Kojící matky a demonstrace v Rajfce

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
malá_holka
Extra třída :D 11315 příspěvků 14.04.19 11:08
Kojící matky a demonstrace v Rajfce

https://zpravy.aktualne.cz/…c1f6b220ee8/?…
Co si o tom myslíte? Přidaly byste se?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 143 Další »
Reakce:
Petra Z
Hvězda diskuse 52801 příspěvků 14.04.19 11:12

@malá_holka ne nepřidala…
ač jsem kojila do skoro roka, do půl roku jen kojila, nepřidala bych se…
A tady ta mamka kojila roční, kde už jde kojení nahradit…kdyby to bylo miminko, pochopím to, že nakojila v bance…
ale tato prostestní akce mi přijde trapná

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.04.19 11:12

Kojím mimi kdekoli a kdykoli potřebuje. Klidně bych si zakojila i v RB, ale manžel si nepřeje, abych mu dělala ostudu. A osobní

katintheBOx63
Kecalka 311 příspěvků 14.04.19 11:12

Nepridala. Osobne si myslím, že situace se vyrešila - mamince se omluvili a necetla jsem, ze by s omluvou mela problem a zadala jeste neco - a pouze si zase niake skupiny honi triko na tohle pripadu. Nemam rada takoveto hroceni veci, a v tomhle pripadu si myslim, ze to vice uskodi nez pomuze. Zas akurat bude vsude v diskuzich nablito, ze kojicim matkam leze mleko na mozek… :zed: A uplne zbytecne, pac mormalni neexhibující mamky si v klidu nakoji a nikoho to nepohorsuje.

Ivana 85
Závislačka 3478 příspěvků 14.04.19 11:14

@malá_holka prijde mi to mega trapny a nepridala bych se ani nahodou. A o celym pripadu si myslim to, ze rocni dite urcite hlady neumre kdyz neni okamzite nakojeno.

Monchichik
Echt Kelišová 8345 příspěvků 14.04.19 11:17

No nepřidala. Kojení na veřejnosti mi nijak nevadí, musí to ale být diskrétně. Četla jsem od pracovníka banky, že vyřizoval s nějakou matkou úvěr a ona přitom kojila, no to mi fakt přijde přes čáru a na jeho místě bych jí řekla, až dokojí, ať dá vědět. Tohle kojení při každé příležitosti a kdekoliv mi přijde jako " já jsem matka, kdo je víc" a to fakt nesnáším…

Eemii
Neúnavná pisatelka 17413 příspěvků 14.04.19 11:17

Ne. Prijde mi to uz jako kojici sekta. A to me kojeni na verejnosti nijak nepoburuje. Ale nektere matky, co to delaji a jak si to prosazuji za kazdou cenu, div se nepředvádí, mi to naprosto zprotivily.Ta zenska přes sebe a dite mohla prehodit plenu a nebylo by nic videt, Vždy to jde udelat tak, ze nikdo nic nevidi. Anebo tak, ze se koji ve fronte na uzeninu, koza venku, odhalene osklive bricho..Je to prirozene, je to normalni, ale i na verejnosti to lze delat naprosto diskretne a tak, aby lidem kolem, muzum především, nebylo stydno a trapne.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.04.19 11:17

@Petra Z @katintheBOx63 mně to přijde naopak fajn. Kojení dětí není nic odsouzeníhodného za co by se měli maminky stydět. Dodá to podporu ostatním, které byly za kojení na veřejnosti uráženy nebo vykazovány z veřejných prostor. Nejde o toho jednoho pána z ochranky, ale o celek… Některé maminky dokonce byly posílány kojit na WC :poblion: A osobně kojím kdekoli a kdykoli a nikdo si nedovolil mi to jakkoli zakazovat. Ale je pravda, že to nedělám okatě a většinou to nikdo neregistruje.

Janli
Echt Kelišová 8496 příspěvků 14.04.19 11:18

Pokud někomu vadí pohled na obědvající dítě, měl by se jít léčit. Taky nechodím nadávat lidem, co do sebe na ulici cpou hotdogy. Primární biologická funkce ženských ňader je výživa dítěte a pokud to někoho irituje, měl by se nad sebou velmi zhluboka zamyslet, protože v jeho vnímání světa není něco v pořádku. Velmi udivující je, že těm lidem většinou nevadí, že na ně nahota křičí ze všech stran, ale jakmile jde o kojení, tak mají potřebu dávat najevo svoje pohoršení…

Tinuvien
Generální žvanilka 23866 příspěvků 14.04.19 11:18

Ani omylem. Takhle vykojený mozek jsem nikdy neměla. :mrgreen:

Eemii
Neúnavná pisatelka 17413 příspěvků 14.04.19 11:18
@Monchichik píše:
No nepřidala. Kojení na veřejnosti mi nijak nevadí, musí to ale být diskrétně. Četla jsem od pracovníka banky, že vyřizoval s nějakou matkou úvěr a ona přitom kojila, no to mi fakt přijde přes čáru a na jeho místě bych jí řekla, až dokojí, ať dá vědět. Tohle kojení při každé příležitosti a kdekoliv mi přijde jako " já jsem matka, kdo je víc" a to fakt nesnáším…

Presne.

malá_holka
Extra třída :D 11315 příspěvků 14.04.19 11:19

Mě to zarazilo :mrgreen: prej právo kojit kdekoliv :mrgreen: a babě se omluvili, už to je jako úlet :nevim: kdyby nebyl net, ví se o tom prd, ale pže net je, musí se v dnesní době firma omlouvat :nevim: krutá doba :think:

malá_holka
Extra třída :D 11315 příspěvků 14.04.19 11:20
@Tinuvien píše:
Ani omylem. Takhle vykojený mozek jsem nikdy neměla. :mrgreen:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Alkata
Zasloužilá kecalka 765 příspěvků 14.04.19 11:20

Fanatické nány, které všem normálním kojicim matkám dělají šílenou ostudu. :pocitac:

marin
Echt Kelišová 9988 příspěvků 14.04.19 11:20

Matka s dítětem může přijít do banky, až bude dítě nakojené. Navíc ročnímu dítěti může dát vodu nebo nějaké jídlo do ruky. Dnes už na pobočkách bank není tak narváno, aby tam čekala půl dne. Co mám zkušenosti, tak se jde skoro hned na řadu. Většinou mají lidé internetové bankovnictví. Na pobočku jde člověk tak maximálně jednou za rok. :nevim:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 143 Další »
Váš příspěvek
Reklama