Jak poznat nesedící UM?

62107
11.1.21 10:17

Nesedici um, jak poznat?

Ahoj, jdu si pro radu.. Syn, 2 měsíce, skončil na UM kvůli mé nemoci. Na začátku tužší stolice, ale barva dobrý, říkala jsem si, že je to změnou. Z počátku ani moc nevypil, no teď zvládne 120 ml co 3 hodiny. Přestalo bolení briska, tváří se jako zcela spokojené dítě. Co mě ale zaráží je, že stolice je stále tužší proti tomu, když byl kojen, občas je barva lehce do zelena. Nacetla jsem kde co a úplně moudra z toho nejsem. Na um je cca 14 dní. Má smysl měnit um, nebo je toto normalni a mám ho nechat? Mazlík je jinak spokojený, hlavně ho evidentně netrápí kolika, což je za mě super. Díky za zkušenosti :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
12448
11.1.21 10:41

Pokud mu mlíčko chutná, nebolí ho bříško, nemá problém se vykakat, tak bych určitě neměnila. S barvou bych si starost nedělala, přeci jenom má jiné složení než mateřské mléko. Z vlastní zkušenosti vím, že není dobré UM moc střídat, malému jsem změnila značku přešla jsem z Nutrilonu na Hipp a začal mít zácpu. Chvíli trvalo než se mu to upravilo. Poté mě informovala i dr. že to dětem ze zažíváním může zamávat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
197
11.1.21 12:50

Ja bych nemenila, kdyz je miminko spokojeny, tak neni co resit 🙂 ze ma tuzsi stolici nez jsi zvykla z kojeni je podle me normalni. At vydrzi byt spokojenym miminkem co nejdyl 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
62107
11.1.21 18:13

Děkuji :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1777
15.1.21 14:03

@martina.se ahoj,ja mam maleho na Hippu HA, je mu 6,5 mesice a ma zeleny bobek celou dobu.
Ted uz ma vylozene hovinka, ale to je tim, ze uz ma prikrmy.
Pokud je prcek spokojenej, pak hlavne nic nemen. My jsme se trefili az treti znackou mleka a kdyz se netrefis, je to peklo..to zazit nechces.
Jinak umela mleka obsahuji zelezo a stolice je pak bezne zelena a tuzsi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
62107
15.1.21 15:14

@Tereza1805 vidíš, to mě nenapadlo. Prcek je spokojený, bříško ho neboli, takže v pohodě :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat