Přeřazení na jiný úsek

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.10.14 15:47
Přeřazení na jiný úsek

Dobré odpoledne všem..
Chtěla bych se zeptat na Váš názor radu zkušenost pracuju jako prodavačka na obslužných pultech už 4 roky v jednom obchodním domě a chtěla bych bych přeřadit na usek noční doplnování důvod špatný kolektiv šéf a je tam víc důvodů zajímalo by mě jestli mě muj šef když za ním přijdu že chci jít jinam pustí nebo mě tam musí držet a nebo dát výpověd jak to funguje nevíte někdo? Na co mám nárok a na co ne děkuji Vám moc hezký den

Reakce:
malinika
Kelišová 5729 příspěvků 30.10.14 15:53

Tak v první řadě záleží určitě na ochotě šéfa a pak na pracovní smlouvě, jestli v ní máš pracovní pozici přímo vymezenou u pultů nebo ne. To přeřazení rozhodně není šéfova povinnost, ale může ti vyjít vstříc (nemusí, pokud je to jen Tvé přání). Takže se ptej přímo jeho…Také záleží, jestli je v úseku nočního doplňování potřeba dalšího člověka. Nebo jestli by se našel někdo, kdop by se s tebou chtěl vyměnit.

Uživatel je onlinej.a.n.i1
Hvězda diskuse 65103 příspěvků 30.10.14 16:36

Zcela vážně myslíš, že ti na tenhle dotaz dokáže někdo jiný než ten šéf odpovědět (možná krom jeho sekretářky, kdyby nějakou měl)?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.10.14 18:35
@malinika píše:
Tak v první řadě záleží určitě na ochotě šéfa a pak na pracovní smlouvě, jestli v ní máš pracovní pozici přímo vymezenou u pultů nebo ne. To přeřazení rozhodně není šéfova povinnost, ale může ti vyjít vstříc (nemusí, pokud je to jen Tvé přání). Takže se ptej přímo jeho…Také záleží, jestli je v úseku nočního doplňování potřeba dalšího člověka. Nebo jestli by se našel někdo, kdop by se s tebou chtěl vyměnit.

Dobrý večer děkuju za odpovědi ve smlouvě nemám přímo u pultu že pracuju jen úvazek na 8 hodin.. A právě z té noční směny jedna paní jde do důchodu a uvolní se tam místo práve i na ten muj uvazek takže bych šla místo ní..

Hvězda diskuse 65103 příspěvků 30.10.14 18:55

Tak prostě za šéfem co nejdříve naběhni a projev zájem… když jim někdo odchází, tak by jim mohlo být celkem fuk, jestli budou hledat na to či ono místo. Ale neříkala bych že kvůli kolektivu, ale zkusila bych nějaké osobní důvody, ať to nevypadá že si stěžuješ.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.10.14 19:05
@j.a.n.i1 píše:
Tak prostě za šéfem co nejdříve naběhni a projev zájem… když jim někdo odchází, tak by jim mohlo být celkem fuk, jestli budou hledat na to či ono místo. Ale neříkala bych že kvůli kolektivu, ale zkusila bych nějaké osobní důvody, ať to nevypadá že si stěžuješ.

Děkuju Jani ono jde o to že ten šéf na tý noční mi řekl že by mě tak vzal hned známe se ví jak pracuju ted jde o to jak to říct mojí šéfové na pultech že bych chtěla jít tam přemýšlela jsem i jestli si nemám dojít k doktorce pro nejaké potvrzení třeba že nemuzu dělat v chladu nebo tak něco co myslíš?

Hvězda diskuse 65103 příspěvků 30.10.14 19:07

Jo, to není úplně blbý nápad :-)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Falešná sestra Aťky Janouškové na Zindulkově pohřbu: Mám dostat nemovitost!

Falešná sestra Aťky Janouškové, která novinářům včera na pohřbu Aťky... číst dále >

Úžasná dvojice Abrhám a Šafránková: Podívejte se, jak jsou si manželé velkou oporou

Na konci letošního roku oslaví osmdesáté narozeniny a zub času se na jeho... číst dále >