Přestávám mu věřit?

Anonymní
24.8.20 07:48

Přestávám mu věřit?

Ahoj. Jsme s přítelem už dost dlouho a já v něm ztrácím jistotu a důvěru. Čekáme spolu mimi a jsem v 5 měsíci. Možná je chyba ve mně. Chtěla bych znát Váš názor, bez blbých připomínek. Děkuji.
Nedávno jsem zjistila, že si dopisuje s jinými. Když jsem mu zprávy smazala a zablokovala čísla na další den se tam objevily zas. Pamatuje si je i když se neviděli dost dlouho. :( Řekla jsem mu, že mi to vadí a slíbil mi, že si s něma psát nebude. O týden nato jsem ho zase přistihla. :nevim: Zprávy jsem nečetla, ale napsala jsem situaci i těm holkám, aby věděly o co jde. Obě se mi ozvali dost arogantně, jako kdyby žádnou těhu přítelkyni neměl. V této chvíli jsem nevěděla co si myslet. K tomuhle všemu pracuje doma a mám nad ním dohled. Ale domů nechodí výplata a není skoro na jídlo. Pak musím prosit rodiče, aby mi něco málo poslali. Mateřskou nemám a nemám na ni nárok. Jsem ještě studentka a budu mít rodičovský příspěvek. Pořád mi koluje hlavou kde Se vyskytuje nemalá výplata. Přijde mi, že mi dost lže do očí a když se s ním chci podělit o pocity, je mu to jedno. To že on málo jí, neznamená, že budu zvracet vodu z hladu. Tím škodí miminku a ne mě. :,( Pořád říká jak je tohle jeho nejlepší okamžik. Jak mimi chce a chce svatbu :( mě to tak nepřipadá.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
11748
24.8.20 07:51

Proc si porizujes dite s pritelem? Deti si porizujeme s zivotnimi partnery, ne s prateli :nevim:
Ted uz je pozde brecet nad rozlitym mlekem. To sis mela ujasnit pred 5 mesici :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.8.20 07:53

@cecetka bohužel kvůli zdravotního stavu nemůžu brát antikoncepci. Měli jsme vždy kondom a stejně. :nevim: Ale o dítě si teď dělám nejmenší starost. Střechu nad hlavou a pomoc od rodiny taky dostanu.

• Citovat
  • Nahlásit
2307
24.8.20 07:54

Tak možná kdyz mu ten mobil sebereš a zakážeš, tak toho nechá :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4748
24.8.20 07:58

Vždyť tě má úplně u zadku. :roll: Čekáš že se o vás bude starat? :) Vem si svůj batůžek a bez k rodičům. Stejně ti nic jiného nezbyde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11748
24.8.20 08:00
@akavi píše:
Tak možná kdyz mu ten mobil sebereš a zakážeš, tak toho nechá :nevim:

Zakazes??? 8o Copak ma pravo nekdo nekomu neco zakazovat? 8o Rodice diteti ano, ale partneri rozhodne ne. I kdyz tady bych o partnerovi moc nemluvila, to vypada spise jen na oplodnitele :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28588
24.8.20 08:01
@Anonymní píše:
Ahoj. Jsme s přítelem už dost dlouho a já v něm ztrácím jistotu a důvěru. Čekáme spolu mimi a jsem v 5 měsíci. Možná je chyba ve mně. Chtěla bych znát Váš názor, bez blbých připomínek. Děkuji.
Nedávno jsem zjistila, že si dopisuje s jinými. Když jsem mu zprávy smazala a zablokovala čísla na další den se tam objevily zas. Pamatuje si je i když se neviděli dost dlouho. :( Řekla jsem mu, že mi to vadí a slíbil mi, že si s něma psát nebude. O týden nato jsem ho zase přistihla. :nevim: Zprávy jsem nečetla, ale napsala jsem situaci i těm holkám, aby věděly o co jde. Obě se mi ozvali dost arogantně, jako kdyby žádnou těhu přítelkyni neměl. V této chvíli jsem nevěděla co si myslet. K tomuhle všemu pracuje doma a mám nad ním dohled. Ale domů nechodí výplata a není skoro na jídlo. Pak musím prosit rodiče, aby mi něco málo poslali. Mateřskou nemám a nemám na ni nárok. Jsem ještě studentka a budu mít rodičovský příspěvek. Pořád mi koluje hlavou kde Se vyskytuje nemalá výplata. Přijde mi, že mi dost lže do očí a když se s ním chci podělit o pocity, je mu to jedno. To že on málo jí, neznamená, že budu zvracet vodu z hladu. Tím škodí miminku a ne mě. :,( Pořád říká jak je tohle jeho nejlepší okamžik. Jak mimi chce a chce svatbu :( mě to tak nepřipadá.

