Porodní asistentky - studoval někdo v Pardubicích ?

914
3.12.19 15:38

Porodní asistentky - studoval tu prosim někdo v Pardubicich ?

Ahoj. Zajímá mne názor na studium, odkoupim materiály :-), studijní..diky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
398
3.12.19 16:29

Ahoj,
studovala jsem sice obor Všeobecná sestra, ale nějaký info od porodek vím :) setkávali jsem se s nimi na společných předmětech apod.
Mají to hodně náročné v tom, že za dobu těch 3 let musís asistovat u 40 porodů ( ne jen očumovat, ale vyloženě vést fyziologicky porod) nebylo by to asi tak hrozný, ale ke každému porodu potřebuješ souhlas rodičky a jaká rodičky se nechá dobrovolně odrodit studentem že? ???? ještě být ve správném čase na správném místě atd atd.
Jinak výuka hrozná. Jsi ve škole od 8 ráno do 19h večer a to pondělí až pátek. Povinná docházka jak na cvičení tak na přednášky. Neplacená praxe přes celé prázdniny 8o
Je to masakr :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
914
3.12.19 17:08
@Hedvikaaa píše:
Ahoj,
studovala jsem sice obor Všeobecná sestra, ale nějaký info od porodek vím :) setkávali jsem se s nimi na společných předmětech apod.
Mají to hodně náročné v tom, že za dobu těch 3 let musís asistovat u 40 porodů ( ne jen očumovat, ale vyloženě vést fyziologicky porod) nebylo by to asi tak hrozný, ale ke každému porodu potřebuješ souhlas rodičky a jaká rodičky se nechá dobrovolně odrodit studentem že? ???? ještě být ve správném čase na správném místě atd atd.
Jinak výuka hrozná. Jsi ve škole od 8 ráno do 19h večer a to pondělí až pátek. Povinná docházka jak na cvičení tak na přednášky. Neplacená praxe přes celé prázdniny 8o
Je to masakr :roll:

Díky za reakci :-). Mohu se ještě optat na prijimacky? Klidně SZ ;+). Dekuju
(navic si myslím, ze v Čechách porod vede spis lekar?) Pokud byly nějaké předměty společne, a chceš–li, koupim dobré záznamy z výuky :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat