OČR

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Věrka..
Závislačka 3150 příspěvků 12.09.10 19:53
OČR

Ahojky mam dotaz, jak je to ted s OCR, je placene cele??Nebo nejsou plaene 3 dny??Pak me zajima zda muzu byt doma treba 2 dny ja a pak dalsi dny manzel??Diky

Reakce:
hkac
Neúnavná pisatelka 15672 příspěvků 12.09.10 20:00

Nevím, jestli se to od Nového roku nezměnilo, vloni v listopadu to nešlo, abychom se střídali. Ty první tři dny si nejsem jistá, ale tenkrát mi to myslím ještě platili.

FloraBolger
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.09.10 20:29

Loni na podzim se první 3 dny platily, po novém roce už ne. Ale mám pocit (bohužel si nejsem jistá na 100%), že to bylo opět změněno a 1. tři dny se proplácejí. Co se týká střídání - tak to netuším :nevim:

PetaP
Neúnavná pisatelka 19208 příspěvků 12.09.10 20:30

Od června 010 se proplácí celá - i první 3 dny..

hkac
Neúnavná pisatelka 15672 příspěvků 12.09.10 20:31

Mně doktorka říkala, že nemusím nutně celé ty dny, na kdy napsala OČR, být doma a nechodit do práce (pokud bude mít dítě kdo pohlídat), že zaměstnavatel pak vyplňuje, které dny jsem byla v práci, ale že to může být napsáno buď na mě nebo na manžela (ne na oba).

JaSe
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.09.10 19:41
hkac píše:
Mně doktorka říkala, že nemusím nutně celé ty dny, na kdy napsala OČR, být doma a nechodit do práce (pokud bude mít dítě kdo pohlídat), že zaměstnavatel pak vyplňuje, které dny jsem byla v práci, ale že to může být napsáno buď na mě nebo na manžela (ne na oba).

Ahoj,
při OČR můžeš jít do práce, aniž bys přerušila OČR. Když budeš mít hlídání a půjdeš do práce, tak Ti zaměstnavatel vyplní ty dny, kdy jsi při OČR pracovala, dostaneš za ty dny normálně mzdu a OČR za ty ostatní.
Proplácí se i první tři dny OČR (od června).

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Mámu mu vzal terorista: Syn Nadi Čižmár má problémy ve škole, pomáhá mu psycholog

Horší teroristický útok Německo nezažilo. Když radikální islamista Anis Amri... číst dále >

Vánoční večírek podle Jana Tuny: 5 rad, které vám zachrání pověst i obličej

Pokud nechcete na vánočním večírku dopadnout jako Jan Tuna (45), který... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vážila skoro metrák a nevěděla, co na sebe. Po proměně se málem nepoznala

Velký váhový skok během těhotenství se podepsal na vizáži sympatické Aleny... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >