Přetažení předkožky (6let)

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
29
13.6.22 21:17

Přetažení předkožky (6let)

Hezký večer, jdu si pro rady. Mám syna, za chvilku mu bude 6 let a stále máme problém s předkožkou. Vím že jsou názory různé - my od 3 let používali pinďamast, pomohla, ale řekla bych tak částečně, kůžička se přetáhnout dá, ale z jedné strany je jakoby stále „přilepená“ a násilím to rvát nechci. Dodám, že žádné problémy nemá, nebolí, nepálí, nic, jen mě znervózňuje že máme stále žalud schovaný. Mám to řešit na šestileté prohlídce?(máme ji za chvilku ) řešit to zákrokem? Nebo čekat? Ráda bych slyšela ňake zkušenosti a vaše názory. Děkuju

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
22141
13.6.22 21:28

Cekat. Jeste je maly. Pokud nema problemy s mocenim nebo zanety, tak nezasahovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25915
13.6.22 22:03

Ještě počkejte, je malý

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2674
13.6.22 22:10

Statisticky podle studií, se v 10 letech dá přirozeně úplně stáhnout předkožka u 40-50% kluků, takže klídek, má ještě kopec času. :mavam:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4963
13.6.22 22:16

Není kam spěchat. Mimochodem 6-letá prohlídka neexistuje, dělá se v 5 a pak v 7 letech.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2685
13.6.22 22:48

Mám dva syny a ani u jednoho jsme nepřetahovali. Naděláš tím víc škody, než užitku. Pokud nemá problém, nech to být. Hormony v pubertě se to uvolní a chlapci tomu i rádi pak pomůžou. ;) Nebo myslíš, že historicky se malým dětem přetahovala předkožka? ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29
13.6.22 23:29

Děkuji vám za uklidnění :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29
13.6.22 23:31

@HankaHK My chodíme každoročně kvůli vážným zdrav. problémům již při těhotenství. To že není šestiletka mi nedošlo 😁 každopádně s pinďou spěchat teda nebudeme ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.6.22 00:43

Zkus mu pimpulu stahovat pod vodou a třeba se to podaří. Nám se to podařilo. Musíš víckrát za sebou, ale ne násilím, pomalu a opatrně a ono to půjde a žalud vykoukne. ;)

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
16.6.22 09:11

Mému synovi je 8 a taky ještě úplně nestáhne, myslíte si že je to problém? Nebo v pubertě to povolí? Ráno jak je to slepene tak čůrá proud úplně všude. :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat