Prezentace Brno - rada od Vás

4.12.19 21:26

Dobrý večer,

chtěla bych poprosit o pomoc tip, jestli pro Brno existuji stránky, kdy bych mohla prezentovat semináře kurzy. Chtěla bych poprosit o pomoc nebo tip na stránky, bohužel jsem z Prahy a nevím jak v Brně funguje oslovení tohoto tipu. Omlouvám se jestli to není vhodné, ale uvítám jakoukoliv pomoc. Místo mám vybrané jen potřebuji oslovit správným směrem. Děkuji a přeji Vám příjemný večer.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

11017
4.12.19 21:32

Já asi nechápu co chceš? jak prezentovat na stránkách? cože? :nevim: :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.12.19 21:39

Ahoj, jde mi o to jestli pro Brno existuje nejaka stranka ( facebook, instagram, web blog) kde se daji prezentovat semináře a akce…tak aby se to dostalo mezi lidi práve v Brně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11017
4.12.19 21:43

@Delamtoprosebe no tak na FB ma brno docela dost skupin, tak si nějakou vyber a tam to plácni. nebo jestli to je s nějakym zameřenim, tak si najdi skupinu podle toho. jinak me nic jinyho nenapada.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
10806
4.12.19 22:55

To jsi tak líná, že jsi neumíš udělat zákaldní rešerši?

Jinak když investuješ pár stovek do reklamy na FB, tak zjistíš, že můžeš velmi pěkně oslovit přímo cílovou skupinu. ale teda ještě k tomu potřebuješ pochopit jak to cílení reklamy funguje.

Ale pokud jaksi chceš podnikat a dělat někde nějaké akce, tak se prostě potřebuejš naučit základy propagace a věnvoat tomu čas a ne doufat, že to za tebe udělá někdo na e-miminu.

Respektive jeslti jsi mi za to ochotná zaplatit rozumnou hodinovou mzdu, tak ti ten marketing můžu dělat.

A to je možná asi lepší, aby si začala používat tu věc, co máš mezi ušima, ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama