Reklama

Předsíňová stěna

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

PetiteFillette
Extra třída :D 13847 příspěvků 18.06.10 21:30
Předsíňová stěna

Ahoj, potřebovala bych opět poradit s výběrem nábytku :)
Potřebuju nutně, ale doopravdy nutně koupit předsíňovou stěnu. Takovou, aby se tam daly pověsit bundy naše a popř. návštěv, abych tam schovala všechny naše boty (jsem normální, ne žádný maniak na boty :) ale malá jich má čím dál tím víc) a ještě navíc bych potřebovala skříň, kam bych uskladnila zimní bundy. Jiné úložné prostory nemám a ani mít nebudu, máme dost blbě řešený byt. Stěna se mi do chodby vejde i dost velká, ale nechce se mi za ni dávat 6000 a víc. Už jsem prolezla na netu kdeco, ale na nic nemůžu natrefit. Neměly byste nějaký tip? Jo a nemám ráda klasické skříně a botníky v barvě buku s plastovýma úchytkama :-)

Reklama

Reakce:

ave
Zasloužilá kecalka 837 příspěvků 19.06.10 10:27

Kupovali jsme u téhle firmy
http://www.monarc.cz/.
Je to sice sektorový nábytek, ale výběr maji dost velký, takže si sestavíš, jak potřebuješ. Doba dodání asi 5 týdnů, máme ji přes 3 roky a žádná vada se neobjevila. A tím, že je to sektorový nábytek jsou ceny přijatelné. Ale podle toho, co popisuješ a hlavně, že má být celkem velká, tak do 6 tis. se asi nevejdeš.

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejlepší dietou je tanec! Tomicová hubne tak, že kostymérky nestíhají

Herečka Pavla Tomicová (56) před časem kvůli zdravotním potížím zhubla... číst dále >

Před rozlučkou Radka Štěpánka si Novak Djokovič prošel Prahu, nešlo ho přehlédnout

Ještě předtím než si ve čtvrtek večer užil společně s Radkem Štěpánkem jeho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >