Zůstal ve mně kousek prezervativu, je to nebezpečné?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.01.19 17:31
Prezervativ

Zdravím :mavam: Ani nevím cim mám začít protože sem v šoku. Jsem s partnerem 3 roky a poprvé jsme se řekli že si užijeme sex s prezervativem ( prášky neberu a prezervativ jsme nikdy nepoužívali.) Sex jsme měli před 2 dny jak už psano s,, kondomem" což při partnerovo vyvrcholení prask a udělal se do mě to není taková pohroma. Prezervativ jsme vzali a vyhodili bez a řekli si stalo se…Problém je že dnes se jdu vysvrchovat a kus prezervativu že mě vypadl,, z pochvy" 8o nikdy jsem se s tímhle nesetkala. Abych v mi v pochve zůstal kus prezervativu :zed: Teď přijde má otázku. 2 dny sem tam měla něco co tam být nemělo, mohu mít z toho nějaké potíže???děkuji za radu a vaše směšné poznámky si prosím odpuste.

Reakce:
P4ja
Echt Kelišová 7828 příspěvků 1 inzerát 17.01.19 17:33

MYslím, že pokud vyšel a nemáš žádné problémy, pak ok.. Kondomy jsou dělané na to, že se tam strkají. Jinak samozřejmě, kdyby tam zůstal delší dobu, tak je to problém.

Halamka
Závislačka 3883 příspěvků 17.01.19 17:34

A neni rám ještě kousek? Jako asi nic se nestane, tělo to vyloučilo. Ale jestli všechno, toť otázka.

GabinkaCh
Závislačka 3284 příspěvků 17.01.19 17:41

Jak tam může kousek zůstat?to musel být nějaký starý šmejd snad

Serpentini
Ukecaná baba ;) 1217 příspěvků 17.01.19 17:44

napiš značku … jen ať vím které se vyhnout

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.01.19 17:45

Jak mám zjistit jestli vylezlo vse že mě když sem nevěděla ani o tom, že mi tam něco zůstalo 8o . Stary nebyl, koukali jsme a i ten den byl .koupený 8o nerozumím tomu sama :pocitac:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.01.19 17:46

@Serpentini klasický modrá krabička od durex :think:

Tichošlápek
Extra třída :D 12251 příspěvků 17.01.19 17:50
@Anonymní píše:
Jak mám zjistit jestli vylezlo vse že mě když sem nevěděla ani o tom, že mi tam něco zůstalo 8o . Stary nebyl, koukali jsme a i ten den byl .koupený 8o nerozumím tomu sama :pocitac:

Koupila bych vyplach rosalgin ;) pro sichr.

Serpentini
Ukecaná baba ;) 1217 příspěvků 17.01.19 17:55

Dobře, píšu si kupovat Pepino :lol:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.01.19 18:10

Mám stejnou zkušenost a nic se nestalo. Nic a těhotná taky nejsem.

ShadowDancer
Kecalka 231 příspěvků 17.01.19 19:35

Taky se mi to jednou stalo :lol: a nic se nestalo, ani miminko, ani zánět. Dneska bych ale koupila rosalgin a vypláchla se, čistě pro svůj pocit. :oops:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Peníze ze sociálky utrácí za drogy, tvrdí exmanžel Terezy z Výměny

Přání mnoha televizních diváků se možná brzy stane realitou. Účastnice... číst dále >

Proč jste chodil za Vondráčkovou? Hádek po otázce redaktora Expresu předvedl totální zkrat

Bezhlavým útěkem zakončil rozhovor Matěj Hádek pro Expres.cz. Nelíbila se mu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >