sex při stimulací

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
amilie
Kecalka 143 příspěvků 25.11.09 08:16
sex při stimulací

, :oops: Zdravím,

*Mám trochu hloupí dotaz jde o sex pří stimulací zda je možný a vhodný a nebo radší ne jestlý nějak nemuže ovlivnit stimulku nebo ubližit folikulum manžel by moc chtěl ale ja mám strach aby mi to neubližilo no jenom že včera jsem se nechala ukecat a prubla jsem to ale v zapětí po sex jsem měla hrozne bolestí v bříše trvalí asi tak pul hodinky ráno j¨sem se probudila a citila jsem takoví mirní tlak v podbříšku nemohlo se něco stat neublížilo mi to ten sex jako myslim mim folikulum mam strach že jsem na to přistoupila abych to ti nezkazila tím sexem dnes jdu na ultrazvuk ale i přesto mě zřirají pochybností :oops: *

Reakce:
Carrinka
Extra třída :D 10872 příspěvků 25.11.09 11:23

Ahoj Ami, při stimulce jsme mohli sexovat jen ze začátku, cca prvních 5 dní píchání injekcí - pak můžeš v pauze mezi OPU a ET, ale jen s kondomem… Držím ti palce, ať to dobře dopadne… U nás to napodruhý vyšlo, ale díky drobným problémům jsme se právě od stimulky nemilovali a občas nám z toho hrabe…

jV
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.11.09 13:59

Ahoj, já myslím že ti to nemůže nic udělat, jen je to nepříjemé, jak folikuly rostou, tak bolí břicho samo o sobě. Jen je potřeba trochu před odběrem vajíček abstinovat, aby bylo dost spermií. To je můj názor, nikdy mi doktor sex v tomto případě nezakazoval a to je jinak opatrný. Mám dvě děti po IVF, 3 stimulace za sebou. Přeji Ti ať se ti brzy zadaří. Ahoj Jitka

11121985
Nováček 2 příspěvky 28.01.17 10:08
Jsem po zavedení embria

Dobrý den jsem dva dny po zavedení embrya jak je to se sexem kdy se smí?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Hůlka se zapojil do kauzy ze StarDance: Asi se přihlásím do SuperStar!

Je fér, aby Jiří Dvořák (51) soutěžil v zábavné show StarDance? Jak Expres... číst dále >

Zářez dne: Dáda si na sebe vzala luxusní legíny a předvedla camel toe

I luxusní legíny značky Gucci mohou napáchat pěknou škodu. Zvlášť když si je... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >