Přenášení duben 2016

136
6.4.16 22:38

Prenaseni duben 2016

Ahoj zeny, prenasite taky nektera v tomto obdobi? Pojdte si zanadavat :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
14073
7.4.16 07:37

Ahoj, ja jsem maličko a to 40+1 tt, ale uz mi z toho hrabe;) a co ty?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
136
7.4.16 08:37

Ja jsem 40+2, takze jsme na tom podobne ;)

Je to opruz, co? Jsi jeste pohybliva nebo lezis a cekas?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14073
7.4.16 08:45

@Tucka pohyblivá moc nejsem, ale snažím se byt a hýbat se;) a co ty? Ja doufala, ze porodim před termínem a tohle je děs :-/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3249
7.4.16 08:51

Já mám teda TP zítra, ale dceru jsem taky přenášela až do 41+2 tt, takže to nejspíš bude to samé :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
136
7.4.16 08:58

Ja jsem taky doufala v porod pred terminem, jeste jsem delala strasnou hrdinku, ze budu zkouset veskere babske rady.. ted o vikendu jsem sla pesky do 11. patra :D to bylo pak toco v brise :mrgreen:

Jinak jsem hodne aktivni, mam psy a kazdy den s nema par km nachodim.. predevcirem cca 8. No nepomaha. Navic to dost boli uz :roll:
Dnes jsem si naordinovala klid a gauci, tak si rikam, ze by se mala mohla zacit nudit a chtit ven na svet!!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14073
7.4.16 14:03

Holky tak mi praskla voda a jsem v nemocnici, tak Vam přeji to samé :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4472
7.4.16 14:31

Ahoj, no já ještě nepřenáším, TP mám v neděli, první dcera se narodila 39+4 (což mám dnes) a nemám žádné náznaky porodu…pohybu mám s dvouletou dost a dost..asi možná proto, že nejsem tak klidná a koncentrovaná jak poprvé, tak to prostě ne a ne přijít..nemám chvilku ildu :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Tunrida
7.4.16 14:32

Tak jsem si sem chtěla jít postěžovat a tady už se taky rodí :lol: To je fakt bordel tohle. Já jsem 40+3 po císaři. Zítra jdu na kontrolu a jestli nic, tak už jim tam zůstanu stát, ať ho ze mě vytáhnou :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
4472
7.4.16 14:38

@Tunrida proč? máš nějaké problémy? nebo je veliký? Já nevim no…ale když budu přenášet, budu to ukecávat co nejdýl to půjde :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Tunrida
7.4.16 14:47

@reinkarnace 3,9 :? Já po císaři tak jako tak nemůžu být až do toho posledního termínu. Na reverz teda samozřejmě jo, ale v tomhle týdnu už v tom žádný přínos nevidím. Vyvolávat mi porod stejně nemůžou.

• Citovat
  • Nahlásit
14073
7.4.16 18:18

@reinkarnace držím palce at to mas brzy za sebou :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
393
7.4.16 21:11

Ahoj holky :) ja jsem dnes 40+4 a normálně se každý den modlim at uz to přijde… začíná mi z toho hrabat :pankac: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
136
7.4.16 21:57

@Kytičkaaa

Tak jak, mamko?? Hotovka??

To je strasna nespravedlnost tohle :mrgreen:

Dej vedet!!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
201
17.4.16 10:28

Ahoj holky, tak Já se k vam přidám :D jsem 40+1.. minuli týden jsem byla na kontrole a doktor mi řekl že hlavička je moc vysoko žádný příprava :/ zeptal se jestli bych to už chtěla vyvolat. Řekla sem mu ze jo, jsem objednana na stredu tak uvidíme jak to bude dál pokračovat. Myslíte že by mi to vyvolali dřív jak ve 42tt? Mate někdo stejný problém?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat