Přezůvky v práci

Anonymní
1.2.21 22:09

Přezůvky v práci

Chtěla bych se zeptat, jestli se v práci přezouváte do pantoflí, nebo jestli většina zůstává v obuvi na ven :D mně totiž přijde, že jsem snad jediná, které se tak potí nohy, že je zápach cítit i přes boty, takže si budu muset pořídit nějaké pantofle..trápí mě to a už jsem vyzkoušela strašně moc věcí, spreje do obuvi mi nepomáhají, deodorant na nohy taky ne, zkoušela jsem i voňavé vložky do bot a filtry do obuvi, ale nic z toho nepomohlo, už jsem fakt zoufalá, takže budu ráda za všechny rady

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
26199
1.2.21 22:16

Prezouvam se.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4724
1.2.21 22:19

Přezuvky v kanclu mám, ale přezouvám se podle nálady.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
285
1.2.21 22:21

Dřív jsem se přezouvala. Teď už ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
402
1.2.21 22:23

V zimě se přezouvám. Přece nebudu sedět v zimní obuvi ve vytopené kanceláři. To je jako bych tam seděla v bundě s čepicí na hlavě.

Příspěvek upraven 01.02.21 v 22:24

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2866
1.2.21 22:24

Mam pod stolem a prezouvam se :mrgreen: Zacala jsem jako prvni a dalsi se ke me pridali :lol:

Na meetingy si samozřejmě vezmu boty dle dress code :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19715
1.2.21 22:24

V zimě bych celý den v kozačkách nedala. V létě se přezouvám podle potřeby.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14519
1.2.21 22:25

Já se přezouvám do balerín nebo lodiček. To jsou moje pracovní „bačkory“. Samozřejmostí jsou kvalitní kožené boty. Ve venkovních botách bych v zimě v kanceláři nevydržela vedrem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20328
1.2.21 22:26

Mivala jsem v praci lodicky i baleríny na prezuti, ale v poslednich dvou zamestnanich byla takova zima od nohou/podlahy (openspace prostory/kancly v historicke zrekonstruovane zdene budove, stejne jako v nove ultramoderni prosklenne budove), ze bych na prstech jedne ruky mohla pocitat, kolikrat jsem se prezula…

Vetsinou mi stehna rozmrzaly az kolem jedenacte dopoledne, bez dlouheho kardiganu a slozene dece na kancelarske zidli, do ktere jsem si kolikrat balila nohy od zadku dolu pod stolem, jak štrikující babka u televize.

Ještě elektrická bota/deka chyběla, jedna kolegyně o ní vážně uvažovala, ale skrz protipozarni smernice mela smulu, nemohli jsme mit na stole ani vlastni lampicku pri centralnim osvetleni, ktere se ovladalo na chodbe…(a erarni dostat byly obstrukce jak na ministerstvu)

zlaty homeoffice, pohodlne teplaky, slusny vrsek na telekonference a teple ponozky…

Příspěvek upraven 01.02.21 v 22:27

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
593
1.2.21 22:27

Ne neprezouvam se, ale taky nejezdim do práce v nějakých extra teplých botech, jezdím až do kanclu autem. Teď třeba když jsem na celém patře kanceláři sama, tak i v keckach :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24760
1.2.21 22:29

V zimě se přezouvám vždy. V létě občas zůstávám v sandálech, i když bych se správně měla přezout do pracovních pantoflí. Nošení bot celý den jsem si užila na VŠ a už nikdy více a jak to jde, přezout.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1.2.21 22:31

Pamatuju si doby, kdy jsem měla v práci na přezutí patero párů bot, abych nemusela řešit, jestli doma, jestli to, co si beru na sebe a to, co si k tomu v práci vezmu za boty bude ladit… takže jsem to vyřešila tak, že jsem část botníku přestěhovala do práce…
ale přezouvala, nechtělo se mi sedět v kozačkách celý den.
nejradši jsem měla, když jsem mohla chodit v ponožkách… :-D ale to taky nešlo pořád.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20328
1.2.21 22:35
@lenabrecht píše:
Pamatuju si doby, kdy jsem měla v práci na přezutí patero párů bot, abych nemusela řešit, jestli doma, jestli to, co si beru na sebe a to, co si k tomu v práci vezmu za boty bude ladit… takže jsem to vyřešila tak, že jsem část botníku přestěhovala do práce…
ale přezouvala, nechtělo se mi sedět v kozačkách celý den.
nejradši jsem měla, když jsem mohla chodit v ponožkách… :-D ale to taky nešlo pořád.

jo kde jsou ty doby, kdy jsem mivala v praci stabilne tak tri pary ruznych bot…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3401
1.2.21 22:38

U nas se prezouvame do pantoflí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11753
1.2.21 22:43

Prezouvam.