Jestli přítel nevydělá ani na jídlo, tak bys to měla lepší u rodičů, jestli jsou tak hodní, že vás s miminkem nenechají umřít hladem…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2860
24.8.20 08:02

Můj nazor je, že sis blbě vybrala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
486
24.8.20 08:04

Ehm.. Máte hodně divný vztah.. On si píše s jinýma, pracuje ale nedostává výplatu.. Nemáte co žrát.. Ty vypisuješ nějakým nánám a milostpán má všechno u řiti.. Bych se pobalila a odešla k rodičům a jeho poslala do háje.. Nechápu co ještě řešíš.. :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
403
24.8.20 08:05

Odejdi od něj, vždyť to nemá budoucnost. Běž k rodičům, tam dostaneš aspoň najíst. Nechápu co řešíš, já bych od něj byla už dávno pryč. To že si napsala těm holkám byla fakt kravina, bylo jasný že tě nebudou litovat. Kolik ti je? Každopádně si zbal a co nejrychleji od něj odejdi, nechceš přece riskovat zdraví dítěte, tím že nejíš. Bůhví kam dává ty peníze.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2307
24.8.20 08:08
@cecetka píše:
Zakazes??? 8o Copak ma pravo nekdo nekomu neco zakazovat? 8o Rodice diteti ano, ale partneri rozhodne ne. I kdyz tady bych o partnerovi moc nemluvila, to vypada spise jen na oplodnitele :?

To byla ironie. Přišlo mi, jak kdyby mluvila o malém dítěti. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3203
24.8.20 08:14

Já už pomalu začínám chápat holky, které takové jako zakladatelka začnou nadávat. Člověk by si řekl, že pokud žena nemůže otěhotnět, měl by pár používat ideálně kondom I prášky a úspěch je téměř jistý. :roll:

Takže když si rozeberu tvoji zprávu, máš nezralého přítele, ty jsi stíhačka, nemáte finance na to, abyste mohli uživit mimino. Suma sumárum - ve tvé situaci, pokud máš tu možnost, vrať se k rodičům a připrav se na to, že budeš samoživitelka. Stejně to tak dopadne, tak ať se mimino narodí do klidného prostředí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1411
24.8.20 08:15

Tak to dopadá, když si puberťáci udělají dítě.. :think:

Nemáte očividně mezi sebou vyřešené vůbec nic (domácnost, finance, atd.) a děcko za rohem.. :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1100
24.8.20 08:29

Holka, to sis to pořádně zavařila. Vůbec jsi těm holkám neměla psát, měla sis to řešit s přítelem. U vás se vlastně skpro nedá mlivit o vztahu. Ty přítele vůbec nezajímáš, na jídlo nemáte a budete mít dítě.

Jak jste spolu dlouho? Kolik vám je? Pomáhá ti přítel doma? Je pro tebe oporou? Jak máte vyřešené finance, až bude mimčo, když už teď nemáte peníze? Kde vezmete na výbavičku?

Píšeš, že kdybys odešla, tak bys měla podporu rodiny. Myslím si, že bys nad tím odchodem měla začít dost uvažovat a odejít nejlépe ještě před porodem, ať jsi v klidu a nestresuješ se. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9739
24.8.20 08:30
@Anonymní píše:

No, pěkně sis zavařila. Přítel tě má u zadku, pracuje, ale peníze žádný. Ty mu mažeš čísla na holky, on si je zas přidá, ty jim napíšeš ale maj tě u zadku taky. Proč píšeš jim a takhle se ponižuješ? Seber se a jdi k rodičům, dokud je čas a pokud máš možnost. Až porodíš, tak to bude horší. A neříkej, že si otěhotněla kvůli vadě koondomu, tomu nevěřím, vždyt je tady tímhle způsobem těhotná každá druhá co má doma problém. Budˇvadný kondom, nebo selhala antikoncepce. To je až neuvěřitelný jak jsou tyhle věci nespolehlivý :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama