Přemýšlím o jiné práci

Anonymní
6.3.21 22:00

Přemýšlím o jiné práci

Zdravím,

Rád bych znal váš názor. Momentálně pracuji ve skladu na pozici, která je částečně v kanceláři na PC a částečně na skladě. Je to pohodová, fyzicky nenáročná práce, občas stresová. Zároveň to není nic co by mě naplňovalo. Odmaturoval jsem v oboru pozemní stavby, a dostal jsem nabídku od známého. Jedná se o práci stavbyvedoucího a šéf firmy má o mě zájem. Práce v oboru by mě zajímala, zároveň se bojím změn. A jelikož nemám praxi, obávám se že mi to nepůjde. Mám manželku na MD a roční dítě. Bojím se, že když opustím nynější práci, a v té nové mi to nepůjde, tak už nenajdu tak pohodovou práci ve skladu jako mám teď. Chtěl bych to zkusit, ale teď když mám rodinu cítím jistou zodpovědnost, zároveň jediné co mě brzdí od toho to zkusit, je strach, což asi není dobrý důvod proč to nezkusit. Rád bych znal váš názor. Děkuji.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
224
6.3.21 22:06

Snaž se, aby ti to šlo a bude to v pohodě :-) když zaberes, tak to půjde vždycky
záleží, co chceš a kde se vidíš za 5 let třeba..
Ono i z té tvé pohodové práce, te můžou vyhodit, jistoty nejsou nikde 100%

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26
6.3.21 22:12

Co si o tom myslí žena? Pokud souhlasí a kamarád je natolik blízký, že mu ohledně popisu práce apod. věříš, šla bych do toho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4659
6.3.21 22:24

Práce stavbyvedoucího bude znamenat práci v terénu a jistě i mimo bydliště. Třeba bez každodenního dojíždění domů, toto znáš * přesné podmínky? Jak by to zvládala partnerka doma, kdybys byl několik dní v kuse pryč? Pravděpodobně i víkendy, protože se tlačí na čas…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
443
7.3.21 09:19

Zajdu na ten pracovní pohovor a pak si budeš kvót udělat alespoň obrázek co tě čeká.
Změny patří k životu :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2811
7.3.21 10:39

No hele je dost pravdepodobne, ze jako stavbyvedouci budes vecne nekde na cestach a v terenu, takze zadna prace v teploucku, jako mas ted. Co je ale dulezite, rozhodne to nebude pohodova prace bez stresu, treba podle me je stavbyvedouci nejvic „ojeb“ pozice ve stavarine a vzdy jsem vedela, ze tohle bych delat nechtela. Protoze vecne resis prusery projektanta, rozpoctare, pripravare a chlapu na stavbe, takze na to musi mit clovek fakt pevny nervy, protoze na tebe jde tlak ze vsech stran. Tim te nechci odrazovat, jen je dobry si tohle vsechno uvedomit, abys pak nebyl neprijemne prekvapenej.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
41
8.3.21 10:29

Urcite to zni jako lepsi prace. Moznost nejakeho karierniho rustu a tak.. ale chce to znat detaily.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat