Kendamil nová receptura

469
15.1.21 08:04

Kendamil nova receptura

Ahoj holky,
pouzivame mleko Kendamil 1 (klasicky) a nyni se zmenil obal. Na obalu jsou drobne zmeny: jinak otiskla vlajka Britanie, jinak na zadni casti poskladany text o slozeni a davkovani, ale obsah stejny. Po otevreni jsem zjistila, ze mleko jinak voni, prasek neni tak zluty, po promichani s vodou tolik nepeni co drive a uplne jinak chutna. Neni tak sladke a neni chutove tak dobre. Na zmenu obalu me upozornila kamaradka, ja bych si toho vsimla az po zamichani mleka, protoze ta chut je vazne uplne jina. Jeji dvojcatka z toho dokonce zvracela a musela prejit na jine mleko. A tak se ptam, vsimla ste si nektera take zmeny?? Nebo sme divne jen my dve? Prvni foto je stary Kendamil, druhe foto je novy Kendamil
Ps: na Kendamil jsem psala, puvodne sme si rikaly, jestli se tu nahodou neobjevil nejaky fake Kendamil, ale potvrdili mi zmenu obalu. Nasledne za 2 dny sem jim psala znovu, prave kvuli obsahu, zda nezmenili recepturu, i kdyz na krabici pisi to same. Ale odpoved byla, ze mleko je stejne jako drive…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1216
15.1.21 19:09

@Dragonsqueen Teď jak si to zmínila, tak to možná pravda je, každopádně já mám doma asi deset prázdných dóz a všechny jsou ty nové… Takže synátor to přijal v pohodě. Jen jsem teď už objednala v akci z Alzy trojku (dosud má dvojku) a přišlo úplně na jednu věc balení. Též mě napadlo, jestli i nedošlo ke změně složení, ale na první pohled nee. U té trojky bylo jiné otevírání - víčko se bez nějakého odtržení pojistky vytáhne, ani nevím, kde je ta plastová lžička (může být jedině rovnou v prášku). Jsem dost zklamaná, takže to budu přesypávat do starých dóz.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
469
15.1.21 19:39

@Pocahonta no ono vse co je na pixle souhlasi s tim predeslym, jen to vypada jinak. Ale uvnitr obsah chutna jak blivajz horky. Predtim to byla fakt smetana vonava.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
243
25.1.21 14:38

Tohle mě dokáže naštvat. Když jsem měla mimino, dokázali takhle potichu změnit Bebu A. R. že jí začali zahušťovat bramborovým škrobem a Sunar, kterému sebrali mléčný tuk a nahradili ho palmovým, aby ho tam potom jako reklamní tah slavnostně vraceli. Těm dětem je potom kolikrát zle, matky mají starosti, co se děje, když nepijí, ale hlavně že výrobce ušetří!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
78
25.1.21 14:44

Máme ten samý problém!!! Je zvláštní že mám 2 pixly - oboje stejné datum výroby, každá odjinud a každá úplně jiná

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1636
25.1.21 15:52

Dala bych na intuici - pokud to vypadá a chutná jinak, tak bych tipla, že to jiné bude. Dejte podnět na SZPI, ať to složení prozkoumají.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
469
29.1.21 15:26
@pet p píše:
Dala bych na intuici - pokud to vypadá a chutná jinak, tak bych tipla, že to jiné bude. Dejte podnět na SZPI, ať to složení prozkoumají.

Holky ja jsem tam uz volala a rekli mi ze budou testovat pouze to nove, tim ze tu starou neni mozne uz sehnat a k cemu nam to pak je ze…my tedy jeli po Usti, Teplicich a Litaku a skoupili vse, co meli, aby nam to vystacilo nez prejdem na dvojku😂 ale teda stve me ze lzou…protoze dnes sem si dala teda ten novy aspon do kafe a normalne sem to vylila i ja… :zed: to je proste hnus a o tom ze sme pres tyden davali do poradku brisko ani nemluvim…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
469
29.1.21 15:29

@Limet168 a muzes mi prosim vyfotit ty pixly jak vypadaji? Jestli je to ta nova nebo stara? A vedle eanu jsou cisla sarzi, to prosim take? V pondeli teda zavolam jeste te pani z SZPI a promluvim s ni zda se to da tedy nejak lepe resit…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
469
29.1.21 15:32
@mokkk
@mokkk píše:
Tohle mě dokáže naštvat. Když jsem měla mimino, dokázali takhle potichu změnit Bebu A. R. že jí začali zahušťovat bramborovým škrobem a Sunar, kterému sebrali mléčný tuk a nahradili ho palmovým, aby ho tam potom jako reklamní tah slavnostně vraceli. Těm dětem je potom kolikrát zle, matky mají starosti, co se děje, když nepijí, ale hlavně že výrobce ušetří!

Nejzajimavejsi na tom je, ze slozeni je jak na stare, tak na nove pixle totozne…do posledniho pismene… :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1636
29.1.21 15:33

@Dragonsqueen Super, že to aktivně řešíš! :-) Pokud je složení starého i nového uvedeno úplně stejné, tak buď kecali předtím nebo kecají teď anebo složky jsou stejné, ale v jiném poměru. Jiná varianta mě nenapadá. Doufám, že by se neodvážili dát do krabice něco jiného, než uvádějí ve složení, takže nejpravděpodobnější asi bude ta změna poměrů surovin.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
469
29.1.21 15:45
@pet p píše:
@Dragonsqueen Super, že to aktivně řešíš! :-) Pokud je složení starého i nového uvedeno úplně stejné, tak buď kecali předtím nebo kecají teď anebo složky jsou stejné, ale v jiném poměru. Jiná varianta mě nenapadá. Doufám, že by se neodvážili dát do krabice něco jiného, než uvádějí ve složení, takže nejpravděpodobnější asi bude ta změna poměrů surovin.

Nam prijde ze tam je zmena v dosti vecech, nevim jak to nazvat odborne, ale snad to reknu spravne…
Neprijde mi to tak tucne, jiny skrob a mozna i jine konzervacni latky. Protoze ten „novy produkt“ se chova uplne jinak, nejen chutove…ale jak sem psala vyse, na pixslach se pise uplne ten stejny pomer vseho, kontrolovali jsme to do puntiku :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
469
29.1.21 15:46

Jinak tady Vam damy predkladam odpoved pred 2 tydny kdy jsem to resila uz primo s dodavatelem do CR

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
243
2.2.21 07:03

Ještě se mohla změnit receptura. Jako když se guláš vaří jak se má, a nebo se z důvodu úspory práce a času stejné věci ve stejném množství nasypou do trouby. To by pak na obalu nic nezměnilo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
469
2.2.21 10:08

Zdravim damy, vcera jsme mely nejaky litostivy den ci co a mala mi nedala do 16.00 ani chvilku oraz. Ale dnes jsem telefonovala s pani, ktera ma tohle tedy primo na starosti a hodinu sme to cca resily. Vse jsem ji vysvetlila, vzala si ode me veskere udaje a posilala jsem ji i konverzaci s distributorem. Pani se k tomu postavila uplne skvele a slibila mi, ze se bude snazit sehnat k porovnani i vzorek stareho Kendamilu. Coz jsem tedy opravdu necekala. Uvidime, jak to dopadne… :dance: :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1636
2.2.21 15:05

@Dragonsqueen Výborně! :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu