Reklama

Masáže před IVF a IUI

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Mandlička
Závislačka 2651 příspěvků 17.11.09 18:33
Masáže před IVF a IUI

Ahoj Holky ,přemýšlím o tom ,ž epokud to teď nepůjde půjdu na mějakou masáž . Chtěla bych ,aby se uvolnila bederní páteř ta je totiž nejčastěji zablokovaná i když mi to ani necítíme. Máte s tím někdo svoje zkušenosti ? Je pravda ,že se na tom každý snaží vydělat ,ale asi brnknu svému masérovy ,aby mi poradil co a jak ke komu v Brně jít.
Moje kamoška musela chodit na masáže pprotože měla problémy s blokaci a stažením bederních svalů a byly problémy s početím.

Reklama

Reakce:

nicky33
Kecalka 453 příspěvků 17.11.09 19:23

ahoj nepalko,
ja s tim mam urcite dobrou zkusenost. mam skoliozu a tak jsem na masaze nebo rehab chodila i drive, ale ted pred IVF jsem byla asi 4× a ta rehab pracovnice se zamerila primo na bederku a panevni dno.. je dulezite, aby byly uvolnene. no a na testu se mi v nedeli ukazaly // :) tak verim, ze i toto prispelo.
jestli nemas doporuceneho masera doporucuju spis nejakeho terapeuta nebo nekoho, kdo dela metodu Mojzisove, jestli ji znas, ta je primo na neplodnost zamerena.

JančaK
Ukecaná baba ;) 1357 příspěvků 17.11.09 23:32

Ahoj, možná je to náhoda, ale já byla asi 6× na masáži ( normální relaxační masaž a 2× lymfatická masaž) a pak hned první IUI za pár dní po poslední masáži se vydařila a teď každým dnem čekáme holčičku.

Boriska
Extra třída :D 12332 příspěvků 18.11.09 07:54

nepalko - já bych šla jedině k rehabce, která dělá mojžíšku a uvolnění páteře a křížovo-kyčelního skloubení opravdu umí! :wink: nejlepší je to samozřejmě spojit s cvičením podle Mojžíšové, poslední dva cviky tam jsou i pro chlapy a jejich spermie :wink:

Stazie 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.11.09 10:19

Zrovna dneska jsem byla u rehab. dr., řekla, že mám strašně stažené pánevní dno a že ho musíme uvolnit a že to bude asi ta příčina (měla jsem ZT a snažíme se už rok, 2×IUI neúspěšně). Takže mi napsala masáže a Mojžíšku. Věřím, že to konečně zabere a že snad po Novém roce konečně otěhotním :palec: :palec:

Mandlička
Závislačka 2651 příspěvků 18.11.09 12:02

J epravda ,že poslední dva dny mě hrozně bolí bederní páteř tak jsem se ji dnes snažila trochu protáhnout ,ale zase za chvili musim na seminář kde budu muset sedět 4 hodiny. tak nevim jak to tam vůbec vydržím.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejznámější český vodník Josef Dvořák: Na prahu osmdesátky vypadá prostě skvěle

Když se řekne vodník, každý si hned vybaví Josefa Dvořáka (76). Herec totiž,... číst dále >

Ovčáčkovi tleskali v Máte slovo: Prezident už nebude nikam kandidovat, uklidnil

Je to muž, který miluje záři reflektorů a projevy na veřejných místech.... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >