Neštovice - nejdřív teplota?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Cassy25
Kecalka 276 příspěvků 10 inzerátů 02.04.19 11:34
Neštovice - nejdřív teplota?

Ahoj, chtěla jsem se zeptat, zda jste někdo měli u dětí u neštovic nejdřív teplotu a pak až pupínky? Dcera má ve třídě neštovice, o víkendu měla teplotu (kterou se vždycky podařilo srazit), ale bez příznaků, jen ji bolela hlava a byla unavená, ale bez rýmy, bez kašle, tak mě napadlo, jestli jí nezačínají neštovice, dnes poprvé teplotu nemá, ale ani žádné pupínky (je to 4. den od začátku teplot), tak nevím, jestli z toho ještě ty neštovice mohou být, nebo ne… měli jste někdo podobný průběh? Předem díky…

Přečtěte si článek: Jak bezpečně poznáte neštovice u kojence?

Reakce:
Martanka92
Kecalka 359 příspěvků 02.04.19 11:48

Naše mladší měla teplotu 14 dní před neštovicemi a starší týden před

Uživatel je onlineGabca85
Závislačka 3878 příspěvků 02.04.19 11:56

Dcera mela před neštovicemi také teplotu, ale jen 2 dny.

Uživatel je onlinebrumi
Kelišová 6636 příspěvků 02.04.19 12:41

Všechny 3 děti také před vysypanim měly teploty a celkově jako by se o ně pokoušel bacil

Daniela PB
Kecalka 255 příspěvků 78 inzerátů 02.04.19 12:42

Obě holky měly teplotu cca 2-3 dny…

alifie
Extra třída :D 13546 příspěvků 02.04.19 13:03

Já jsem to, že má dítě teplotu vůbec nezaznamenala - šla jsem s ním k doktorce v domění, že má nějakou vyrážku. :lol: Prostě kromě pupínků to bylo napohled zdravé a spokojené dítě. V podstatě stejný průběh - pupínky a jinak spokojené dítě - měl o 14 dnů později mladší sourozenec. Teplotu jsem měřila až v době pupínků jen kvůli tomu, že se na ni doktorka ptala, tak abych jí mohla odpovědět - byla jen velmi mírně zvýšená.

Váš příspěvek
Reklama