pregnyl a bolest v podbříšku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
amilie
Kecalka 143 příspěvků 28.11.09 10:34
pregnyl a bolest v podbříšku
  • :kytka: AHOJKI, zdravím všechny a děkují za mnohe odpovědí moc mě uklidnili mam takoví strach aby nepopraskali že pomalu nechci jít ani na zachod nebo si kychnout od včerejšího pichnuty jsem v klidu sedím u televize nebo ležím ale chtěla jsem se zeptat od rana pocitují v levem vaječníku tak trochu pobolivaní občas pichnutí, ktere jde do stehn a co to muže znamenat nemusim se bat punkci mam zitra v 8.30. folikuli mam na obou stranach a přesto poboliva občas leva ale někdy je slabší naznak i v pravo ale ale viraznější je v levo mam strach aby se něco nepokazilo a nedošlo k ovulaci před punkci ale jsem v klidu žadna namaha zdravím a děkují předem za odpovědí amilie :kytka: :huban: *
Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
AnastazieB
Echt Kelišová 8415 příspěvků 28.11.09 14:32

Asi jsi to chtěla napsat jako příspěvek do té předchozí diskuze, viď?
Jinak zkušenosti s tím moc nemám, ale jak už ti psaly holky, folikuly by neměly prasknout. Bolest v podbřišku je normální, máš tam několikrát víc folikulů než je obvyklé, tak se to musí projevit. Mně dneska píchá v podbřišku celé dopoledne celkem intenzivně a to nemám Pregnyl a mám jen jeden folikul :wink:

amilie
Kecalka 143 příspěvků 28.11.09 16:09
pregnyl

zdravím během dne to ještě šlo ale ted už mě to boli i když chodim tak radší sedim a nechodím když nemusím

Boriska
Extra třída :D 12332 příspěvků 28.11.09 16:13

amil - buď v klidu, polehávej, prostě vaječníky makají, tak bolí. Kdyby byla ta bolest neúnosná, to by bylo něco jiného, to bych si zavolala na nějakou SOS linku CARU.
Mě taky celkem vaječníky pobolívaly, a to jsem měla 23 a 30 vajíček, takže vím, o čem mluvím :wink: . K ovulaci nedojde, proto se píchá těch 36 hod. před punkcí, ještě jsem neslyšela, že by někomu vejce utekly s pregnylem. :mrgreen:

amilie
Kecalka 143 příspěvků 28.11.09 16:33

tak moc to zase neboli do rana to už vydržím a zitra mě¨ta punkce čeka 8.30 ráno a musém se přiznat že už začinam byt nervozní a mam i celkem strach mužu se zeptat jak jste se citili po punkci je citit bolest krvaci se a za jak dlouho po ponkci mě vzbudí doktor mi dal letaky kde jsou možne komplikace při zakroku a to mi taky moc nepřidalo na klidu mam hrozny strach a hlavně z narkozy děkují za odpoved

Boriska
Extra třída :D 12332 příspěvků 28.11.09 16:40

amilie, tak narkóza u OPU trvá chviličku, tak 5-10. min, čím menší počet vajec, tím kratší dobu. Není se čeho bát.Jen nejíst a nepít, aby ti nebylo špatně a nevrátilo se ti nějaké sousto. Většina holek nemá po OPU žádné potíže, nekrvácí, nešpiní. Občas se najde někdo, kdo trochu špiní. Při větším počtu vajec ještě břicho tak týden pobolívá, ale pomalu to ustupuje.Po narkóze jsi trochu oblbá, probudíš se téměř hned. O komplikacích u jsem taky u nikoho neslyšela :wink:.

LenčaX
Kelišová 6260 příspěvků 22.12.09 12:26

Ahoj holky, ja nevim, jestli je to mozne, mit reakci na pregnyl zvysenou teplotu. Injekci jsem dostala v utery 15.12. a od soboty mam teploty a to max 37,2. Setkaly jste se take s tim ?

Boriska
Extra třída :D 12332 příspěvků 22.12.09 14:32

lenčo - já se s tím nesetkala a takhle lehce zvýšená teplota může být podle mě čímkoliv :wink: - a navíc po pregnylu bych jí čekala dříve než až v sobotu

Eliska11
Stálice 63 příspěvků 20.01.10 11:43
Pregnyl

Ahojte holky, taky beru Clostík a v pondělí jsem měla injekci Pregnyl. Folikuly jsem měla 24-27mm. Jen nevím, všechny tady píšete, jak vás píchá v podbříšku, sem tam pobolívá, ale mě druhý den nic nepíchá ani nebolí. Je to normální, že nemám žádné reakce? Nebo teprve přijdou? Moc bych si přála, aby se nám to povedlo. Papa a opatrujte se :kytka:

monka35
Kecalka 112 příspěvků 20.01.10 12:50

taky zdravim. pregnyl jsem si pichla vcera vecer a taky me nic neboli…jen malinko misto vpichu, to je ale asi normalni.

kdy jdes na OPU? ja ve ctvrtek v na 7.30

tak at se zadari :-)

Eliska11
Stálice 63 příspěvků 21.01.10 09:41

Ahoj Moni, mě píchla Pregnyl v pondělí a taky jsem cítila jen místo vpichu, jinak nic. Akorát ted mám nějaký slabý výtok. Snažíme se co jen to dá. Akorát nevím co je to to OPU? Mě o ničem takovém doktor nic neříkal, chodím jen na kontroly UZ jak mi rostou folíky.papa :mavam:

monka35
Kecalka 112 příspěvků 22.01.10 10:07

ahoj elisko,
no ja se pripravuji na svoje prvni IVF, pregnyl jsem si musela v urcity cas pichnout sama doma - je to kvuli dozrani vajicek, OPU je vlastne punkce ovarii, tzn. odber vajicek. to jsem podstoupila vcera a ted cekam jestli se nejaky oplodni a preziji ve zkumavce tech par dni…
a vy se snazite sami? nebo jdes na iui?
zdravim a at se zadari

Eliska11
Stálice 63 příspěvků 22.01.10 10:12

Ahoj Moni, taky zdravim. Tak už vím co je to OPU, tak hlavně at se vám zadaří :hug: Moc ti to přeju, my se snažíme sami přes rok. Přítel má SPG docela v normě, spíš jsou líné jak rychlé, ale doktor mi řekl, že na normální oplodnění to stačí, tak nevím. A já mám problém s dozrávaním vajíček a folikuly. Taky ted čekám co z toho bude. Tak at se zadaří, měj se hezky a opatruj se papa

monka35
Kecalka 112 příspěvků 22.01.10 10:45

elisko, tak to drzim moc palce at vam to klapne :-). urcite to musi nekdy vyjit, kdyz nemate az zas tak velky problem.

:-)
Eliska11
Stálice 63 příspěvků 22.01.10 10:47

Děkuji, jsi hodná, tobě to taky moc moc přeji :hug:

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Slávek Boura obviněný z pašování drog: Nesmysl, měl jsem jen napsat bedekr!

Bývalý moderátor TV Nova Slávek Boura (54) čelí obvinění z pašování drog.... číst dále >

Rýsuje se snad rozchod? Kopřivová a Jágr nejspíš nebudou na Vánoce spolu!

Spekulace o tom, že se vztah hokejisty Jaromíra Jágra a Veroniky Kopřivové... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >