Reklama

5 dní zpožděná MS test negativní

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

AdélkaMe
Nováček 3 příspěvky 10.02.18 17:19
5 dni zpožděná ms test negativní

Zdravím všechny :) Jsem tu nová a chci se Vás zeptat. Nemám pravidelnou ms ale už 3 měsíce mi to vycházelo na den. Nyní už mám 5 dni zpoždění v podstatě dnes měla ms končit. První den ms jsem špinila hnědým výtokem ale opravdu malinko asi za hodinu to přestalo. Druhy den také trošičku. Ale od te doby nic. V den te ms mě začaly i dost bolet bradavky což před ms nemám většinou ani o prsech nevím. Bolesti v podbrisku, zvýšena teplota veliká chuť k sexu. Co je divnejsi je ze jsem měla bílkový hlen je to možné? Dělala jsem teď asi 3 testy poslední dneska a všechny negativní zkoušela jsem mamatest a dr. Max proužky. Ovulaci mám různě ale podle doktorky minule jaem měla ovulaci cca5 dni před ms. Je možné ze mohu být těhotná a přesto ten “plodný” hlen plus Týn negativní testy? Děkuji všem :) :*

Reklama

Reakce:

Petruna21
Echt Kelišová 9863 příspěvků 10.02.18 17:21

Tak možné to je :) buď bych počkala a test udělala třeba za 4 dny :)

Bubllina
Povídálka 47 příspěvků 13.02.18 12:47

Ahojky. Přidám se a opravdu je to možné. Sama jsem před půl rokem otěhotněla a test jsem měla pozitivní až 10 dní po vynechané MS. V den, kdy jsem to měla dostat jsem jen lehce jednorázově špinila (prý uhnízdění), bolest v břiše a prsa také bolela. Mudra mi řekla, že ovulace proběhla chvíli před očekávanou MS. Bohužel to tedy skončilo ZT, ale držím palce, aby to tobě vyšlo a vše bylo v pořádku :srdce: :srdce:

jankajj
Závislačka 2789 příspěvků 13.02.18 16:58

Já měla taky po vynechané MS test nejprve negativní. řekla bych že to nebylo ani pět dní po, ale i tak, jsem koukala, že je to možné.. a je.
přitom nakonec je těhu o dva dny starší, než dle poslední MS.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.02.18 17:04

Ahoj, já měla dva dny zpoždění, negativní test, pak MS došla a týden po skončení jsem testovala znovu (bolela mě prsa, špinila jsem a bylo mi divně :lol: a čekali jsme návštěvu a nechtěla jsem ukazovat testy na záchodě) a //, ale jasné…

falko159
Povídálka 32 příspěvků 14.02.18 14:39

Podle mě by už na testu byl alespon duch, podle mě spíš těhotná nebudeš, mluvím i z vlastní zkušenosti

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Před rozlučkou Radka Štěpánka si Novak Djokovič prošel Prahu, nešlo ho přehlédnout

Ještě předtím než si ve čtvrtek večer užil společně s Radkem Štěpánkem jeho... číst dále >

S přítelem předvádějí svaly a filtry na Instagramu. Andreu omlouvá, že je zamilovaná

Andrea Pomeje (30) patří k nejkrásnějším ženám našeho showbyznysu, má velké... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >