synarel

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
amilie
Kecalka 143 příspěvků 19.11.09 18:10
synarel

:-P ahoj zdravím všechný ktere by mi mohli pomoct beru už 16 den nosní sprej synarel po celou dobu jsem měla klid ale od včerejška mám nepřijemne bolestí v krku opravdu nepřijemne a po vstřiknutí nosního spreje plný nos po hodině se to vstřeba a je to super jen ta bolest v tom krku je hrozna mate některa taky zkušenost se synarelem a bolestí v krku je to normalní mam strach abych neonemocněla picham si injekce a pak mě čeka punkce předem děkují za odpověde
amilie :kytka:

Reakce:
teredes
Kelišová 6266 příspěvků 19.11.09 20:02

Ahoj, synarel jsem si strikala tri mesice, pamatuju si porad plny nos (dr. mi v podstate zakazal smrkat. tobe rekl, ze po hodine uz muzes? boze, ja se stim natrapila…) a neprijemny pocit v krku. Nebylo to primo boleni, ale takovy jako tlak, takze se mi i hur polykalo. Myslim, ze jestli te boli v krku, je dost pravdepodobne, ze je to sprejem a ne chorobou. Drzim palce, at ti vse dobre dopadne.

amilie
Kecalka 143 příspěvků 20.11.09 18:22
puropen

*ahoj děkují za odpověd ještě jem se chtěla zeptat jestlý nemate někdo skušenost s injekcema puropen a jak jste to snašelí a co nežadoucí učinky je jich tam dost a mam sních dost strach mužete mi někdo říct jestlý jste některa měla nějake nežadoucí ¨přiznaky moc děkují za přispěvky :kytka: *

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Taxikář si myslí, že vezl vrahy pumpařky Jany. Vytáhli na něj pistoli!

Nemilosrdná poprava usměvavé pumpařky Jany děsí nejen celé Mělnicko, policie... číst dále >

Svoboda ze StarDance má tajemství. Proč nechce mluvit o přítelkyni?

Od poroty získal nejvíc bodů a vyslechl si jen slova chvály. Přesto nakonec... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Nemoci u dětí často odrážejí atmosféru v rodině, říká lékařka

Dokud jsme zdraví, bereme to jako samozřejmost. Zpozorníme, až když je... číst dále >