Odmítá někomu mimčo láhev?

Anonymní
13.1.21 17:48

Odmítá někomu mimčo láhev?

Ahoj maminky,
naše 2 měsíční holčička je v podstatě skoro od začátku na MM + UM. Moje mlíčko jí nestačilo a tak jsme museli začít dokrmovat. Poslední dobou dělá hrozný grimasy u té lahve, že jí to třeba 5× zkouším dávat. Napadlo mě, že třeba nemá už hlad, ale vždy ještě hledala a byla neklidná a nakonec vypila třeba 90ml, což kdyby opravdu hlad neměla, tak asi nevyzahne celou láhev. Nesetkaly jste se s tím? Od začátku má Hipp Bio Combiotik, tak že by ji najednou teď přestalo chutnat?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10102
13.1.21 17:58
@Anonymní píše:
Ahoj maminky,
naše 2 měsíční holčička je v podstatě skoro od začátku na MM + UM. Moje mlíčko jí nestačilo a tak jsme museli začít dokrmovat. Poslední dobou dělá hrozný grimasy u té lahve, že jí to třeba 5× zkouším dávat. Napadlo mě, že třeba nemá už hlad, ale vždy ještě hledala a byla neklidná a nakonec vypila třeba 90ml, což kdyby opravdu hlad neměla, tak asi nevyzahne celou láhev. Nesetkaly jste se s tím? Od začátku má Hipp Bio Combiotik, tak že by ji najednou teď přestalo chutnat?

Deti mam kojene, ale ten princip bude stejny. Kdybych 5× za sebou nutila prso, tak se to mimino uplne zablokuje a zblaznime se vsichni. Povol. Je normalni vypit na jedno kojeni 20 a na druhe 120. A bojkot v urcitych obdobich je taky normalni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
62245
13.1.21 18:22

Nenut.. Možná si natáhla od tebe tolik, že ji to stačí.. Mě kluk taky někdy vypije 60 a jindy 150 ml..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat