Poprvé narkóza

Anonymní
2.2.21 22:52

Poprvé narkóza

Prosím anonymne, nebo smazat(informace o zdravotním stavu).

Na prahu 40tky se dočkám narkózy. Cca 15min.
Po zákroku můžu jít za 2hodiny domů, pokud bude vše ok.
Jak jste se cítily?
Přijede pro mě muž s malým dítětem a cesta je cca hodinu.

Jsem na léky hodně citlivá, bojím se, abych nezvracela.
Byly jste v pohode?
Nebudu mít žádnou ránu, jedna se o odstranění polypů.
Děkuji.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
38
2.2.21 23:31

Byla jsem v narkoze víckrát, nejdýl hodinu a úplná pohoda :) Žádný zvracení, nebo nevolnost.
Mě teda fascinovalo to, jak mě vypli :mrgreen:
Buď v klidu, je to v pohodě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1900
2.2.21 23:55

Byla jsem v narkóze jen jednou, v cca 25 letech. Ale zas to bylo na dýl - laparoskopickej slepák, uvádí se že to trvá 30-60 minut. A kocovinu jsem po tom měla festovní, v leže to ještě šlo, ale stoupnout si bylo rizikové :lol: A taky mi pár dnů hodně zapáchal tělesný pot, i když jsem se samozřejmě umývala.

Ale jak na to budeš reagovat ty se nedá odhadnout. A hlavně tu operaci asi potřebuješ, tak holt to budeš muset přežít. Některé těhulky se takhle cítí několik měsíců v kuse ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1937
3.2.21 00:26

Mela jsem vloni to same. Polyp v deloze, kratka narkoza. Ja teda byla mrtva az do vecera, ani domu me pustit nechteli😂 ale to bylo tim, ze jsem se nemohla vzbudit, anesteziolog musel za mnou i na pokoj. Ja jsem totiz nevzbuditelna i rano doma. Jak rikal manzel: “ Melas jim rict, at ti daji 5 minut, ze usnes i bez narkozy.”
Drzim palce, bude to dobry. Dost jsem potom krvacela, tak se vybav na cest :hug: u.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.2.21 08:38

Jsem naprostý laik, ale myslím, že jsou dva druhy narkozy (alespoň zkušenost ode mne). Při větších operacích po narkoze spím, při menších jsem vzhůru hned na stole a pak se „sama“ přesunuji na lůžko.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
3.2.21 08:38
@Anonymní píše:

Jak jste se cítily?

Byly jste v pohode?
Děkuji.

Uplnou narkozu jako ty cca asi 20 min jsem měla už vícekráte a pohoda, nikdy mi nic nebylo, já jsem srab a raději narkozu než velikou bolest. Třeba hysteroskopii dělají někde i bez narkozy a to vím, že bych nechtěla, protože někdy i stě. r z čípku je hodně nepříjemný..U zubaře se raději dám opíchat málem do bezvědomí při vrtání kazu,.

• Citovat
  • Nahlásit
38
3.2.21 10:58
@Anonymní píše:
Uplnou narkozu jako ty cca asi 20 min jsem měla už vícekráte a pohoda, nikdy mi nic nebylo, já jsem srab a raději narkozu než velikou bolest. Třeba hysteroskopii dělají někde i bez narkozy a to vím, že bych nechtěla, protože někdy i stě. r z čípku je hodně nepříjemný..U zubaře se raději dám opíchat málem do bezvědomí při vrtání kazu,.

Já u zubaře to samý :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3793
3.2.21 14:55
@Anonymní píše:

Jak jste se cítily?

Byly jste v pohode?
Děkuji.

Ahoj, já měla první narkózu ve 23 letech, strašně jsem se toho bála, ale nakonec to bylo v pohodě, nebylo mi po ní blbě, nezvracela jsem, nic. Pak jsem měla ještě 37 dalších narkóz a některé i ambulantně, kdy jsem za 3 hodiny normálně odešla a nic mi nebylo, já ty narkózy snáším zatím dobře. A teď mě čeká další a to mě prý pustí domů za 6 hodin. Držím ti palce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1346
3.2.21 14:59

To, jak se budeš cítit konkrétně ty, ti nikdo nenapíše, může ti být dobře, může ti být špatně, záleží na tom jak bude zákrok probíhat, na tvé konstituci, druhu narkózy, délce, jak se bude z těla odbourávat, je milion faktorů, mě se třeba celé odpoledne motala hlava

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat