Přenášená těhotenství - maminy sem :)

Anonymní
12.3.16 16:28

Přenášené těhotenství - maminy sem :)

Ahoj maminky, vím, že takových témat je tu už plno, jen mě napadalo ho zaktualizovat. Přenáším 4. den a už mi z toho slušně řečeno hrabe… Máte to některá podobně? Jak to zvládáte?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
29582
12.3.16 17:12
@Anonymní píše:
Ahoj maminky, vím, že takových témat je tu už plno, jen mě napadalo ho zaktualizovat. Přenáším 4. den a už mi z toho slušně řečeno hrabe… Máte to některá podobně? Jak to zvládáte?

Přenášet budeš až za 10 dní. Zatím máš akorát potermínové těhotenství.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9354
12.3.16 17:46

@berry4 jsi me předběhla :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29582
12.3.16 17:50
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4520
12.3.16 18:24

A proč jsi anonymní? Já mám do termínu 14 dní a už jsem také „nervózní“ kdy to bude. Na kontrole 1.3. mi dr. řekla, snad se za týden uvidíme, tak jsem byla natěšená a zatím nic…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.3.16 18:34

První dítě jsem přenášela do 41+2 a druhé 41+4 z květnového byl červnový a z prosincového lednový :lol: ber to v pohodě, já jsem si říkala, že alespoň nemusím být vystresovaná, kdo mě poveze rychle do porodnice kdyby. No a tomu jsem se vyhnula, nastoupila jsem do porodnice na vyvolávačku a byla jsem v pohodě, že už tam jsem - to mě uklidnilo. S druhým jsem taky měla nastoupit do porodnice na vyvolávačku a v den nástupu do porodnice jsem porodila sama.

• Citovat
  • Nahlásit
753
12.3.16 18:44

První jsem rodila 41+0 druhé díky degeneraci placenty 3 stupne a zhoršeným průtokům mi pomohli hamiltonem ve 40+3 ted 1.3. :D taky už mi solidně hrabalo ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.3.16 19:35

Me prenaseni 8dni nevadilo do doby, kdy doktori v Podoli na me totalne kaslali, 1 den jsem tam byla 2× mela jsem dost velke potize- zatka pryc, bolesti, nevolnost na omdleni, dite v brise vyvadelo. 3× me poslali domu, druhy den rano ze me vylitla zelena voda, jeli jsme opet do porodky, tam na me jeceli, proc jsem tu uz nebyla den predtim!! Magori. Soupli mi bez diskuze cisare, rekli ze dite uz nema tolik pruchozi pupecnik. (To nevedeli uz den pred tim??) po cisari mi dite ani neukazali, ja uz na pokoji se ptala deseti lidi, kde je. Bez odpovedi!!! Kdyz jsem zvonila na doktorku at mi okamzite reknou kde mam dite, tak me rekne, ze moc nedycha a maj ho na pozorovani. Ja na mrtvici. Zadna komunikace nic proste! takze jen doufejte, ze jste v dobre porodnici kdyz prenasite a nebrante se vyvolavackam, co bych za to dala. Drzim vam devcata pesti.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat