Reklama

punkce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

amilie
Kecalka 143 příspěvků 24.11.09 09:59
punkce

:dance: ahoj zdravím všechny chtěla bych se na něco zeptat a taky možna pomoc beru purogen pen a zitra jdu na kontrolní ultrazvku chtěla jsem se zeptat nevite některa jaky je pak postup a co ta punkce mam sní strach a hlavně s narkozy jak jste se po te punkci citilí a za jak dlouho jste šlí, domu a jěště poslední věc kdy se vracejí oplodněna vajíčka děkují slišela jsem že je třeba tam ležet je to pravda jsem nervozní muže byt manžel po celou dobu semnou děkují amča :hug:

Reklama

Reakce:

jizvíková
Extra třída :D 12612 příspěvků 24.11.09 10:08

tak neni to unkce , ale odber vajicek, v narkoze jsi chvili, nechapu, ze ti nikdo nevysvetlil ostup, to asi nechodis do zrovna „profesionalniho“ centra…
provádí v celkové narkóze odběr vajíček. Pod kontrolou ultrazvuku se pochvou do vaječníků zavede jehla, kterou se z folikulů odsává tekutina, s kterou se současně odsají i vajíčka.Jejich počet a kvalita se bezprostředně po výkonu hodnotí v embryologické laboratoři.

Výkon se provádí ambulantně, takže za 2 hodiny může žena odejít s doprovodem

V den odběru vajíček je nutné získat vzorek spermií partnera. Použitá metoda fertilizace závisí na aktuálním výsledku spermogramu o kterém je pacientka infomovávna po odběru oocytů. Po odběru vajíček začne pacientka užívat Utrogestan 1-1-2 (do pochvy nebo lze tablety polykat).

jizvíková
Extra třída :D 12612 příspěvků 24.11.09 10:09

a zavadi se podle kvality a taky toho co si zaplatis, nejdele do 5 dnu jsou embrya z5

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Syn Věry Špinarové: Ta její socha je příšerná,jsem hrozně zklamaný!

Sto padesát dva centimetrů, tolik měřila Věra Špinarová (†65) a přesně tolik... číst dále >

Kult i česká milenka Richarda Hammonda z Top Gearu. To je Škoda Rapid

Překoná někdy nová, právě představená škodovácká Scala popularitu Rapidu? Pro... číst dále >

Články z Ona Dnes

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >