Přerušované dýchání

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.04.19 11:50
Přerušované dýchání

Dobrý den maminky, potřebuju poradit. Malá mi skoro od narození zvláštně dýchá. Je to že se nadechne, chvilku zadrží a vydechne. Dělá to přes den, dělá to při usínání, ale jak zaspí tak dýchá pěkně pravidelně. Nevíte co by to mohlo být, nebo proč to dělá?

Reakce:
lampicka11
Závislačka 3649 příspěvků 1 inzerát 03.04.19 12:33
@Anonymní píše:
Dobrý den maminky, potřebuju poradit. Malá mi skoro od narození zvláštně dýchá. Je to že se nadechne, chvilku zadrží a vydechne. Dělá to přes den, dělá to při usínání, ale jak zaspí tak dýchá pěkně pravidelně. Nevíte co by to mohlo být, nebo proč to dělá?

Kolik jí je ? Malý mi to dělal do 3mes pak to samo přešlo. Řekla bych že je to tím jak mimca nemají záklopku a vrací se jí mliko :nevim:

Kriss Tina
Extra třída :D 10125 příspěvků 03.04.19 12:35

To dělám občas já, mám astma, někdy se jakoby zapomenu vydechnout. Nevím jestli to mám od dětství, pozoruji to na sobě až jako dospělá (možná sem se jako dítě jenom tolik nepozorovala). Ale sem tam se pristihnu že chvíli nedejcham…

Kateřina107
Povídálka 19 příspěvků 03.04.19 12:37

@lampicka11 V červnu bude mít 2roky. Zítra s ní půjdu k dr se na to zeptat, ale chtěla jsem se jen zeptat i tady, jestli nějaká maminka nebude mít stejný problém.

lampicka11
Závislačka 3649 příspěvků 1 inzerát 03.04.19 16:45
@Kateřina107 píše:
@lampicka11 V červnu bude mít 2roky. Zítra s ní půjdu k dr se na to zeptat, ale chtěla jsem se jen zeptat i tady, jestli nějaká maminka nebude mít stejný problém.

No…radši bych ji nechala fakt vyšetřit. Už je velka. Držím palce

Kateřina107
Povídálka 19 příspěvků 03.04.19 17:16

@lampicka11 Děkuji, zítra tam s ní jdu, tak uvidím co nám řekne :)

Váš příspěvek
Reklama