Převedení nemovitosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.04.19 21:14
Převedení nemovitosti

Ahoj holky, předem chci požádat o anonym.Je to pro mě citlivé osobní téma a nechci aby o tom známí věděli.
Zadali jste někdy u hypoteční banky převedení nemovitosti na druhou nemovitost? Jak to probíhalo, ze strany banky. Schvalili nebo neschválili to přímo?

Reakce:
Fofrník
Závislačka 3769 příspěvků 18.04.19 21:18
@Anonymní píše:
Ahoj holky, předem chci požádat o anonym.Je to pro mě citlivé osobní téma a nechci aby o tom známí věděli.
Zadali jste někdy u hypoteční banky převedení nemovitosti na druhou nemovitost? Jak to probíhalo, ze strany banky. Schvalili nebo neschválili to přímo?
Co je to za blbost?
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.04.19 21:20

@Fofrník převedení zástavy nemovitosti na druhou nemovitost.

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 66060 příspěvků 18.04.19 21:24
@Anonymní píše:

Tak primo s hypotecni bankou zkusenost nemam, ale pokud bude ta nova zastava dostatecna, tak by to schvalit meli, akorat pocitej s tim, ze to bude neco stat.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.04.19 21:28

@j.a.n.i1 se rucila bych vyšší cenou nemovitosti, než dlužím bance peníze. Ale prej ještě chtějí nějaké podmínky. Ktere se dozvím pristi tyden

Cenarius
Kecalka 320 příspěvků 19.04.19 10:13

Tak si holt pockejte do pristiho tydne. Kdyz nevite nic konkretne, tak co vlastne chcete tady od lidi slyset? Pokud je zastava dostatecna, coz pisete, a nebude tam jiny problem, tak je to podle me bance jedno, co vam pak seberou a prodaji :D

Fofrník
Závislačka 3769 příspěvků 19.04.19 18:38
@Anonymní píše:

Aha. Tak já dělal trošku složitější operaci a neměl jsem problém. Nemají nesplnitelné a nesmyslné požadavky. :kytka:

Uslava
Zasloužilá kecalka 654 příspěvků 19.04.19 19:39
@Anonymní píše:
@j.a.n.i1 se rucila bych vyšší cenou nemovitosti, než dlužím bance peníze. Ale prej ještě chtějí nějaké podmínky. Ktere se dozvím pristi tyden

Jestli je tvoje a není na ní nějaké jiné zástavní právo, mělo by to klapnout. :mavam:

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 66060 příspěvků 19.04.19 19:40
@Uslava píše:
Jestli je tvoje a není na ní nějaké jiné zástavní právo, mělo by to klapnout. :mavam:

Tak ani jeji byt nemusi… Plus povetsinou chteji pojistku vinkulovanou ve prospěch banky.

Uslava
Zasloužilá kecalka 654 příspěvků 19.04.19 19:44
@j.a.n.i1 píše:
Tak ani jeji byt nemusi… Plus povetsinou chteji pojistku vinkulovanou ve prospěch banky.

To jsem nevěděla. Díky. To by mě nenapadlo, že můžu za svou hypotéku zastavit cizí nemovitost. Jako třeba, že požádám někoho, kdo se zaručí svou nemovitostí za mé dluhy? Pojistka se dá lehce zrušit.

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 66060 příspěvků 19.04.19 19:51

@Uslava Jako tak, kdyz najdes takoveho pitomce…

Váš příspěvek
Reklama