Preventan Junior, zkušenosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Věrka..
Závislačka 3148 příspěvků 13.09.10 14:31
Preventan Junior

Ahoj, mate nekdo zkusenost s preventanem junior.mam ho davat preventivne, nebo az nastane nejaka viroza atd. Malej zacal chodit do skolky, po 8 dnech ma rynu a zvysenku, tak prave nevim zda mu to davat i po vyleceni dal, jako prevenci :think: jestli to pomaha???

Reakce:

nozu
Extra třída :D 11741 příspěvků 13.09.10 14:42

klidně dávej. je to lepší jako prevence,. kyž už je choroba, tak preventan moc nezabírá. je potřeba ho dávat v kůře alespoň 3 měsíce, aby se nastartovala imunita organismu. Já ho Klárce dávala 2 zimy za sebou když mi chodila do jesliček. pak jsme pro změnu přešli na Echináčky. ale letos v lednu byla dost nemocná, tak nám doktorka doporučila Imunoglukan, takže dáváme ten. ale s preventanem jsem byla hodně spokojená. Klárka v jesličkách měla za celou zimu vždycky tak maximálně dvakrát rýmu a jinak nic.

FloraBolger 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.09.10 16:07

Maty Preventan užívá od jara (s prázdninovou pauzou). Co ho bere tak super. Aktuálně jsme doma oba dospělí dost nachlazení, ale Maty měl jen lehkou dvoudenní rýmu. No - musím zaťukat :wink: . Jo a bereme ho preventivně :pankac:

Gerberka
Závislačka 3185 příspěvků 13.01.14 16:23
Preventan a jeho složení

Ahoj všem,

já i předškolní syn bereme Preventan už od konce srpna celou sezonu až tak do dubna, pak máme pauzu - už to děláme takto 4. sezonu…jsme spokojení. Malý si sice prošel urputným obdobím nemocí, ale nevzdala jsem to a Preventan bereme i nadále.

A teď proč píšu - dočetla jsem se, že se vyrábí z hovězí krve… 8o
Prosím vás, je to opravdu neškodné? Já si nedělám iluze o tom, z čeho všeho možného se dělají třeba léky nebo různé preparáty, vím, co všechno to můžou být za chemikálie, akorát mě dost vyděsilo, že je to z hovězí krve :nevim:…Nevíte o tom někdo něco? Nemáte nějaké upřesnění?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

5 receptů na rychlé vánoční cukroví

Taky se vám nechce zbytečně stát za plotnou ještě před Vánoci? Nebo nestíháte... číst dále >

Články z Expres.cz

Konec pohádky u Petra Vojnara: Moderátora opustila matka jeho syna

Když se moderátor Petr Vojnar na konci září na Facebooku podělil o informaci,... číst dále >

Vůbec jsem ho nechtěla. Šafářová promluvila o prvním setkání s Plekancem

Tuhle partnerku by mu každý hokejista mohl závidět! Ačkoliv se Lucie Šafářová... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Pět chyb, kterými si přiděláváme zbytečné vrásky

Nejsme kouzelníci, abychom zastavili čas. A tak se vrásky dříve či později... číst dále >