Přeteklý kondom?

Anonymní
6.11.20 22:45

přeteklý kondom?

Ahoj holky, dnes jsem měla chráněný pohlavní styl normálka kondomem.. Ale ovulační kalendář mi ukazuje, že zítra mi začíná “ovulace”, jenomže cyklus nemám pravidelný, takže to není 100% jistý.. Na ovu se necítím. Je možné, že kondom přetekl? Určitě nepraskl.. A nic ze mě neteklo. Akorát mi pak třeba tak po hodině od sexu přítel vyprstil.. Ani kalhotky jsem neměla špinavé. Kondom byl pak normálně pevně nasazený na svém místě.. Je nějaká pravděpodobnost, že bych mohla být těhotná? Děkuji Lucka :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
680
6.11.20 22:57
@Anonymní píše:
Ahoj holky, dnes jsem měla chráněný pohlavní styl normálka kondomem.. Ale ovulační kalendář mi ukazuje, že zítra mi začíná “ovulace”, jenomže cyklus nemám pravidelný, takže to není 100% jistý.. Na ovu se necítím. Je možné, že kondom přetekl? Určitě nepraskl.. A nic ze mě neteklo. Akorát mi pak třeba tak po hodině od sexu přítel vyprstil.. Ani kalhotky jsem neměla špinavé. Kondom byl pak normálně pevně nasazený na svém místě.. Je nějaká pravděpodobnost, že bych mohla být těhotná? Děkuji Lucka :kytka:

Sorry, ale pokud tvemu priteli pretekl kondom, tak bych te moc rad pozadal o to, abys mu vyjadrila mym jmenem obrovsky respekt :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1146
6.11.20 23:01

Není v lidských, fyzikálních, ani žádných jiných silách, aby kondom přetekl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.11.20 23:08

@carsin Trochu jsi mě uklidnil, děkuji! :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
6.11.20 23:08

@fera21 moc děkuji :think: :oops:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
6.11.20 23:24

Leda by byl špatně nasazený a sklouzával :D

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
6.11.20 23:27
No právě, že byl právě naopak úplně upnutý. I se hůře sundaval:D
@Anonymní píše:
Leda by byl špatně nasazený a sklouzával :D
  • Citovat
  • Nahlásit
1314
6.11.20 23:52

Přeteklého kondomu bych se nebála, ale bacha na Boha a jeho choutky. To už se jednou v dějinách prý stalo - narozdíl od přeteklého kondomu :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
156
7.11.20 00:07

Jestliže měl přítel oblečený kondom po celou dobu, co byl v Tobě a punčoška se neroztrhla ani neshrnula, tak se do Tebe nic nemohlo dostat a otěhotnění se nemusíš bát, bez ohledu na to, kdy budeš mít ovulaci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.11.20 00:09

Holky vy jste skvělé:)) děkuji moc všem! :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
7.11.20 10:09

Z toho bude akorad prd :mrgreen: takze klid.

• Citovat
  • Nahlásit
21534
7.11.20 10:40

Pokud mu kondom „přetekl“, pak si myslím, že takto silný kus si následné těhotenství zaslouží :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8.11.20 14:44

Tohle me rozesmalo 😀

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie