Jaký zvolit Nutrilon Profutura?

48
21.1.21 20:08

Nutrilon Profutura rada

Ahoj všem,
V 1 mesici jsem už neměla dostatek mléka ke kojení, Tak jsme na večer zvolili UM Nutrilon Profutura na doporučení mě známe.
Ale Kubík od té doby nekaka, do té doby u skal po kojení několikrát denně. Tim příjmem se to prostě zastavilo.
Někdy i 5 dní…pak jsem použila teploměr do zadečku a to se byla na (hodně).Ale sám od sebe vubec.
Chtěla jsem se poradit co si pořídit za mléko…Nutrilon a jaký typ…pokud bych chtěla změnit Profutura. Přemýšlím o tom klasickém Nutrilonu 1 nebo cokoli jiného jem aby se mu srovnalo to kakani. i jinou značku. Beba atd.
Je vcelku v pohode, prší jen nevylučuje.
Děkuji za rady. Lucie

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
96
21.1.21 21:43

Z Profutury jsem kvůli stejnému problémů přecházela na Hipp Bio Combiotic. Ten už seděl

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
570
21.1.21 22:18

Já teda neporadím, zajímalo mě v čem je profutura lepší než normální nutrilon :think:
my jsme teď přešli na ten Nutrilon 1 (právě jsem přemýšlela nad tím profutura jestli by to nebylo lepší) a stěžovala jsem si doktorce že kadí jen jednou za 2 dny - ta říkala že je to normální a že může kadit třeba jednou za 5 dní, což teda chudák dítě, když vidím jak ta naše vždycky usilovně tlačí…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
360
22.1.21 05:05

Nutrilon mi cpali v porodnici a malá po něm vždycky zvracela, takže jsem si řekla že na doma když bude potřeba najdeme něco jiného, máme Hipp pro nejmenší a je to OK :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat