Reklama

OČR

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Věrka..
Závislačka 3148 příspěvků 12.09.10 19:53
OČR

Ahojky mam dotaz, jak je to ted s OCR, je placene cele??Nebo nejsou plaene 3 dny??Pak me zajima zda muzu byt doma treba 2 dny ja a pak dalsi dny manzel??Diky

Reklama

Reakce:

hkac
Neúnavná pisatelka 15672 příspěvků 12.09.10 20:00

Nevím, jestli se to od Nového roku nezměnilo, vloni v listopadu to nešlo, abychom se střídali. Ty první tři dny si nejsem jistá, ale tenkrát mi to myslím ještě platili.

FloraBolger 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.09.10 20:29

Loni na podzim se první 3 dny platily, po novém roce už ne. Ale mám pocit (bohužel si nejsem jistá na 100%), že to bylo opět změněno a 1. tři dny se proplácejí. Co se týká střídání - tak to netuším :nevim:

PetaP
Neúnavná pisatelka 19208 příspěvků 12.09.10 20:30

Od června 010 se proplácí celá - i první 3 dny..

hkac
Neúnavná pisatelka 15672 příspěvků 12.09.10 20:31

Mně doktorka říkala, že nemusím nutně celé ty dny, na kdy napsala OČR, být doma a nechodit do práce (pokud bude mít dítě kdo pohlídat), že zaměstnavatel pak vyplňuje, které dny jsem byla v práci, ale že to může být napsáno buď na mě nebo na manžela (ne na oba).

JaSe 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.09.10 19:41
hkac píše:
Mně doktorka říkala, že nemusím nutně celé ty dny, na kdy napsala OČR, být doma a nechodit do práce (pokud bude mít dítě kdo pohlídat), že zaměstnavatel pak vyplňuje, které dny jsem byla v práci, ale že to může být napsáno buď na mě nebo na manžela (ne na oba).

Ahoj,
při OČR můžeš jít do práce, aniž bys přerušila OČR. Když budeš mít hlídání a půjdeš do práce, tak Ti zaměstnavatel vyplní ty dny, kdy jsi při OČR pracovala, dostaneš za ty dny normálně mzdu a OČR za ty ostatní.
Proplácí se i první tři dny OČR (od června).

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Uzel útočí na Me Too: Rýpu se ženám všude, ale za ramena je vzít nemůžu!

Je tomu přibližně rok, co v Americe odstartovala kampaň Me Too. Za oběť jí... číst dále >

Starosta italského Riace čachroval s migranty, teď má zákaz do svého města

Měla to být výkladní skříň soužití místních a migrantů, kteří sem proudí z... číst dále >

Články z Ona Dnes

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Videa vtipné trojice zná asi každý. Momentálně však život jedné z... číst dále >