Premenstruační syndrom, nespavost

1.4.17 10:33

Premenstruacni syndrom, nespavost

Ahoj holky, trpite nekdo na nespavost pred menstruaci? Mam to tak dva tydny v měsíci, jsem uz vážně vycerpana, nejsem schopna usnout a celou noc se nervozne tocim v posteli. Zkousela jsem uz snad vsechmo, kapky, caje, doplnky stravy. Premyslim nad mirenou, když vymizí menstruace, mel by i pms.. budu rada za kazdou zkusenost

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

23
1.4.17 12:24

Jsem na tom stejně, ještě k tomu jsem strašně náladová. Něco jsem o tom i četl, a je to prý způsobeno vnitřním napětím..mě teda vždycky pomůže meduňkový čaj. Ale pamatuju jsi, že když jsem o tom mluvila s lékařem tak mi doporučil užívat vitamin E nebo hořčík, případně kombinaci obou dvou. Při nejhorším zkusit prášky na spaní? :nevim: jinak vážně netuším co by mohlo zabrat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.4.17 12:59

Do prasku na spani se mi nechce, bojim se ze bez nich bych se uz potom nevyspala nikdy. Ja k tomu mam výkyvy nalad, bolesti hlavy, zravou, jsem celkove takova skepticka ale vsechno se da vydrzet ale ta nespavost me nici. Medunka nezabira:-( mam i spec caje na ruzne faze cyklu ale neuspi me ani kamaraduv lexaurin co jsem mela na zkousku. Horcik a vitaminu bych mela mit dostatek, sportuju, takze mam i doplnky stravy ktere je obsahuji. Berete hormonalni antikoncepci?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23
1.4.17 13:15

Tak to teda vůbec netuším, mě ta meduňka teda vždycky pomohla 8o. Antikoncepci beru něco málo přes tři měsíce, musím ale říct, že před nasazením antikoncepce to bylo ještě horší než teď.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
273
1.4.17 13:38

Co pupalkový olej? Mě zabral po měsíci užívání. Beru ho neustále. Já mívala PMS, že jsem měla v noci úzkostné stavy. A velmi mi pomohla relaxační cvičení na CD, stáhla jsem si program proti strachu od Lucky Kolaříkové (určitě jde vyhledat na netu), pouštím si relaxace na „zbavení se“ myšlenek, na hluboké uvolnění, proti stresu, i autogenní trénink pomáhá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.4.17 13:45

Ja jsem celkove zvlastni, od zhruba 8 let trpim na migreny a. Tenzni bolesti hlavy a ted od porodu to je čím dal horsi i kdyz uz to jsou skoro tri roky. Každopádně dekuji za rady, v pondeli se zajdu objednat na tělísko tak mi držte palce at mam konecne klid :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.4.17 14:02

@dasajur dekuji, to jeste vyzkousim :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
273
1.4.17 14:14

@waldorfblair Není zač. Nepomůže to hned první noc. Ale naučí tě to zklidnit myšlenky, jen je pozorovat a nereagovat, vnímat svůj dech. Uklidnit nervovou soustavu. Držím palce!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
178
7.2.19 18:02

@dasajur dobrý den, bylo by možné mě nasměrovat na to relaxační cvičení? Nedaří se mi je najít..děkuji předem

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
273
7.2.19 19:48

@Mimra Ahoj, Lucky Kolaříkové programy jsou tady:
https://luciekolarikova.cz/produkty/
Koukám, že už ty produkty má trochu jinak, než před třemi lety, kdy jsem jí objevila. Tak třeba si něco od ní vybereš. Já mám její relaxace stažené jako mp3 v mobilu. Tenkrát jsem za to taky platila, i když teď to má dražší. :think: Ale zase toho v tom programu proti strachu má víc.
Já jsem s ní moc spokojená. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
178
7.2.19 20:03

@dasajur Děkuji tedy za tip, no je to už finančně náročnější, škoda…zkusím ještě na netu něco pohledat. Ale děkuji za zprávu..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama