku ;) spíš si užívejte a uvidíš ono to přijde samo :kytka:

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 33136 příspěvků 10 inzerátů 12.02.18 07:15

:kytka: Vydrž pár dní a udělej test znovu. Bohužel nikdo z nás není jasnovidec a nemůže tušit, jestli jsi těhotná nebo ne. Prostě do týdne buď bude ms nebo druhá čárka na testu. Držím palce, ať je to //.

EvulinkaB18
Ukecaná baba ;) 1010 příspěvků 12.02.18 07:28

@peti13. Pokud máš příznaky těhotenství a test negativní, tak pak to jsou pravděpodobně vsugerovane příznaky. Protože těhotenský test reaguje právě na hcg hormon - ten způsobuje těhotenské příznaky. A protože už příznaky mas ( jak píšeš), pak už by musel tento hormon zaznamenat test… Takže buď těhotná nejsi a zpoždění má jinou příčinu, nebo těhotná jsi, ale hcg hormonů mas zatím málo a proto to test nezaznamenal ( zkus nový třeba za dva dny) a příznaky jsou opravdu vsugerovane

lolink
Zasloužilá kecalka 902 příspěvků 12.02.18 07:38

Podle mych zkusemosti ne. Zavolej dr. Pichne ti vyvolavacku. Bud se spusti ms nebo to pripadne tehotenstvi posili.

iwa83
Kelišová 6332 příspěvků 12.02.18 08:00

@peti13 Nediv se, je tady spoustu inteligentních dotazů od nováčků… Ale ono je asi jednodušší založit diskuzi, než se hrabat v těch starších a číst si - zda už se podobná situace neřešila (a zrovna tyhe a podobné temata se řeší často).

Já bych vydržela, počkala pár dní, test zopakovala, pokud by byl stále negativní, tak po 14 dnech bych volala na gyndu ať se zjistí, proč.
Pravidelnou MS si měla koli hormonům. Ale uklidním Tě, já po vysazení HA taky zůstala na pravidelných cyklech. Jen teda ne na hodinu přesně, ale „jen“ den :) Mimi se povedlo asi po půl roku. A žádné příznaky jsme neměla ani na začátku ani počas.

lolita1987
Povídálka 30 příspěvků 12.02.18 09:10

@peti13 ahojky mám to samé. A to už 4 děti mám :D a stejně jsem teď bezradná a netuším co se deje. O miminko jsme se nesnažili, ale jelikož máme zázemí, nevadilo by kdyby přišlo. Mam zdravotní problémy a nemůžu brát HA. Takže pozor dává mužskej. Ale tentokrát to nějak neuhlídal. No a jelikož jsem měla v cyklu poradny binec tak netusim kdy jsem měla ovulaci. Tudíž ani nevím jak dlouhý měl být tento cyklus a kdy měla přesně přijít ms. Odhad je takový že měla přijít před 3-6 dny. Ale kdy jsem měla. plodne dny ví pánbůh. Každopádně testy negativní. Poboliva mě vše tak jako když jsem byla těhotná. Ale vždy mi to testy prozradily dokonce před ms. Ale zase jsem věděla kdy jsem ovulovala.ted ani nevím kdy by mohlo dojít k oplodnění protože jsme docela radili :-D takže jsem volala dnes k mudr. A mám počkat do konce týdne. Pak zajit. Začínám přemýšlet o cystě. Achjo
:(

sladke-mameni
Ukecaná baba ;) 1689 příspěvků 12.02.18 09:51

To je jednoduchý, vypij lógrový kafe a když bude sedlina do kulata (jako vajíčko) tak jsi těhotná, když bude spíš hranatá jako čtverec nebo trojúhelník tak nejsi.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Syn Špinarové: Chci novou sochu, ve hře je právník. Úřad: Sochař peníze vracet nebude

Sochař David Moješčík možná pro Ostravu udělal velkou kulturní službu, když... číst dále >

Uzel útočí na Me Too: Rýpu se ženám všude, ale za ramena je vzít nemůžu!

Je tomu přibližně rok, co v Americe odstartovala kampaň Me Too. Za oběť jí... číst dále >

Články z Ona Dnes

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >