Při jakých příznacích změnit UM??

Anonymní
25.1.21 22:43

Při jakých příznacích změnit UM??

Prosím o radu… Malé jsou 2 měsíce
A přijde mi stále jako nespokojené miminko… Pořád je protivná kroutí se vzteká se brečí chce chovat… Kolikrát i po jídle šílený pláč…
Dávám Babylove…
Napadlo mě zkusit přejít třeba na Sunar complex
Jaké jsou příznaky když miminku nesedí mlíčko??

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
17954
25.1.21 23:44

Příliš řídká nebo naopak tuhá stolice. Zvracení, bolest břicha. Jako no hate, ale babylove je za mě levná náhražka. Rozhodně bych volila v tomto pořadí trojici Nutrilon, Hipp a Sunar. Mléko střídat max nejdříve po týdnu. Začala bych klasikou od N, pak zkusila variantu Omneo comfort a pak zkusila Hipp combiotik.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3252
26.1.21 00:33
@Anonymní píše:
Prosím o radu… Malé jsou 2 měsíce
A přijde mi stále jako nespokojené miminko… Pořád je protivná kroutí se vzteká se brečí chce chovat… Kolikrát i po jídle šílený pláč…
Dávám Babylove…
Napadlo mě zkusit přejít třeba na Sunar complex
Jaké jsou příznaky když miminku nesedí mlíčko??

Dceři Babylove sedělo, ale je to individuální… Syn toho vystřídal, než zakotvil na Bebě HA..

Jinak změna viz. Kolegyně přede mnou.. Popřemýšlet jestli nemáte v rodině alergie, tam by pak bylo dobré nějaké hypoalergenni mleko

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1
12.2.21 11:38

Dobrý den, prosím o radu. Mám 2mesicniho syna a jsme na UM, máme Nutrilon profuturo, opravdu top mezi UM. Malý mi občas ze spánku ublinkne, což bych ještě chápala, te ze asi normální, ale vždy, když vypije svou dávku, tak se mi kroutí a brečí, až chvilku ječi. Je možné, ze by to bylo tím UM a tudíž bych měla přijít na jinou značku? Jak poznáte vy, ze je UM nevhodné a naopak, ze vhodně je? Dekuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat