Kendamil a rohlík.cz

78
25.1.21 13:13

Kendamil a rohlík.cz

Dobrý den, je tady někdo kdo koupil mléko Kendamil na rohlík. cz? Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4443
25.1.21 13:27

Kupuji ho tam běžně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7949
25.1.21 13:27

Proc? Urcite bezne to tam kupuje spousta lidi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6855
25.1.21 13:47

Ne nikdy jsem ho tam nekoupila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
78
25.1.21 13:56

@Čičorečka A chutnala jste? Je vše v pořádku? Já vždy kupovala v Dr. Max, minulý týden jsem koupila poprvé na Rohlíku, konzistence, barva i chuť úplně jiná. Už jsem jim psala s dotazem, čím to může být.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
841
25.1.21 14:05

Zezacatku jsem kupovala na rohliku, pak pozdeji po vice balenich na alze, mallu, v lekarne… vsechno stejne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6855
25.1.21 14:08

@Limet168 může to být klidně skladováním, ale také změnou receptury. Zrovna kendamil se nedávno nějak měnil.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2507
25.1.21 14:09

To je přece úplně jedno odkud je. Dodavatel to rozváží do různých obchodů. Napráská toho plný kamiony, ty to složí v meziskladu a odtama to putuje dál.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
287
25.1.21 14:11

Kupujeme na rohlíku Kendamil běžně. Jen snad 3× jsme ho měli z lékárny a nevšimli jsme si žádného rozdílu. Dokonce nyní máme doma jedno balení z rohlíku a druhé dostal syn k Mikuláši a to je koupené v lékárně a vše je stejné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10763
25.1.21 14:26
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
78
25.1.21 14:42

@ivašot. Děkuji, no to je přesně ono!!!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
489
29.1.21 16:02

Zdravim vsechny kdo tu psal. Netusim zda mleko ochutnavate - ja tedy pred krmenim ano, zda neni moc horke. Pred cca 3 tydny se zmenil u Kendamilu obal a nejen obal. Nekde jeste doprodavaji stare zasoby, tak ste si toho nemusely holky vsimnout a pokud neochutnavate, tak asi nema vase dite citlive zazivani jako treba nase dcerka, ale my po zakoupeni udajne jen noveho obalu hrozne zazivaci potize a me kamaradky dvojcata po tom dokonce zvracela. Viz.vyse odkaz na me vlakno o zmene receptury, kterou zatajuji. Rozhodla jsem se tedy pustit do toho, aby se zjistilo opravdu jak to je, kdyz nejsme s kamaradkou ocividne jedine kdo zo zaznamenal. Jedna se tedy pouze o Kendamil 1 s jinymi zkusenosti zatim nemame. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat