Předsíňová stěna

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

PetiteFillette
Extra třída :D 13847 příspěvků 18.06.10 21:30
Předsíňová stěna

Ahoj, potřebovala bych opět poradit s výběrem nábytku :)
Potřebuju nutně, ale doopravdy nutně koupit předsíňovou stěnu. Takovou, aby se tam daly pověsit bundy naše a popř. návštěv, abych tam schovala všechny naše boty (jsem normální, ne žádný maniak na boty :) ale malá jich má čím dál tím víc) a ještě navíc bych potřebovala skříň, kam bych uskladnila zimní bundy. Jiné úložné prostory nemám a ani mít nebudu, máme dost blbě řešený byt. Stěna se mi do chodby vejde i dost velká, ale nechce se mi za ni dávat 6000 a víc. Už jsem prolezla na netu kdeco, ale na nic nemůžu natrefit. Neměly byste nějaký tip? Jo a nemám ráda klasické skříně a botníky v barvě buku s plastovýma úchytkama :-)

Reakce:

ave
Zasloužilá kecalka 837 příspěvků 19.06.10 10:27

Kupovali jsme u téhle firmy
http://www.monarc.cz/.
Je to sice sektorový nábytek, ale výběr maji dost velký, takže si sestavíš, jak potřebuješ. Doba dodání asi 5 týdnů, máme ji přes 3 roky a žádná vada se neobjevila. A tím, že je to sektorový nábytek jsou ceny přijatelné. Ale podle toho, co popisuješ a hlavně, že má být celkem velká, tak do 6 tis. se asi nevejdeš.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

Články z Expres.cz

Ligový Expres: Ščasný ven? Proč by měl trenér Sparty odejít?

Začíná to být jako nekonečné televizní seriály. Úpadek fotbalové Sparty, tak... číst dále >

Trapas Nováka z SPD: Místo žluté vesty si vzal oranžovou, lidé ho mají za popeláře

Chtěl ukázat, jaký je rebel, místo toho se ale politik Vítězslav Novák z SPD... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nemoci u dětí často odrážejí atmosféru v rodině, říká lékařka

Dokud jsme zdraví, bereme to jako samozřejmost. Zpozorníme, až když je... číst dále >

Pomozte nadšené sportovkyni Natálce k bezbolestnému pohybu a nové protéze

Jednou by chtěla být veterinářkou, ze všeho nejvíc však čtrnáctiletá Natálie... číst dále >