5 dní zpožděná MS test negativní

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
AdélkaMe
Nováček 3 příspěvky 10.02.18 17:19
5 dni zpožděná ms test negativní

Zdravím všechny :) Jsem tu nová a chci se Vás zeptat. Nemám pravidelnou ms ale už 3 měsíce mi to vycházelo na den. Nyní už mám 5 dni zpoždění v podstatě dnes měla ms končit. První den ms jsem špinila hnědým výtokem ale opravdu malinko asi za hodinu to přestalo. Druhy den také trošičku. Ale od te doby nic. V den te ms mě začaly i dost bolet bradavky což před ms nemám většinou ani o prsech nevím. Bolesti v podbrisku, zvýšena teplota veliká chuť k sexu. Co je divnejsi je ze jsem měla bílkový hlen je to možné? Dělala jsem teď asi 3 testy poslední dneska a všechny negativní zkoušela jsem mamatest a dr. Max proužky. Ovulaci mám různě ale podle doktorky minule jaem měla ovulaci cca5 dni před ms. Je možné ze mohu být těhotná a přesto ten “plodný” hlen plus Týn negativní testy? Děkuji všem :) :*

Reakce:
Petruna21
Echt Kelišová 9865 příspěvků 10.02.18 17:21

Tak možné to je :) buď bych počkala a test udělala třeba za 4 dny :)

Bubllina
Povídálka 47 příspěvků 13.02.18 12:47

Ahojky. Přidám se a opravdu je to možné. Sama jsem před půl rokem otěhotněla a test jsem měla pozitivní až 10 dní po vynechané MS. V den, kdy jsem to měla dostat jsem jen lehce jednorázově špinila (prý uhnízdění), bolest v břiše a prsa také bolela. Mudra mi řekla, že ovulace proběhla chvíli před očekávanou MS. Bohužel to tedy skončilo ZT, ale držím palce, aby to tobě vyšlo a vše bylo v pořádku :srdce: :srdce:

jankajj
Závislačka 2802 příspěvků 13.02.18 16:58

Já měla taky po vynechané MS test nejprve negativní. řekla bych že to nebylo ani pět dní po, ale i tak, jsem koukala, že je to možné.. a je.
přitom nakonec je těhu o dva dny starší, než dle poslední MS.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.02.18 17:04

Ahoj, já měla dva dny zpoždění, negativní test, pak MS došla a týden po skončení jsem testovala znovu (bolela mě prsa, špinila jsem a bylo mi divně :lol: a čekali jsme návštěvu a nechtěla jsem ukazovat testy na záchodě) a //, ale jasné…

falko159
Povídálka 32 příspěvků 14.02.18 14:39

Podle mě by už na testu byl alespon duch, podle mě spíš těhotná nebudeš, mluvím i z vlastní zkušenosti

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Netradiční manželství Moniky Leové: „Bydlíme se spolubydlícími, ceny bytů jsou vysoké!“

„Bydlíme s manželem zatím v podnájmu se spolubydlícími,“ řekla nám modelka a... číst dále >

Rebel Limberský: Nařkl slávistického bosse Tvrdíka z ovlivňování zápasu

David Limberský (35) opět potvrdil, že je právem označován za největšího... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vážila skoro metrák a nevěděla, co na sebe. Po proměně se málem nepoznala

Velký váhový skok během těhotenství se podepsal na vizáži sympatické Aleny... číst dále >

Čokoládové lanýže a další vánoční cukroví, které zvládnete bez trouby

V hnětení těsta a vykrajování hvězdiček a srdíček nenacházíte potěšení, ale... číst dále >