Přepálené máslo v popcornu

201
30.5.20 21:20

Přepálené máslo v popcornu

Dobrý večer, trochu jsem zpanikařila, tak bych prosila o názor. Chtěla jsem dětem udělat domácí popcorn z kukuřice, která je na to určená s tím, že dám do hrnce máslo ( docela dost), osolím to a udělám bezva zdravější popcorn :roll: Dala jsem dětem asi polovinu z hrnce a když jsem si chtěla nasypat sobě, zjistila jsem, že je dole úplně černý prášek a manžel, co se vrátil teď z práce mi řekl, že je ten popcorn divně našedlý :(.Chuťově to dětem ani mně spálený nepřipadalo, ale to máslo se prostě přepálilo a mě teď přepadl amok, že jim z toho bude minimálně špatně, nehledě na to, že je to určitě karcinogenní. No prostě debilita. Co myslíte :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

5484
30.5.20 21:31

Nalej si skleničku a zobej dál :) :) :), jinak já ho dělám na oleji, ne na másle :lol: :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7644
30.5.20 21:32

Se solí zdravější???asi těžko…dětem se po tomhle teď nic nestane, ani z jednoho "karcinogenního " požití

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
201
30.5.20 21:45

@pannda

Té soli tam nebylo nějak extra moc. Já se pořád snažím, aby děti měly k jídlu vše kvalitní a zdravé a pak takový zkrat. Taky si racionálně říkám, že jim jednorázově něco takového neublíží, ale citim se teď klidněji, dík. Přitom stačilo přidat to rozpuštěné máslo až nakonec… :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
201
30.5.20 21:50
@Pavlička píše:
Nalej si skleničku a zobej dál :) :) :), jinak já ho dělám na oleji, ne na másle :lol: :lol: :lol:

Díky :), zbytek letěl do koše a nějakou dobu nechci o popcornu ani slyset :lol: :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4173
30.5.20 22:09

@BlueFox Neboj, nic se jim nestane. V jídle je tolik karcinogenních věcí, že by člověk nemohl jíst pomalu nic. Konzervanty, barviva atd. :nevim:
Takže neboj, popcornem jsi jim neublížila. :hug:
Když nad tím člověk přemýšlí, tak by v dneší době nemohl vůbec nic. Například děsný zlo je lepený nábytek atd.
Vím o tom hromadu, jelikož jsem se tím jednu dobu extrémně zabývala a musel mě chlap zastavit, jelikož jsme se nejednou kvůli tomu chytli, když jsem za ním šla do dílny a viděla co dělá. :lol:
Takže se neboj. :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
201
30.5.20 22:39

@Maja25
Dík, jsi hodná :kytka:. Já se právě dost zajímám o složení potravin, nekupuji brambůrky apod. kvůli akrylamidu např. a pak udělám takovouhle blbost :zed: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25699
30.5.20 23:25

@BlueFox
Dělala bych na rostlinném oleji. Nepřepaluje se jako máslo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama