Přeprava skla

519
16.11.15 09:34

Přeprava skla

Ahoj holky..mám otázečku…dneska mi přepravní službou, na dobírku, přivezou půllitry…není to malá částka a navíc to bohužel veze firma Intime, se kterou nemám nejlepší zkušenosti. Tak mě napadá, jestli můžu ten balík před kurýrem otevřít ještě před zaplacením, abych v případě, kdyby to bylo rozflákaný, to nepřevzala? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

16.11.15 10:33

@Terka1603
Spíš zatřepat, ucítíš to, že jsou rozbitý. Ale nevím, jak velká krabice to má být.

Nicméně - je zboží přepravováno jako křehké?

Pokud vím, tak ty můžeš zkontrolovat zda je krabice neporušeně zabalená (obvykle pásky s názvem obchodu jsou ok). Že obsah je OK, není jejich starost imho. Ale jestli je v případě přepravy křehkého zboží nějaká výjimka - zkus podmínky dodání, kde si objednávala nebo přímo Intimu. Případně dotaz na prodejce - pokud se zabývá něčím takovým asi bude mít zkušenost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1806
16.11.15 10:48

Nemůžeš zboží otevřít, ale nepřebrat.. Takže zboží přebrat, říct kurýrovi ať počká, rozbalit a případně s ním hned sepsat protokol o tom, že x věcí bylo rozbito..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1806
16.11.15 10:49

@zvidavajanca Pokud je balík označen křehké, tak snad je jejich starost aby obsah byl OK??… Denně se setkávám se zbožím, které je vinnou přepravce špatně dodané.. Takže rozbalit a sepsat protokol..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama