punkce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
amilie
Kecalka 143 příspěvků 24.11.09 09:59
punkce

:dance: ahoj zdravím všechny chtěla bych se na něco zeptat a taky možna pomoc beru purogen pen a zitra jdu na kontrolní ultrazvku chtěla jsem se zeptat nevite některa jaky je pak postup a co ta punkce mam sní strach a hlavně s narkozy jak jste se po te punkci citilí a za jak dlouho jste šlí, domu a jěště poslední věc kdy se vracejí oplodněna vajíčka děkují slišela jsem že je třeba tam ležet je to pravda jsem nervozní muže byt manžel po celou dobu semnou děkují amča :hug:

Reakce:
jizvíková
Extra třída :D 12682 příspěvků 24.11.09 10:08

tak neni to unkce , ale odber vajicek, v narkoze jsi chvili, nechapu, ze ti nikdo nevysvetlil ostup, to asi nechodis do zrovna „profesionalniho“ centra…
provádí v celkové narkóze odběr vajíček. Pod kontrolou ultrazvuku se pochvou do vaječníků zavede jehla, kterou se z folikulů odsává tekutina, s kterou se současně odsají i vajíčka.Jejich počet a kvalita se bezprostředně po výkonu hodnotí v embryologické laboratoři.

Výkon se provádí ambulantně, takže za 2 hodiny může žena odejít s doprovodem

V den odběru vajíček je nutné získat vzorek spermií partnera. Použitá metoda fertilizace závisí na aktuálním výsledku spermogramu o kterém je pacientka infomovávna po odběru oocytů. Po odběru vajíček začne pacientka užívat Utrogestan 1-1-2 (do pochvy nebo lze tablety polykat).

jizvíková
Extra třída :D 12682 příspěvků 24.11.09 10:09

a zavadi se podle kvality a taky toho co si zaplatis, nejdele do 5 dnu jsou embrya z5

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Alkohol? Ne! Olympijský vítěz z Nagana Jiří Dopita je vážně nemocný

Někteří si mysleli, že má problém s alkoholem. Omyl! Olympijského vítěze z... číst dále >

Alláhu Akbar? "Typický radikál" Chekatt měl dávno sedět, ne běhat na svobodě!

Vrah ze Štrasburku před útokem křičel Alláhu Akbar (Bůh je veliký). Po... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >