Masáže před IVF a IUI

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Mandlička
Závislačka 2653 příspěvků 17.11.09 18:33
Masáže před IVF a IUI

Ahoj Holky ,přemýšlím o tom ,ž epokud to teď nepůjde půjdu na mějakou masáž . Chtěla bych ,aby se uvolnila bederní páteř ta je totiž nejčastěji zablokovaná i když mi to ani necítíme. Máte s tím někdo svoje zkušenosti ? Je pravda ,že se na tom každý snaží vydělat ,ale asi brnknu svému masérovy ,aby mi poradil co a jak ke komu v Brně jít.
Moje kamoška musela chodit na masáže pprotože měla problémy s blokaci a stažením bederních svalů a byly problémy s početím.

Reakce:
nicky33
Kecalka 453 příspěvků 17.11.09 19:23

ahoj nepalko,
ja s tim mam urcite dobrou zkusenost. mam skoliozu a tak jsem na masaze nebo rehab chodila i drive, ale ted pred IVF jsem byla asi 4× a ta rehab pracovnice se zamerila primo na bederku a panevni dno.. je dulezite, aby byly uvolnene. no a na testu se mi v nedeli ukazaly // :) tak verim, ze i toto prispelo.
jestli nemas doporuceneho masera doporucuju spis nejakeho terapeuta nebo nekoho, kdo dela metodu Mojzisove, jestli ji znas, ta je primo na neplodnost zamerena.

JančaK
Ukecaná baba ;) 1357 příspěvků 17.11.09 23:32

Ahoj, možná je to náhoda, ale já byla asi 6× na masáži ( normální relaxační masaž a 2× lymfatická masaž) a pak hned první IUI za pár dní po poslední masáži se vydařila a teď každým dnem čekáme holčičku.

Boriska
Extra třída :D 12332 příspěvků 18.11.09 07:54

nepalko - já bych šla jedině k rehabce, která dělá mojžíšku a uvolnění páteře a křížovo-kyčelního skloubení opravdu umí! :wink: nejlepší je to samozřejmě spojit s cvičením podle Mojžíšové, poslední dva cviky tam jsou i pro chlapy a jejich spermie :wink:

Stazie
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.11.09 10:19

Zrovna dneska jsem byla u rehab. dr., řekla, že mám strašně stažené pánevní dno a že ho musíme uvolnit a že to bude asi ta příčina (měla jsem ZT a snažíme se už rok, 2×IUI neúspěšně). Takže mi napsala masáže a Mojžíšku. Věřím, že to konečně zabere a že snad po Novém roce konečně otěhotním :palec: :palec:

Mandlička
Závislačka 2653 příspěvků 18.11.09 12:02

J epravda ,že poslední dva dny mě hrozně bolí bederní páteř tak jsem se ji dnes snažila trochu protáhnout ,ale zase za chvili musim na seminář kde budu muset sedět 4 hodiny. tak nevim jak to tam vůbec vydržím.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Rýsuje se snad rozchod? Kopřivová a Jágr nejspíš nebudou na Vánoce spolu!

Spekulace o tom, že se vztah hokejisty Jaromíra Jágra a Veroniky Kopřivové... číst dále >

Aneta Krejčíková ukázala krásnou sestru, ale společný mají jen úsměv!

Hříčka přírody? Aneta Krejčíková odtajnila svou sestru a málokdo by tipoval,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >