Přeskočení srdce

8
3.2.21 07:56

přeskočení srdce

Ahoj, v poslední době na sobě pozoruji jakoby přeskočení srdce nebo nevím jak to nazvat. znáte to taky?
na vyšetření na kardiologi mi řekni, krom tabletek na vysoký tlak, že to je normaní. mám za sebou ekg, srdeční holter a kolo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1434
3.2.21 08:38

Jestli myslíš takové zvláštní „probouchnutí,“ kdy srdce jako by přeskočí úder a o to silněji pak flákne před tou pauzou, nebo po ní - tak ano, znám. Objevuje se mi to v těhotenství. A je to docela dost nepříjemné. Taky jsem si prošla všemi kontrolami a bylo mi řečeno, že je to normální, mají to všichni jenom tím, že teď srdce pracuje usilovněji, jde to víc cítit.
Gynekolog mi na to napsal železo a dost se to zlepšilo. Nezmizelo to, ale zlepšilo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8
3.2.21 08:53

@LilyJane díky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.2.21 08:54

Je to normalni, obvodak rikal, ze ani na kardio nemusim, ma to kazdy druhy. Mam to jen cca 10× za den, takze ignoruji.

• Citovat
  • Nahlásit
31361
3.2.21 09:32

O tom jsme se bavili s kamarádama a zjistili jsme, že to má každý. Lidi to popisují jako, že srdce „hrábne na prázdno“, „probuchne“, „poskočí“… Prostě nějaká nepravidelnost v rytmu. Říká se tomu extrasystoly.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8903
3.2.21 10:04

Mám taky a souvisí to také s anémií, mělo by trochu pomoci železo a béčko ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
137
3.2.21 11:26

Taky mi to dělávalo. Při vyčerpání, takovém dlouhodobějším, to bylo pořád. Doktor mi na to neřekl nic :roll:. Ještě že máme ten Google.
Myslím, že mi pomáhá doplňovat vitamíny a minerály. B, hořčík… a dobře se vyspat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
219
3.2.21 11:30

Znám. Začalo mi to v těhotenstvía pravidelně každý den jednou mi to probouchlo. Akorát posledních 14 dní mi to dělá od rána do večera. Je to otravné, jsem objednaná na kardyo, tak uvidíme. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1244
3.2.21 11:41

Mam to taky… Narodila jsem se se selesti, krera se pak srovnala.. Pred par lety jsem litala kvuli tomuhle na vysetreni, a vysledek je nejaka blokace myslim praveho srdecniho raminka…ale pry je to jen kosmeticka vada, tak nevim no. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
134
3.2.21 11:44

Jmenuje se to extrasystola a občas to má skoro každý, nic to není

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
474
3.2.21 15:47

Holky manzel to resil na kardiu a vzdy kdyz ma obdobi, kdy to pociti…poradili mu nasadit horcik…chvili ho bere a prejde to…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.5.21 19:18

Ahoj posledni dobou me trapi poskoceni srdce v breznu jsem byla na EKG tam nic nebylo v tu chvili jsem nic takoveho nemela lecim se stitnou zlazou docela trpim na hrudni a krcni pater taham miminko a spatne drzeni tela rekla bych ge mam hrb :lol: je mozne ze to muze delat pater?? Jako mala mi nasly nedomykavost chlopme ze mam prijit za rok od te doby jsem tam. nebyla ale to by mi uz asi ukazalo ted to ekg kdyby bylo neco s chlopni… dekujibza nazor a uklidneni

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat