Premenstruační syndrom - příznaky

Anonymní
16.8.11 17:56

Premenstruační syndrom

Dobrý den.
Chtěla bych se zeptat. Jaké máte příznaky premenstruačního syndromu? Mívám ho, a dost silný. Mimo žravosti :oops: výbušnosti a přecitlivělosti mám poslední menstruace problém s krevním tlakem ( před menzes mám nízký) a hrozně se mi točí hlava. Kolikrát se bojim i někam vyjit. Máte to některá? Jak se to řeší? Gynekolog mi řekl, že antikoncepce je pro mě nevhodná, z důvodu mých křečových žil :roll: Nemáte někdo recept jak na syndrom? Jsem zoufalá, a čím jsem starší, tím to hůř snáším. Mám dvě děti. Díky.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

6792
16.8.11 17:59

ahojky tak ja mam chut na dorty a brecim,vzdycky rikam pritelovi tri dny dopredu uz to na mne leze tak bud hodnej :lol: a pak jsem protivna a on mi neco rekne a ja brecim a on se zacne smat ze nejsem normalni a objima mne a ja se z toho zacnu smat :lol: proste magor,ale ted uz dva dny se mi toci hlava az mam cerno pred ocima to jsem nikdy nemela asi zitra bych to mela dostat :nevim: prijde mi to divny a hlavne uz 4dny spim v podprde ajk mne bolej prsa,takze nejsi sama mam ho taky :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.8.11 18:20

Já jsem včéra večer ukládala děti. Začalo mi být divno a hrozně se mi točila hlava. I v leže. Nepříjemný pocit :-? Řeže mě u pravého vaječníku, mám to dostat v pátek. Ty na to něco bereš? :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
16.8.11 18:20

U mě je to různé. Tento měsíc to bylo fakt hustý, byla jsem vzteklá, přecitlivělá a jeden den jsem měla pořádnou depku :-(

• Nahlásit
  • Citovat
2929
16.8.11 18:26

Já mám hlavně bolesti v podbřišku a tříslech, někdy mě bolí hlava a mám chutě na jídlo.. někdy jsou ty bolesti opravdu velké až se to nedá vydržet a ani prášky nezaberou… ale někdy se i stane, že o tom skoro nevím…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4478
16.8.11 18:29

A to víš proč ženská, která má před menzesem, vaří polívku v pěti hrncích?
Přeci PROTTTTTÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ´ !!!!!! :pocitac: :evil: :cert:

Jooo, jo - PMS je sviňa, taky s tím bojuju :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5044
16.8.11 18:30

Mě přepadává buď nehorázná žravost nebo se naopak na jídlo nemůžu ani podívat (žravost převládá :mrgreen: ). Mám bolesti břicha a zad, ale to spíš jenom den před a první den MS, pak už je to dobré. No a strašně se před MS a na jejím začátku potím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17629
16.8.11 18:46

já měla příznaky plačtivost těsně před, bolest prsou, zadržování vody, ale i podrážděnost a vzteklost

nějak jsem s tím nedělala nic a s věkem se to fakt zhoršuje, uvidíme, jak na tom budu po porodu…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6882
16.8.11 18:53

Nikdy jsem na to netrpěla, ale teď po druhém porodu trpím docela obstojně. Břicho nafouklý, na váze před MS většinou +2kg. Bolesti v podbřišku a nervy na pochodu :twisted:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17629
16.8.11 18:54

joo to přibejvání na váze, to já teda taky, žravost jak prase a hlavně zadržování vody

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2318
16.8.11 18:57

Taky na to trpívám. Po druhým porodu mi pomohly homeopatika, teď to zmizelo po bylinkách od Mgr. Podhorné (potřebuju je i na něco jinýho, zatím zmizel PMS).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12980
16.8.11 19:17

Žravost, nasranost, vzteklost a " chytrost" :mrgreen:
Přesně na den - týden před ms se nafouknu jak balon, bolí mě břicho , v kříži, jsem nejošklivější a nejblbější na této planetě ..
Nic nepomáhá..gynekolog se mi svěřil, že až někdo vymyslí lék na bolestivé břicho před ms dostane nobelovku.. 8-) :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7662
16.8.11 19:18
Anonymní píše:
Dobrý den.
Chtěla bych se zeptat. Jaké máte příznaky premenstruačního syndromu?

Bolesti hlavy a absolutní nesnesitelnost širému okolí. Jestli někdy sejdu násilnou smrtí, bude to v tyhle dny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19692
16.8.11 19:26
Lizbeth píše: Žravost, nasranost, vzteklost a " chytrost" :mrgreen:
Přesně na den - týden před ms se nafouknu jak balon, bolí mě břicho , v kříži, jsem nejošklivější a nejblbější na této planetě ..
Nic nepomáhá..gynekolog se mi svěřil, že až někdo vymyslí lék na bolestivé břicho před ms dostane nobelovku.. 8-) :roll:

Mam to tak jak Lizbeth.Nejhorsi je u me ta vzteklost to mi nesmi prijit nikdo pod ruku.A zezrala bych vse co je slane,prave to prozivam.Bricho jak balon a jeden balik bramburku v sobe :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6792
16.8.11 20:06
gorina píše:
Lizbeth píše: Žravost, nasranost, vzteklost a " chytrost" :mrgreen:
Nic nepomáhá..gynekolog se mi svěřil, že až někdo vymyslí lék na bolestivé břicho před ms dostane nobelovku.. 8-) :roll:
Mam to tak jak Lizbeth.Nejhorsi je u me ta vzteklost to mi nesmi prijit nikdo pod ruku.A zezrala bych vse co je slane,prave to prozivam.Bricho jak balon a jeden balik bramburku v sobe :lol:

tak to ja zase ty dorty :-D a taky mam bricho jak kdybych byla v sestym :-?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama