Reklama

Utrogestan

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Mandlička
Závislačka 2651 příspěvků 13.11.09 14:25
UTROGESTAN

Holky jaké máte zkušenosti s tímto lékem ? Je lepší ho brát horem nebo dolem ? Neumím jsi představit jak ho budu v práci zavádět dole na wc to máme pouze jedno a je stále v pernamenci.Horem nevím zda nebudu házet zase do wc.
Díky za vaše názory a zkušenosti.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 31 Další »

Reklama

Reakce:

terik
Ukecaná baba ;) 2235 příspěvků 13.11.09 14:54

Ahoj,

pokud beres utrogestan na podporu tehu, tak jej lze vymenit za nejake injekce. Chodila jsem na ne tusim jednou tydne, protoze mi Utrogestan delal desne problemy.

Terik

lochneska
Zasloužilá kecalka 876 příspěvků 13.11.09 14:56

A jak často ho máš brát? Já brala jeden ráno, jeden večer, takže v klidu doma. A pokud ho máš na podporu těhu, tak rozhodně zavádět.

Mandlička
Závislačka 2651 příspěvků 13.11.09 15:08

Já ho mám brát 3×D. Do práce chodím na 12 hod. takže první dvě jsi musím dát v práci a to poslední doma na noční zase obrácenně.Ráno vztávám v pět a to je brzo jím totiž až v práci doma je to na mne dost brza nedokážu snídat.

vincka
Kecalka 159 příspěvků 13.11.09 17:23

Ahoj, já beru utrogestan 2× denně, takže ho užívám vaginálně. Je to lepší asi jen v tom, že si míň zatěžuješ organismus a neprojeví se jeho vedlejší účinky. Myslím, že si to ale můžeš nakombinovat, že holky, co to berou 3× denně, tak ho vezmou ráno a večer vaginálně a přes den v práci polykají. Ono by se po vaginální aplikaci mělo totiž asi 15 minut ležet, což si v práci moc neumím představit. Možná by šel ještě použít aplikátor, kterým by sis ho zavedla fakt hluboko a pak by třeba stačilo sedět, ale to nevím.
Být tebou, tak bych ho normálně 2× polykala a pak večer zavedla a naopak. Uvidíš, jak na tebe bude působit. Já ho občas podle okolností taky polknu a asi po hodině mám trošku motáka, jinak v pohodě. Někomu je z něj ale špatně nebo je ospalý.

Boriska
Extra třída :D 12332 příspěvků 13.11.09 18:14

ahoj - když jsem brala 3×2, tak jsem ráno (vstala jsem o 15 min dříve, aby vše nevyteklo) a večer zaváděla, v práci po obědě (min hodinu po jídle!) polykala, ale stejně jsem pak byla mimo a chrápala bych :wink:

PajaF
Echt Kelišová 8737 příspěvků 13.11.09 18:38

ahoj - nejprve jsem ho brala 3×1 a vždycky jsem zaváděla, i v práci, když jsem otěhotněla, tak jsem měla užívat 3×2, taky jsem zaváděla, ale měla jsem k tomu neschopenku, takže to už bylo v pohodě, jen jak tu píše Boriska, byla jsem jak když mě postihla spavá nemoc. Doktor mi ale polykání příliš nedoporučil. Kámošce místo utrogestanu dávali duphaston (nebo tak nějak), ten se polyká a je v pohodě :mavam:

milap
Kelišová 5866 příspěvků 13.11.09 20:41

ahoj, já brala Utroš od počátku těhu do 3. měsíce kvůli udržení 3× denně a přes den jsem polykala a na noc zaváděla. Při polykání jsem měla pak asi po hodině děsný motání hlavy. To jsem vždycky v práci ležela na židli a čekala, až to přejde . Pak jsem brala od čtvrtého měsíce až do porodu také třikrát denně, ale jen jsem polykala. Koukám, co doktor, to jiný názor. Přijde mi logičtější zavádět vaginálně páč je to blíž ke sliznici :wink: .

Helusa
Kelišová 5093 příspěvků 13.11.09 23:35

Ahoj, já ho brala taky 3×2 a říkali mi, že je lepší zavádět. Jen kdybych třeba špinila, tak polykat. Podle mě se při zavádění využije více té účinné látky. Při polykání toho dost „zničí“ trávicí systém. Asi :nevim:.

Držím palce, abys 27.11. objevila // :)

Mandlička
Závislačka 2651 příspěvků 15.11.09 10:12

Holky jěště bych potřebovala vědět jaká byla síla MS po braní těchto léků když nevyšly dvě čárky. Mám možnost mít konečně volný víkend 3 od března a ráda bych někam jela a šla do aqua parku a nevím co mohu čekat zasílu a dají se vůbec používat tampony ?

Je taky mi sim poradtě kde najdu zkratky některé vím co znamenají jiné tápu. díky.
Potřebujeme být taky s manžou někdy spolu v přírodě.

nicky33
Kecalka 453 příspěvků 15.11.09 18:17

ahoj nepalko,
ja ted beru 3× denne a vetsinou zavadim kdyz to jde, a fakt to neni zadna hruza, jenom jsem unavena.
Kdyz mi IUI nevyslo tak MS prisla az po vysazeni Utrogestanu a bylo to teda nic moc, ne ze bych o tolik vic krvacela, ale bylo mi mnohem vic blbe..tobe ale drzim palce, abys to vubec nemusela resit ;-)

Mandlička
Závislačka 2651 příspěvků 15.11.09 20:52

Nicky 33, zavádět to v práci v poledne moc nejde pracuji jako sestra a nevím zda budu moc poležet a co se bude dít. Musela bych to domluvit se staniční ,ale i tak by se mnou zase nemluvila . Mě doktorka dala léky i když věděla ,že žádné nechci . Tak jsem v práci řekla ,že klidně mohu být sama na službě. Tak teď mám zase říci ,že ne . To se mnou nebude zase nikdo bavit a budu mít v práci dost dusno.To mi za to vase nestojí. tak to asi polknu bude to jen 2× za těch 14 dní tak to není zas tak hrozný.

Mandlička
Závislačka 2651 příspěvků 16.11.09 18:50

Nevím ,ale dnes jsem první den co to beru mám ted večer zimnici ,ale bez TT a i běhavku a je mi i tak trochu na zvracení měli jste někdo taky tyto projevy?
 Díky

lucije28
Ukecaná baba ;) 1548 příspěvků 17.11.09 10:20

ahoj holky, tak já beru utrogestan od neděle, zavádím 2 a jsem úplně v pohodě :-) Když jsem byla na UTZ před IUI, tak mi doktorka říkala, že je mám polykat 1-0-1, ale doktor při IUI řekl, že je lepší zavádět rovnou 2, že se to líp snáší, tak jsem dala na jeho rady 8-) a jsem spokojená… :potlesk: Teď jenom čekám, jestli to vyjde nebo ne, jsem dooost skeptická. A co vy, věříte, že to vyjde, když lékaři nám dávají max 20% úspěšnosti ??? :?: :!:

Mandlička
Závislačka 2651 příspěvků 17.11.09 10:42

Ahoj Lucie 28,
mě zase říkali ,že je mám zavádět a né polykat. 3×D , na sonu jsem měla pěknou sliznici a to ,že je málá pravděpodobnost mi nikdo neříkal . Je pravda kdyby to bylo o týden dříve bylo by to lepší manža měl super SPG pak zase byl horší . Já ovu nedokážu poručit.I tak večer mývám zimnici nebo to bylo vše po noční ,ale nevím.Po noční mi bývá zima trochu jinak. Jo a kam chodiš do CARU

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 31 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Mileniálové u kormidla: Skončí tahle generace jako Titanic, nebo ví, co dělá?

S moderními technologiemi jsou srostlí jak siamská dvojčata. Chtějí být... číst dále >

Dojímáte se, že Meghan vzdala hold lady Dianě? Dojímáte se úplně zbytečně

Od té doby, co Kensingtonský palác oficiálně potvrdil těhotenství vévodkyně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >